Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ
 Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan
 Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 

Recomandare medic pt implant

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
daxpop

daxpop

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 306
  • Înscris: 27.05.2016
Eu am rezolvat. Dupa lungi rascoliri pe internet, chiar am avut o experienta buna. Nici durere nici cap umflat iar implantul l am ales dupa recomandarea chirurgului.Tot ce pot sa va recomand este intotdeaua sa cereti mai multe pareri, sa nu va lasati pe mana primului gasit.

#20
thalia

thalia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,934
  • Înscris: 07.11.2007

View Postdaxpop, on 09 aprilie 2021 - 13:49, said:

Eu am rezolvat. Dupa lungi rascoliri pe internet, chiar am avut o experienta buna. Nici durere nici cap umflat iar implantul l am ales dupa recomandarea chirurgului.Tot ce pot sa va recomand este intotdeaua sa cereti mai multe pareri, sa nu va lasati pe mana primului gasit.

Unde, daca nu este secret?

Care este ratiunea pentru care difera preturile pentru acelasi tip de implant de la o clinica la alta?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate