Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 

PC se misca foarte greu, suspectez HDD

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006

View PostMos_Ilie, on 03 decembrie 2014 - 11:53, said:

Salut,

Pentru salvarea datelor importante poţi folosi un Linux Live, lansat de pe Cd/Dvd sau Stick.

Da as putea, daca as stii sa fac asta :D
Date, ma refer la peste 10Gb...sunt multe poze...

#20
Luc1an93

Luc1an93

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.11.2014
Sper sa nu se considere reclama eu asta folosesc pentru recuperari dupa hard, arzi imaginea pe un cd si ai un sistem de operare live http://distro.ibibli...-5.7-NO-pae.iso :D

#21
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006

View PostLuc1an93, on 03 decembrie 2014 - 22:26, said:

Sper sa nu se considere reclama eu asta folosesc pentru recuperari dupa hard, arzi imaginea pe un cd si ai un sistem de operare live http://distro.ibibli...-5.7-NO-pae.iso Posted Image
Mersi!
O sa incerc sa vad despre ce e vorba... E interfata grea, ai vre-un tutorial sau ar trebui sa ma descurc?

#22
Luc1an93

Luc1an93

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.11.2014
Il lasi sa booteze dupa cd si astepti pana se deschide interfata de utilizator partitiile sunt pe ecran sub forma sda1 sda2 etc sdb am impresia ca estete sticul copiezi prin click dreapta copiere sau am impresia ca merge si prin drag and drop adica tragi cu mouseul fisierul sursa si il lasi in folderul destinatie cum se pun poze pe messenger :D

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate