Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Ajutor meniu receiver....

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
LordSad

LordSad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 18.06.2004
Am un receiver Receptor SEG DIGITAL DRM1 si .. nu pot sa ii acesez meniul ... tot cauta in tot timpul pana la 2000 si nu se opreste .. cine ma ajuta este connectat la antena si nimik nu am cartea lui ca este adus din germania .. am si eu nevoie de ajutor. Am reusit o dat la inceput sa ajung .. de cateva ori in meniu dar dupa aceeia nu mai pot ... Doar stiu ca a mai fost pun la o antena si a mers ..

Multumesc anticipat..
Attached File  Photo_0040.jpg   32.69K   30 downloadsAttached File  Photo_0041.jpg   93.07K   26 downloadsAttached File  Photo_0042.jpg   92.6K   28 downloadshment]

#2
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002
Poate ca are nevoie sa citeasca ATR-ul cartelei cu care a fost distribuit ca sa te lase sa accesezi meniul.

#3
LordSad

LordSad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 18.06.2004
Nu cred ca are cartela in fine nu prea stiu asta .. partea frumoasa este ca nu a avut nici o cartela nu a fost luat .. cu nici o cartela si apartine firmei SEG care nu are nimik despre acest model .. nemti astia ...  si a mai mers .. pe parabolica cumnatului meu ... si acuma nu stiu ce are ..

#4
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

View PostLordSad, on Jan 5 2006, 00:15, said:

Nu cred ca are cartela in fine nu prea stiu asta .. partea frumoasa este ca nu a avut nici o cartela nu a fost luat .. cu nici o cartela si apartine firmei SEG care nu are nimik despre acest model .. nemti astia ...  si a mai mers .. pe parabolica cumnatului meu ... si acuma nu stiu ce are ..


Pai in primul post ziceai ceva de o cartela. Pana la urma are sau nu are card reader pe el ?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate