Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen este?

drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 

teapa inchiriere?

- - - - -
  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#55
cristiannb

cristiannb

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.05.2014
Circul le place celor care au întretinut nebunul

In fine,ok.
Deci merg pe ce spun useri mai vechi,rog pe cineva din admini să șteargă postul și cel nou deschis de mine.Multumesc

#56
A10Warthog

A10Warthog

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 902
  • Înscris: 12.11.2017

View Postcristiannb, on 28 decembrie 2017 - 10:15, said:

Circul le place celor care au întretinut nebunul

Pe care din voi? Posted Image

View Postcristiannb, on 28 decembrie 2017 - 08:04, said:

voi încerca să te găsesc și îți promit că te calc în picioare de față cu Poliția.

View PostViorel567, on 24 septembrie 2014 - 14:12, said:

soluti pasnice exista sau chiar trebuie sa il urmaresc sa vad unde sta sa incep cu bruscarea nevestei chestii clasice specific camatariei?


#57
sags

sags

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,984
  • Înscris: 24.04.2013

View PostA10Warthog, on 28 decembrie 2017 - 10:06, said:

… poți să rogi pe cineva din staff să șteargă datele tale personale de pe site …
Nici macar atat nu poate cere. Acele date sunt ale unei firme (PRIM INTERMED TRADING CONCEPT S.R.L., CUI 27227120) si sunt publice. Poate numele, daca nu este administrator ca daca este atunci tot informatie publica este. Daca amenintarea i se pare serioasa, exista Politie si Procuratura; daca i se pare un atac serios la imaginea lui, exista actiune pe cale civila. Restul e circ si aratatu’ muschilor…

#58
cristiannb

cristiannb

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.05.2014
Oricum nu voi înțelege totuși de ce nimeni nu a sunat țeparul.Nr de tel este pus în topic.Să spunem că nu îi răspundeam lui Viorel567,dar nimeni absolut nimeni nu a sunat țeparul măcar să îl înjure 😈

În fine.
Nu mai credeți oameni buni orice rahat,cu atât mai mult luați atitudine civică.

M-am enervat degeaba.Oricum,indiferent de ce spun unii sau alții să ai reacții controlate .....când vezi așa ceva referitor la familie,o iei razna.



Dacă se șterg posturile ok,dacă nu,nu.Nu am nimic de ascuns.Cine știe cum apare Viorel😁

Edited by cristiannb, 28 December 2017 - 10:52.


#59
r629935

r629935

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 24.10.2017

View Postcristiannb, on 28 decembrie 2017 - 10:44, said:

Dacă se șterg posturile ok,dacă nu,nu.Nu am nimic de ascuns.Cine știe cum apare Viorel��

Eu zic sa nu se stearga.

Sa stie lumea ca te enervezi repede.

Peste 2 ani, poate vine si viorel si completeaza versiunea lui.

#60
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Salut! Sunt Viorel. Imi cer scuze pentru amenintari. Am uitat de mult despre incident si se pare ca am facut o confuzie. Te rog sa ma ierti si propun sa ne intalnim la o bere. Acum poti manca linistit cozonac, fara noduri. Numai bine!

#61
cristiannb

cristiannb

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.05.2014

View Postr629935, on 28 decembrie 2017 - 10:55, said:



Eu zic sa nu se stearga.

Sa stie lumea ca te enervezi repede.

Peste 2 ani, poate vine si viorel si completeaza versiunea lui.


Când este vorba de familie,nu se pune problema de enervat repede.....o iau razna că nu s-a chinuit nimeni cu copiii mei,doar eu.Orice până la amenințarea familiei,în acel moment se pune punct.

View Postmarga32, on 28 decembrie 2017 - 10:57, said:

Salut! Sunt Viorel. Imi cer scuze pentru amenintari. Am uitat de mult despre incident si se pare ca am facut o confuzie. Te rog sa ma ierti si propun sa ne intalnim la o bere. Acum poti manca linistit cozonac, fara noduri. Numai bine!


😂

Recomand tuturor ca niciodată nimeni să nu se lege de familia cuiva,nici măcar în glumă.Suntem unii care considerăm familia sfânta și nu putem trece peste așa ceva.Eu oricum tot voi încerca să beau o bere cu Viorel.

#62
jamesbond91

jamesbond91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 27.08.2016

View Postcristiannb, on 28 decembrie 2017 - 10:44, said:

Oricum nu voi înțelege totuși de ce nimeni nu a sunat țeparul.Nr de tel este pus în topic.Să spunem că nu îi răspundeam lui Viorel567,dar nimeni absolut nimeni nu a sunat țeparul măcar să îl înjure ��

În fine.
Nu mai credeți oameni buni orice rahat,cu atât mai mult luați atitudine civică.

M-am enervat degeaba.Oricum,indiferent de ce spun unii sau alții să ai reacții controlate .....când vezi așa ceva referitor la familie,o iei razna.



Dacă se șterg posturile ok,dacă nu,nu.Nu am nimic de ascuns.Cine știe cum apare Viorel��

prostii o iau razna, aia normali, cu capul pe umeri, nu pun botul la orice cacat.

Parca mai esti copil sa crezi ca tot ce zboara se mananca:) trist my friend, foarte trist

PS. daca va intalniti, sa nu uitati sa veniti cu spate..si care are spatele mai mare castiga:))

PS2. am urmarit acum cateva zile un documentar pe youtube despre marius csampar:))

Edited by jamesbond91, 28 December 2017 - 11:13.


#63
r629935

r629935

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 24.10.2017

View Postcristiannb, on 28 decembrie 2017 - 11:05, said:

Când este vorba de familie,nu se pune problema de enervat repede.....o iau razna că nu s-a chinuit nimeni cu copiii mei,doar eu.Orice până la amenințarea familiei,în acel moment se pune punct.

Recomand tuturor ca niciodată nimeni să nu se lege de familia cuiva,nici măcar în glumă.Suntem unii care considerăm familia sfânta și nu putem trece peste așa ceva.Eu oricum tot voi încerca să beau o bere cu Viorel.
Cum ar fi sa vina Viorel567, si sa scrie:

Recomand tuturor ca niciodată nimeni să nu fure 1 leu, nici măcar în glumă.
Suntem unii care considerăm familia sfânta și daca furi de la mine 1 leu, furi de la familia mea.
Nu putem trece peste așa ceva.

#64
shmecherul

shmecherul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,867
  • Înscris: 22.11.2006
Ti-a raspuns Adm-ul pe celalalt topic. Nene daca esti adevarat du-te la procuratura, plangere, alea-alea si dupa aia iti vei revedea onoarea fameliei recuperata. Cu onor coane Iancu!

#65
cristiannb

cristiannb

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.05.2014

View Postr629935, on 28 decembrie 2017 - 11:17, said:

Cum ar fi sa vina Viorel567, si sa scrie:

Recomand tuturor ca niciodată nimeni să nu fure 1 leu, nici măcar ĂŽn glumă.
Suntem unii care considerăm familia sfânta și daca furi de la mine 1 leu, furi de la familia mea.
Nu putem trece peste așa ceva.


De acord.Să le tăiem mâna ca la musulmani iar la papagali să le punem un fier încins în gură

#66
shmecherul

shmecherul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,867
  • Înscris: 22.11.2006
Cristiane, datorita insistetelor tale, uite, te cred ca esti real si ce spui este adevarat.
Repet, primii pasi sunt plangere la politie sau si mai bine direct la procuratura  in care expui cum ca cutarica .... in ziua de.... a facut, a dres, .... e simplu.
De ce cauti tu  rezolvarea pe forum si nu la organele abilitate?

Edited by shmecherul, 28 December 2017 - 11:38.


#67
cristiannb

cristiannb

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.05.2014
Perfect.Voi pune poza cu plângerea formulată și înregistrată.Eu speram să răspundă individul dar am înțeles că nu mai este activ din 2016.

#68
shmecherul

shmecherul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,867
  • Înscris: 22.11.2006
E uite ca pentru asta ti-am dat like.

Edited by shmecherul, 28 December 2017 - 11:37.


#69
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Eu zic sa mai pui nimic (pe forum)  Incheie si uita. Cu politia, te priveste....

Edited by MembruAnonim, 28 December 2017 - 11:39.


#70
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010

View Postshmecherul, on 28 decembrie 2017 - 09:03, said:

....
Mai oamenilor, a scris undeva Viorel567 de suma de 200 lei? Am cautat, dar nu am gasit. Poate unde sunt obosit, dupa 12 ore de servici. De noapte.
Chiar: de unde până unde avans 200 lei? Asta-i întrebarea! Ce s-a zis în rest: 'treacă-meargă', dar suma de 200 lei e dilemă mare, uriaşă, imensă!

View Postcristiannb, on 28 decembrie 2017 - 09:17, said:

...Mie aşa mi s-a părut că am citit din discuțiile lansate de acel user....


#71
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,180
  • Înscris: 15.05.2008
nu va mai obositi,sigur a fost tras pe dreapta dupa cum s-a manifestat acest individ cu o imagine imaculata

#72
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View Postcristiannb, on 28 decembrie 2017 - 07:09, said:

Dacă nu mă suni,chiar dacă nu știu cine ești îți promit,jur că te caut și în gaură de șarpe.Fac tot posibilul și imposibilul să te găsesc.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ROFsV18qrdQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate