Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 

teapa inchiriere?

- - - - -
  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#37
cristiannb

cristiannb

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.05.2014
Este o variantă.
Când am plecat nu au anunțat la știri??? Unii sunteti incredibili.

 shmecherul, on 28 decembrie 2017 - 08:46, said:

Si de ce ma rog "vai de capul vostru" atata timp cat tu vii cu informatii incomplete? De-abia in ultimul post mai dai ceva detalii ce par a se lega, daca sunt adevarate.
Fiind vai de capul nostru, cred ca ar fi cazul sa ceri sfaturi deschizand topice in alta parte. Undeva cu un nivel superior, similar tie.
Puteai foarte bine sa te adresezi doar admiistratorilor forumului, nu sa intri pe aici sa dai cu balta in balta.

Shmecherul

Se pare că îmi irosesc timpul inutil.
Acum am văzut clar cum "funcționează" anumite forumuri.
Oricine scrie orice aberație dorește iar susținătorii "gurului" nu întârzie să apară.

#38
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,543
  • Înscris: 09.09.2017
Eu cred ca e troll si rade acum cu spume si clabuci  Posted Image

 shmecherul, on 28 decembrie 2017 - 08:53, said:

Sa stii ca am avut si cuvantul troll in cap, numai ca mi-am zis ca sunt paranoic. Chiar, cum dracul, ca agent imobiliar, iti apare numarul de telefon la o cautare pe google numai intr-un topic pe softpedia? Nu ai avut anunturi, nu ti-ai facut reclama?
Lex ai marcat 10 like-uri de la mine!

Edited by leusteanul, 28 December 2017 - 08:56.


#39
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009

 Lex404, on 28 decembrie 2017 - 08:49, said:

Interesant e faptul ca amândoi s-au înscris in 2014.
Unul nu a mai postat de atunci.
Unul a postat abia acum.

Posted Image
Nu e chiar așa în cazul lui Viorel, dar contul ăsta e chiar ciudat.

Edited by althea, 28 December 2017 - 08:59.


#40
shmecherul

shmecherul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,866
  • Înscris: 22.11.2006
Lex, pe topicul celalalt a spus ca amundoi sunteti inscrisi in 2014. Unul a postat atunci, celalalt de-abia acum.  Curios, mie imi miroase a troll.
Si nu ma lua pe mine cu "sustinator". Uita-te cand sunt inscris, cate postari am, adica putine raportate la ani, dar toate insirate de-a lungul anilor, constant, nu ca tine inscris in 2014 si postezi pentru prima data azi noapte.

#41
cristiannb

cristiannb

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.05.2014

 althea, on 28 decembrie 2017 - 08:44, said:


Mda. Și s-au trezit Ăźn 2014 cĂąnd erai plecat din țară cu tot cu imagine.

Nu ar deranja pe nimeni ce ceri tu dacă n-ai avea tonul ăsta.



Ce "ton" să am?

Mulțumesc Viorel567 pentru aprecierile deosebite aduse familiei și nu în ultimul rând mulțumesc tuturor celor care te-au susținut în inițiativa ta ........chiar penibil.
Simt că pierd timpul inutil.
Viorel567,lumea este mică

#42
A10Warthog

A10Warthog

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 902
  • Înscris: 12.11.2017
Dacă inițiatorul voia să te articuleze, te găsea destul de ușor. Mai ai Dacia aia albă? Posted Image

Poză

#43
shmecherul

shmecherul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,866
  • Înscris: 22.11.2006
Exact asa a amenintat si Viorel567. Vorba lui, cine se aseamana...se aduna.
Asteptam continuarea.

Mai oamenilor, a scris undeva Viorel567 de suma de 200 lei? Am cautat, dar nu am gasit. Poate unde sunt obosit, dupa 12 ore de servici. De noapte.

#44
cristiannb

cristiannb

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.05.2014

 A10Warthog, on 28 decembrie 2017 - 08:59, said:

Dacă inițiatorul voia să te articuleze, te găsea destul de ușor. Mai ai Dacia aia albă? Posted Image

Poză


Este vrăjeală.Locuiesc in B la bloc

 shmecherul, on 28 decembrie 2017 - 09:03, said:

Exact asa a amenintat si Viorel567. Vorba lui, cine se aseamana...se aduna.
Asteptam continuarea.

Mai oamenilor, a scris undeva Viorel567 de suma de 200 lei? Am cautat, dar nu am gasit. Poate unde sunt obosit, dupa 12 ore de servici. De noapte.


Mie așa mi s-a părut că am citit din discuțiile lansate de acel user.Dacă am greșit,posibil de draci și nervi.O să mai citesc o dată

 A10Warthog, on 28 decembrie 2017 - 08:59, said:

Dacă inițiatorul voia să te articuleze, te găsea destul de ușor. Mai ai Dacia aia albă? Posted Image

Poză


Asta cu articulatu,nu merge.Are nr meu putea să sune.
Deja incep să mă lămuresc.....mai ales după ce am mai văzut și poza aceea.

 shmecherul, on 28 decembrie 2017 - 09:03, said:

Exact asa a amenintat si Viorel567. Vorba lui, cine se aseamana...se aduna.
Asteptam continuarea.

Mai oamenilor, a scris undeva Viorel567 de suma de 200 lei? Am cautat, dar nu am gasit. Poate unde sunt obosit, dupa 12 ore de servici. De noapte.


Sunt curios ce atitudine iei dacă iți amenință cineva familia.Ideea este că eu am nr de tel,ma poate suna,am spus clar ca merg oriunde in Tara.
În fine,lucrurile incep să îmi fie clare și tind să cred că îmi pierd timpul inutil cu un rahat pus special să strice imaginea mea .....probabil a mai multora

#45
A10Warthog

A10Warthog

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 902
  • Înscris: 12.11.2017

 cristiannb, on 28 decembrie 2017 - 09:17, said:

Este vrăjeală.Locuiesc in B la bloc

Sigur. Tot ai sau ai avut o legătura cu adresa aia din moment ce ți-ai înregistrat firma acolo. Posted Image

 cristiannb, on 28 decembrie 2017 - 09:17, said:

am spus clar ca merg oriunde in Tara

Mergi oriunde în țară să ce?

 cristiannb, on 28 decembrie 2017 - 09:17, said:

Are nr meu putea să sune.

Nu e amuzant cum toți cămătarii și smardoii de fotoliu o dau pe discuții la cafea când vine vorba de adrese? Posted Image

Dacă aveai niște IQ în plus, puteai să postezi ceva de genul "Sunt X de la firma Y, acest nene aberează. În cazul în care clientul are o problemă reală, îl invităm să ia legătura cu noi" bla bla. Cine găsea threadul ăsta putea să rămână cu ideea că Viorel e un dezaxat violent care a încercat o manevră, iar tu ai o firmă căreia îi pasă de imagine și de rezolvarea problemelor cu clienții. Dar e ok și cu contra-smardoiala, căutatul și "venitul oriunde în țară" - acum toți vor ști că nici tu nu ești departe de OP.

#46
cristiannb

cristiannb

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.05.2014
Viorel567 locuiesc pe XXX,deasupra la XXXX.Te scutesc de căutări.Jos la întreținere găsești și nr apartamentului.Te aștept,eu marele țepar.

Ai nr de tel,ai adresa mea.....ce mai vrei?dacă nu ai timp,spune unde stai și vin eu să îți aduc banii cu dobândă cum ai scris prin topic.

Intrarea din dreapta cafenelei.Aștept userul să mă contacteze.

 A10Warthog, on 28 decembrie 2017 - 09:38, said:

Sigur. Tot ai sau ai avut o legătura cu adresa aia din moment ce ți-ai ĂŽnregistrat firma acolo. Posted Image



Mergi oriunde ĂŽn țară să ce?



Nu e amuzant cum toți cămătarii și smardoii de fotoliu o dau pe discuții la cafea când vine vorba de adrese? Posted Image

Dacă aveai niște IQ ĂŽn plus, puteai să postezi ceva de genul "Sunt X de la firma Y, acest nene aberează. În cazul ĂŽn care clientul are o problemă reală, ĂŽl invităm să ia legătura cu noi" bla bla. Cine găsea threadul ăsta putea să rămână cu ideea că Viorel e un dezaxat violent care a ĂŽncercat o manevră, iar tu ai o firmă căreia ĂŽi pasă de imagine și de rezolvarea problemelor cu clienții. Dar e ok și cu contra-smardoiala, căutatul și "venitul oriunde ĂŽn țară" - acum toți vor ști că nici tu nu ești departe de OP.

Tu chiar nu realizezi că după ce am gasit acest post,imagine,orgoliu,bani etc nu mai reprezintă nimic,doar Viorel567 este important și o să apară,cumva.

Edited by Adm, 03 January 2018 - 16:12.
editare adresa


#47
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
și ce îi faci dacă îl întâlnești??.. ca sa nu mai lungim vorba, il omori?

#48
cristiannb

cristiannb

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.05.2014
"Nu e amuzant cum toți cămătarii și smardoii de fotoliu o dau pe discuții la cafea cĂąnd vine vorba de adrese"

Repede mai puneți voi ștampila.Dacă eram cămătar,Viirel567 nu își permitea să scrie nimic.Mai terminați cu aberații inutile.
Oare voi cum reactionati???este simplu să nu iti fie adresate ție acele aberații și să incepi a găndi din exterior cu pretenții de a menține o poziție profi.
Să fim serioși.

#49
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Viorel567 nu a mai postat din martie 2016. Probabil a si uitat de tine. Eu zic ca iti toci nervii de pomana. Roaga un moderator sa iti stearga mesajele in care apar datele tale, inclusiv locatia, ca nu se stie ce (alt) nebun te cauta.

#50
cristiannb

cristiannb

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.05.2014

 silesax, on 28 decembrie 2017 - 09:51, said:

și ce îi faci dacă îl întâlnești??.. ca sa nu mai lungim vorba, il omori?


Nu nu,vreau să îi dau banii care îi pretinde plus dobânda care a pomenit de ea în topic.Să nu se mai chinuie să mă caute,i-am făcut căutarea ușoară.

#51
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Vezi-ti linistit de ale tale, mai ales ca sunt sarbatori, pentru Dumnezeu!

Cine vrea sa se razbune pe tine, iti manjeste usa cu cacat sau iti arunca un cocktail Molotov pe geam. Nu te cauta sa o puneti parte-n parte. Vezi-ti linistit de ale tale si concentreaza-te asupra lucrurilor care conteaza pentru tine. Zgarmi in rahat si te manjesti fara sa vrei.

#52
A10Warthog

A10Warthog

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 902
  • Înscris: 12.11.2017

 cristiannb, on 28 decembrie 2017 - 09:48, said:

Tu chiar nu realizezi că după ce am gasit acest post,imagine,orgoliu,bani etc nu mai reprezintă nimic,doar Viorel567 este important și o să apară,cumva.

Stau de vreo 14 ani pe forumuri, de când eram prunc și aveam coșuri pe față. Am asistat la zeci de astfel de exerciții de flexat mușchi și 9/10 s-au fâsâit mai devreme sau mai târziu, absolut nimic interesant. Restul de 10% s-au lăsat cu DDoS, fiindcă asta era în tema forumurilor respective. Și alea se opreau odată ce cocoșii începeau școala sau își dădeau seama că sparg bani aiurea.

În momentul ăsta poți să rogi pe cineva din staff să șteargă datele tale personale de pe site și să-ți schimbi numărul de telefon la următoarea afacere. Și nu te mai doxa singur, că n-are sens. Recomand niște sarmale terapeutice și un vin fiert, că e momentul acela din an.

#53
dan210

dan210

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,239
  • Înscris: 24.06.2006

 cristiannb, on 28 decembrie 2017 - 08:41, said:

Incredibil.Observ că este chiar foarte greu cu unii.
observi prost, omul spune clar in postul #1 "am achitat comisionul agentului" iar in postul #19 "l-am tot sunat dar nu a mai raspuns"

forumistii isi dau cu parerea pe baza a ce scrie pe ecran

dar cum s-a spus si mai sus se pare ca tare-ti mai place circul

#54
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,218
  • Înscris: 06.01.2007
Cristiane, vrei numere de telefon?
Ia de-aici:
0722777999
0777444222
0771999888
Toti astia-s de cacat, le denigrez familia.
Mai vrei numere de telefon? Mai am.


Un numar de telefon nu reprezinta nimic. Asta daca nu exista corespondent user <=> nume de telefon.
Tu nu ai facut altceva decat sa oferi un corespondent.

Si.. limbajul tau e in acelasi ton cu al initiatorului. Textul tau si al initiatorului suna ca un fel de blestem, o ura inchipuita asupra unei persoane inchipuite. Pare ceva pseudoreligios.
Sunt rari oamenii ca voi, ar trebui sa va intalniti si sa va dati mana.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate