Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Coolpad F1

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#37
a_stefane

a_stefane

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 24.07.2005

View PostFloro7, on 21 ianuarie 2015 - 23:24, said:

Salut. Am si eu o intrebare. De pe ce site v-ati comandat telefonul asta si cat ati platit pentru el?
A trebuit sa platiti si taxe vamale sau a fost free shipping?
Am citit pe un site, adica aici http://www.to2c.com/...mart-phone.html , ca nu s-ar face root la telefonul asta...adica cei de pe acest site nu fac.
Si inca ceva...sunteti multumiti te telefon? Face poze ok? Merge totul in regula pe el? adica sunat, net, wi-fi?

cumparat de la merimobiles cu free shiping, sosit la OP local dupa 3 saptamani, nimic in plus de platit daca este declarat free gift de vanzator, poze f.bune (camera sony), totul in regula (inclusiv "sunat, net, wifi" Posted Image), rom-uri si root pe alese (de ex. vezi forum http://www.modaco.co...778-coolpad-f1/).

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate