Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 

Siemens ME 45

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,806
  • Înscris: 21.06.2002
Mi-am luat si eu Siemens ME 45 si as vrea sa stiu mai multe detalii...
Cat tine bateria, daca au ceva bug-uri, daca sunt telefoane bune in general, etc... 10x pt. ajutor.


= W-O-R-M =

#2
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,061
  • Înscris: 26.11.2001
Citeste Discutie despre S45 , telefoanele sunt identice astfel ca tot ce scrie acolo se potriveste si la tine.

Greets,
Speedo

#3
dragos20

dragos20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 794
  • Înscris: 10.12.2002
e un tel de milioane worm , zilele astea vreau sa-mi iau si eu unul
acu am t65

#4
Borg

Borg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 21.12.2002
Mi-am cumparat si eu unul nou zilele astea. Numai cuvinte de lauda deocamdata. E normal ca dupa prima incarcare(full charge) sa tzina doar 2 zile bateria? Mentionez ca am vb pe el in jur de 30 min, butonat approx. o ora.
Pe voi cat va tine bateria ?

#5
Borg

Borg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 21.12.2002
Si inca o kestie : sa va povestesc ce am patit la achizitionarea mobilului :
Cablu de date in mod normal trebuia sa faca parte din pachet. (lucru aflat din forumul softnews la cateva ore dupa achizitionarea telefonului dintr-un magazin connex)Ei bine,  bine cutia mea nu contzinea acest cablul, asha ca a 2-a zi am revenit la magazin, mi-am prezentat  doleantele, vanzatorul cu pricina sustinand cu stoicism ca paketele Siemens ME45 nu contin cablu de date, lucru pe care mi l-a demostrat prin deschiderea altei cutii(gata desigilate). La cerea mea de a desface o cutie sigilata pt. proba mi-a raspuns ca nu mai au....Inainte de a reveni la magazin am vizitat un altul care vindea acelasi produs la acelasi pret pentru a ma asigura ca paketul contine intradevar si cablu de date, lucru confirmat de vanzator. Ce imi recomandatzi sa fac in acest caz ? Cu cat as putea achizitiona cablul cu pricina ?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate