Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?
 Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia
 Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...
 Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv

Tableta pareri
 

KRAV MAGA BUKAN.

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,156
  • Înscris: 09.01.2007
Tocmai ce ziceam ca nu ai inteles oricum nimic.
EU iti scriu doar ca sa aiba altii ce citi. Poate lor le va folosi.

#38
tacoblacho

tacoblacho

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.04.2015
Hubi, nu fac nicio reclama, doar ca am fost la 3 scolii de KM (Academia de KM, Bukan si KM Dacians) si pot sa COMPAR ce e oferit. Cu tot ca ai evitat sa mentionezi in raspunsul tau nimic desprefaptul ca la Bukan stai aplecat si 20 de oameni te bate cu centura lor pe spate ca niste animale, chiar ma bucur mult ptr tine ca te simti bine acolo si iti doresc succes. eu doar am impartit parerea mea si mie mi se pare bolnav asa ceva ca un fel de secta.

JurasikMan: Ok am citit atent ce ai scris si ajung la concluzia ca nu sfatuiesti sa facem vreun sport ceva ptr a invata de a ne apara. Atunci vreau sa te intreb care e propunerea ta? Ce crezi tu cu 30 de ani de experienta ca trb sa facem ca sa fim un pic pregatiti ptr momente astea inevitabile de bataie?

#39
TERA

TERA

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 21.08.2006
Salutare!

Mai sunt ceva păreri și impresii de actualitate cu privire la școala Bukan KM? Mă gândesc că în ultimii opt ani poate a mai fost cineva și poate oferi ceva input de dată recentă. Cum e atmosfera, cum sunt antrenamentele, cum au perceput progresul lor în cadrul școlii etc? Și evident precizând și despre care dojo e vorba.

Mulțumesc anticipat.

Edited by TERA, 14 February 2023 - 17:53.


#40
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,156
  • Înscris: 09.01.2007
Discutam in continuare despre arta martiala care nu are competitii, da?

#41
tatic_distrat

tatic_distrat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 278
  • Înscris: 17.01.2010
In secolul asta cand sunt atatea dovezi, fatalaii tot rahaturi de astea intreaba ....
Cred ca aceiasi SIMP'shi pe care ii folosesc femeile si aceiasi care platesc pe only si pe alte site-uri pxxxe ...
N-ar merge la lupte, box, kick, judo, bjj ... sau macar in sala/acasa sa traga de fiare, sa bage o alergare ...
Sincer cred ca ar fi mai castigati daca ar merge la dans, orice, clasic sau breakdance ...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate