Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?
 Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia
 Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...
 Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv

Tableta pareri
 

Orange SPV C600

- - - - -
  • Please log in to reply
1000 replies to this topic

#55
bully

bully

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 15.11.2003
Mi-am vandut c500-le si azi am intrat in posesia unui superb c600...marfa totala ! Asteptam si alti fani ai smartphonului sa se alature...pentru cel cu 990i ( parca ! ) , nu uita de comparatie la dimensiuni si la pret ! Ce sa mai vorbim de sistem de operare... :puke:

#56
Nick_White

Nick_White

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 16.10.2004
Am vazut si eu C600-le intr-un magazin. Fain ecranul, dar tastatura si mai ales joystick-ul nu mi-au inspirat incredere. Parca ar fi plastic de-ala de proasta calitate.
Eu nu as schimba C500-le meu cu asta.
La stand-by si stabilitate cum se comporta C600-le? La capitolul asta C500 sta f bine, cel putin la mine (3-4 zile bateria; aproape nici un blocaj in vreo 2 luni).

#57
r3m0t3

r3m0t3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 19.10.2002
Mi-am vandut si eu c500 si azi astept cu infrigurare sa intru in posesia unui C600. Ce program de IM care sa suporte Yahoo Messenger exista pentru Wm5, testat de voi? Inainte foloseam Agile messenger, o bijuterie de program.

#58
tudormara

tudormara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 13.04.2004
Bateria tot 4 zile ma tine in utilizare medie...inca nu l-am incarcat cu softuri ca sa-l chinui dupa cum merita.. :naughty:

#59
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,694
  • Înscris: 26.11.2001
Ca posesor de P910i, SPV 500 si SPV 600 optez pt SPV.
Nu sunt un om cu N intrari in calendar sau mii de alarme, de aceea gasesc acum P910i incomod si din experienta cu destule probleme software.

In plus iubesc conectarea pe USB a lui SPV.

#60
tudormara

tudormara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 13.04.2004
tot incerc un hard reset metoda C500 dar nu reusesc...care e shmekeria??? au schimbat ceva oare? :huh:

#61
tudormara

tudormara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 13.04.2004
acum a mers.....cineva a incercat sa decodeze cu SPV_Services ca si C500? Da , Nu....??????

#62
alungu

alungu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 23.10.2005
NEED HELP


Poate cineva sa imi spuna cum sa fac sa deschid aplicatiile office cu spv c600 - sau alte aplicatii pentru SPV c600

am vazut ca este posibil cu motorola mpx 220

daca se poate si free sa fie aplicatia .... daca nu ... LA TATI NI-I GREU !!!

Multumesc

#63
Blade

Blade

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 01.01.2002

View Posttudormara, on Dec 23 2005, 03:58, said:

tot incerc un hard reset metoda C500 dar nu reusesc...care e shmekeria??? au schimbat ceva oare? :huh:

ia vezi, n-ai cumva si un manual in cutie?   :P

#64
tudormara

tudormara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 13.04.2004
Ala nu e manual....dar o intentie de manual!!!! :D ...dar s-a rezolvat rapid si urgent...de-ar fi toate asa simple, am fi toti boieri !!!! :peacefingers:

#65
alungu

alungu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 23.10.2005

View Postccezar2004, on Dec 10 2005, 16:55, said:

dezamagire.....

am fost azi si eu la orange shop sa vad c600-le pe viu..... ce sa zic... dezamagire mare..... pana sa-l deschid sa ma confrunt cu minunatia de ecran, care e de nota 11, am avut un profund sentiment de "cheap plastic" la primul contact cu telefonul.... de ce nu au pastrat materialul de la c500.... era mult mai solid si mai zdravan..... carcasa la c600 parca e de la un tel de jucarie.... sincer nu imi place deloc....

in rest.... ecrean super... claritate excelenta... rezolutie... etc.... altceva nu am avut timp sa verific.... ca nu l-am tinut prea mult... am vazut ca au un buton in plus deasupra la alea de volum... a deschis orange wap....

e clar ca e mai bun ca c500 dar DE CE acel PLASTIC IEFTIN din carcasa?


eu mi-am luat spv c600 si parerea mea ca nu e cheap plastic ... poate esti si tu ca si vulpea care spune ca strugurii de sus sunt acrii

intradevar la telefonul meu la butonul on/off si la partea de infrarosu puteau sa mai lucreze

#66
tudormara

tudormara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 13.04.2004
oricum, dupa parerea me' plasticul acela este mai bun decat aluminiul de la C500 care se zgarie usor si se deformeaza la mici lovituri... :)

#67
Blade

Blade

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 01.01.2002

View Posttudormara, on Dec 23 2005, 10:19, said:

Ala nu e manual....dar o intentie de manual!!!! :D ...dar s-a rezolvat rapid si urgent...de-ar fi toate asa simple, am fi toti boieri !!!! :peacefingers:

si de ce nu scrii si aici cum se face? sunt curios ca vor mai multi sa afle :D

se tin amble softky-uri apasate si se apasa power ? :P

#68
tudormara

tudormara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 13.04.2004
da, dar cu telefonul stins....ai ghicit!!! Felicitari!!! :D  :P Esti tare!!! :P

#69
Blade

Blade

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 01.01.2002
am si eu un c500 si mai stiu :P

#70
tudormara

tudormara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 13.04.2004
Stiu ca stii!!!!...Esti deja veteran .... :peacefingers: ...dar daca se poate gasi o aplicatie gen "equalizer" pentru media player stii? Eu folosesc pe langa C600 si un w800i care are inclus un equalizer destul de tare. Diferenta de "soud" este foarte evidenta intre cele doua la ascultat muzica si ma intreb daca nu s-a dezvoltat o aplicatie pentru windows in sensul acesta...(In manual nu m-am uitat, in caz ca ma vei intreba de asta din nou :P )  :w00t: Pacea fie cu voi!!!!

Edited by Courage, 30 December 2005 - 23:44.


#71
Blade

Blade

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 01.01.2002
nu prea ascult muzica la telefon.. si pt nevoile mele mi-e suficient media player..
pocket music parca avea egalizator.. un addon pt mediaplayer nu stiu..

#72
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004

View Postalungu, on Dec 27 2005, 09:30, said:

eu mi-am luat spv c600 si parerea mea ca nu e cheap plastic ... poate esti si tu ca si vulpea care spune ca strugurii de sus sunt acrii

intradevar la telefonul meu la butonul on/off si la partea de infrarosu puteau sa mai lucreze

cred ca e a draq de acru un p990i.... dar oricum acum am trecut pe zapp.... scapat de spvc500.... de altfel un telefon super.... astept lansare lui p990i.... care poate o sa-l iau in loc de un PDA clasic

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate