Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

STEAUA

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
9913 replies to this topic

#91
soulspirit

soulspirit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 30.11.2005
STEAUA SUPERIOARA...HMMM

BAIETI...HAI SA FIM SERIOSI

E PENIBIL SINCER SA SPUI CA STEAUA E O ECHIPA SUPERIOARA :puke:  :puke:  :puke:  :puke:

CHIAR...ATI MULTUMIT TATICULUI STALIN CA V-A CREAT?

#92
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
cati ani ai ?

#93
soulspirit

soulspirit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 30.11.2005
hmmmm...adica...?

esti si tu vreun suporter infocat al stelei care vede meciurile la televizor alaturi de ceilalti 22 de milioane de stelisti amatori de seminte si bere...

macar tu cunosti jucatorii

tot e ceva..... :peacefingers:

#94
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,735
  • Înscris: 13.10.2003

View Postsoulspirit, on Dec 8 2005, 00:26, said:

STEAUA SUPERIOARA...HMMM

BAIETI...HAI SA FIM SERIOSI

E PENIBIL SINCER SA SPUI CA STEAUA E O ECHIPA SUPERIOARA :puke:  :puke:  :puke:  :puke:

CHIAR...ATI MULTUMIT TATICULUI STALIN CA V-A CREAT?

  Chiar Stalin personal a creat echipa Steaua ?....Oau! :)
O echipa din Franta , Italia , Germania din grupa stelei va privi cupa UEFA in primavara 2006 la televizor ! In primavara anului 2005 am eliminat Valencia ! Eu cred ca este adevarat ca in acest moment Steaua este o echipa superioara ( multor altora din campionatele puternice ale Europei ) .
Vrei sa spun si despre istoria echipei ( trofee europene si interne ) care demonstreaza ca Steaua si prin palmares este superioara multor alte echipe di Europa si ( evident ! -_- ) are un palmares superior tuturor echipelor din Romania ?

#95
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Asadar, inca un transfer concretizat in proportie de 80%. Dinita la Poli Timisoara. Se vehiculeaza ca Steaua l-ar putea lua si pe Todoran de la Farul.

#96
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
dap .. cred ca si Dinita va pleca la Poli. sper ca va aduce si jucatori care sa compenseze plecarile chiar daca au fost dati numai rezevere..sa aduca un Gigel Coman .. V.Moldovan.. jucatori care pot juca titulari .
Apropo ..sa zic si ca Poli ii vrea pe Ogararu si Bostina ..sper sa nu faca Gigi ..GRESEALA..sa`i dea !

#97
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Ogararu si Bostina pleaca din Romania numai afara !

Becali a dezmintit orice zvon cum ca G. Coman, Caramarin sau V. Moldovan vor ajunge in Ghencea. "Ce mai poate arata V. Moldovan la varsta lui ca sa mai ajunga in Ghencea ? Nici Coman si Caramarin nu ne intereseaza"

#98
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Eu l`as fi vrut pe G.Coman in Ghencea..zic eu ca e un jucator destul de bun..
NU stiu ce alti jucatori ar putea aduce..sa fie cel putin la fel de buni ca titularii..

#99
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,735
  • Înscris: 13.10.2003
Eu momentan nu vad nici un jucator de la Poli care ar putea intra acum in primul 11 al Stelei . Steaua are acum un prima echipa stabilizata , ar fi greu pentru oricine din Romania sa ia locul unui titular actual . Cristocea este ok dar e greu sa-i ia fata lui Paraschiv , Bostina sau Dica , jucatorii cu care se va bate pentru titularizare .
Steaua mai are nevoie de un varf bun de careu care sa se lupte cu Iacob pentru titularizare . Moldovan ar fi la o adica o solutie , desi e greu sa tii un asa jucator rezerva , in plus nu cred ca va alege Steaua  cum nu cred ca Becali il va oferta datorita varstei .

#100
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
mda..a zis Gigi ca nu va lua jucatori de la Poli..si nici pe Moldovan..din cauza varstei..ar mai trebui un fundas (ca a plecat si Baciu acu) si un atacant..dar..cine ?

#101
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
Eu zic ca mai multi atacanti ar trebui (minim 2!!!) ca sa aiba alternativa cand Dica sau Iacob prind o zi proasta sau sunt accidentati/suspendati.

Edited by woulfy, 08 December 2005 - 20:24.


#102
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
ai si solutii ?

#103
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Lucrurile sunt cam complicate. Inca nu se stie sigur care unde pleaca si daca mai pleaca... de exemplu Baciu si Dinita spun oficialii stelei ca nu vor mai pleca la Poli deoarece acestia nu vor sa-i mai ia.

#104
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
chiar si asa..daca nu pleaca..tot trebuie transferati mai vre`o 2 jucatori(fundas/atacant) cel putin

#105
soulspirit

soulspirit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 30.11.2005
ce dreaq ma...cand merge echipa bine pleaca toti.....nu mai inteleg nimic

M..e nea Jiji

FORZA RAPID

                                :peacefingers:  :peacefingers:  :peacefingers:  :peacefingers:

#106
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
grow up

#107
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,735
  • Înscris: 13.10.2003
Ilyes Robert de la Rapid e posibil sa ajunga la noi . Ura !  :coolspeak:
E cel mai bun mijlocas al lor si, fara indoiala poate fi folositor si la Steaua !
Cred ca soulspirit o croncane cu lacrimi acum ! :D

#108
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View Postradumiki, on Dec 8 2005, 23:52, said:

Ilyes Robert de la Rapid e posibil sa ajunga la noi . Ura !  :coolspeak:
E cel mai bun mijlocas al lor si, fara indoiala poate fi folositor si la Steaua !
Cred ca soulspirit o croncane cu lacrimi acum ! :D
Ce sa faca ala in Ghencea??? Are 100 de ani. Pleaca Dorinel ca e batran, dar vin Moldovan si Ilies, 2 tineri promitatori in Divizia A. Stupid people, la Steaua se pare. Il dai pe Oprita, il lasi sa plece pe Protasov, dar aduci bosorogi de perspectiva? Ce naiba sa faca Olaroiu la Steaua? El e bun, dar la echipe mai micute, care se baga cu fundul in poarta si merg pe contraatac, insa asta nu e tactica Stelei.
Pacat, Steaua juca cel mai tare fotbal al sau de mult timp incoace.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate