Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...
 Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...
 

TV LG 32LS5600.

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
atomicus

atomicus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 216
  • Înscris: 25.09.2005
In ce priveste subtitrarea, am senzatia ca mkv-ul are si el o subtitrare inclusa. Am copiat doar fisierul video in alta parte, l-am deschis cu un player pe PC si avea subtitrare. TV-ul asta cum ar trebui sa-si ia subtitrarile cand pun filmele pe stick sau hdd extern? Din mkv sau din srt-ul separat?

#20
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,064
  • Înscris: 20.06.2009
Subtitrările incluse în .mkv-uri sunt ”tricky”, nu merg întotdeauna, ăsta e motivul pentru care se recomandă folosirea subtitrărilor externe. Nu știu ce algoritm au băgat coreenii în player, știu doar că .srt-urile sunt ”sfânte”...!Posted Image

#21
qwerty68

qwerty68

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.11.2012
salutare...dar filme 3d pe un lg ls570s se pot vedea...ms

#22
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,064
  • Înscris: 20.06.2009
Nu, LS570-ul este doar 2D.

#23
Vladovics

Vladovics

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 02.04.2014
Buna ziua. am si eu un 32LS5600 si nu stiu cum as putea sa ii reglez ora de vara astfel incat sa imi arate si programul tv pe fiecare canal in parte. Mai precizez ca am un CAm de la digi.
Multumesc

#24
narcisx

narcisx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 208
  • Înscris: 21.01.2008
In legatura cu imaginea, cel mai bine se vede pe "demo magazin" cu prezentarea aceea oprita, nu am reusit sa reproduc acele setari, in legatura cu ora de vara am acceasi problema setat setat pe auto nu vrea deloc l-am setat manual.

Edited by narcisx, 07 July 2014 - 19:34.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate