Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!
 BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara
 

Far Cry 3...asteptarea a luat sfarsit !

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#19
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,338
  • Înscris: 14.06.2006
Acum descarc ultimul update si intru in joc.

#20
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,338
  • Înscris: 14.06.2006
M-am plictisit cu filmul de inceput. Si oricum pe la minutul 6 al filmului s-a blocat jocul. Nu stiu ce dracu are ca indeplinesc conditiile.

#21
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,868
  • Înscris: 06.01.2008
Probabil are nevoie de un "day two patch", daca tot au adoptat moda cu day one patch.
Cred ca-l cumpar si eu deseara, vreau sa vad daca-i ceva de capul lui. Si daca-mi placa atunci ramane sa-l iau de sarbatori de pe Steam sau Amazon.

Edited by Hider141, 29 November 2012 - 17:12.


#22
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,338
  • Înscris: 14.06.2006
Eram pe full si nu-i placea procesorul. Cica tre sa ai I7 sa-l joci la maxim :)

CPU
Optimal: Intel Core i7-2600K/AMD Bulldozer FX4150 or equivalent quad-core
You Have: AMD Athlon™ II X4 645 Processor

Dupa ce am murit de 7 ori (pe easy), au bagat genericul de far cry si acum alt filmulet. Inca mai am oleaca de cola in pahar...
P.S. Gagicile din joc au cururile misto, astia s-au axat p buci nu pe ţâţe.

#23
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Porcarie exact cum ma asteptam. Si nu, nu suntem gerbili cu capul cum zicea unul inainte. Daca el s-a nascut cu tv color in brate si pc, normal ca ii va place acest joc. Noua, astora mai "batrani", nu are cum sa ne placa porcariile. Punct.

#24
Xephos

Xephos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 11.09.2011

View Postgerbil, on 29 noiembrie 2012 - 22:24, said:

Porcarie exact cum ma asteptam. Si nu, nu suntem gerbili cu capul cum zicea unul inainte. Daca el s-a nascut cu tv color in brate si pc, normal ca ii va place acest joc. Noua, astora mai "batrani", nu are cum sa ne placa porcariile. Punct.
Vezi ca la varsta suntem apropriati . Am trecut si eu prin faza cu jucatul pe tv , stai linistit.

#25
DGecko

DGecko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 31.07.2012
Am si eu o promblema cu jocul asta....L-am instalat toate bune si frumoase pana intru in el si imi ramane imaginea neagra fara sa-mi dea vre-o eroare ceva...are cineva idee cum se poate rezolva? ms!

Edited by DGecko, 29 November 2012 - 23:06.


#26
Dr Kucho's fan

Dr Kucho's fan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 14.12.2006
Grafica pe care o ofera nu justifica system requirements.
Nu ramane decat sa astept Dead space 3 si Crysis 3.Sigur nu ma vor dezamagi
sunt multi care spun ca un joc daca are o poveste buna, grafica nu mai conteaza.Eu cred ca pentru o pveste buna mai bine citesc o carte buna

#27
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,868
  • Înscris: 06.01.2008
Vroiai grafica din Unreal Engine 4?
Si crezi ca un mediu deschis precum intreaga insula cu toate personajele si animalele de pe ea pot fi procesate si randate usor cu un Geforce GT9500 si un amarat de Intel Dualcore?

#28
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,921
  • Înscris: 01.01.2010

View PostXephos, on 29 noiembrie 2012 - 09:09, said:

Down boy, dawn! Daca, facand o paralela intre 1 si 2 si 1 si 3, tu gasesti o poveste in 2, respectiv 3, esti un necunoscator.

#29
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
Eu nu-mi amintesc mare lucru din povestea FarCry 1, doar niste actori care au interpretat cam de rahat vocile in comparatie cu alte jocuri la vremea aia.
Half Life in schimb, inca imi amintesc aproape fiecare detaliu desi aparuse cu ceva ani inainte.

N-o fi avand cine stie ce poveste Far Cry 3, dar personajul negativ Vaas mi se pare genial, puteau sa-i accentueze comportamentul mult mai mult Posted Image

Edited by Gh3r0m, 01 December 2012 - 01:22.


#30
quadCORE

quadCORE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 30.09.2012

View PostYOUR_GOD, on 28 noiembrie 2012 - 22:49, said:

Nu pot evalua jocul la un leu, dar ca valoare, din previzualizarile de pe tube, nu se ridicia la nici 10% din valoarea lui Far Cry. Pacat.

nu imi vine sa cred ca vad asemenea reclamatii despre acest joc... sincer mi-a intrecut toate asteptarile
jocul m-a tinut cu inima la gat mai bn de 50% din el..
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste salvari va rog??? mi s-au strers salvarile, jucasem mai bn de 50% din el.. PM

#31
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,868
  • Înscris: 06.01.2008
Cauta si pe net, poate gasesti ce-ti trebuie. De exemplu pe DLH.net uneori sunt diferite salvari de la jocuri pe langa trainere si cheaturi.

#32
quadCORE

quadCORE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 30.09.2012

View PostHider141, on 06 decembrie 2012 - 10:46, said:

Cauta si pe net, poate gasesti ce-ti trebuie. De exemplu pe DLH.net uneori sunt diferite salvari de la jocuri pe langa trainere si cheaturi.

de vreo 3 zile caut tot netu... si pe DLH am intrat de mai multe ori dar nimic..:(( daca ma poti ajuta, lasa-mi te rog o arhiva cu salvarile!! MS

#33
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,868
  • Înscris: 06.01.2008
Eu nu am apucat sa joc asa mult, sunt de-abia la inceput la misiunea "The Medusa's Call". Daca vrei voi uploada aici salvarile in stadiul curent, dar mai deseara cand ajung acasa.

Edited by Hider141, 06 December 2012 - 11:21.


#34
quadCORE

quadCORE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 30.09.2012

View PostHider141, on 06 decembrie 2012 - 11:21, said:

Eu nu am apucat sa joc asa mult, sunt de-abia la inceput la misiunea "The Medusa's Call". Daca vrei voi uploada aici salvarile in stadiul curent, dar mai deseara cand ajung acasa.

multumesc dar pana acolo am jucat si eu aseara.. :(

#35
nighthawk101

nighthawk101

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 26.04.2008
Am ajuns intr-un loc si nu mai pot trece nicicum, mai departe.
Sunt legat de o piatra, aruncat in apa, apoi imi arata sa apasa tasta Space ( Space , dedesubt scrie Mash )
Am incercat de vreo 20 de ori, nu se intampla nimic. Cred ca am apasat tasta SPACE de era s-o sparg [ http://forum.computergames.ro/images/smilies/smile.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] Am setat din Optiuni, pe default, la controls.
Aveti vreo idee ce e de facut ? Multumesc.

#36
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,868
  • Înscris: 06.01.2008
Ai apasat rapid tasta Space? Sau doar o tineai apasata?
De asemenea, jocul e original? Ca la unele jocuri piratate sunt faze exact ca asta, care te impiedica sa inaintezi prea mult in gameplay. De exemplu si la Prince of Persia The Forgotten Sands era faza cu o usa ce nu se deschidea, sau se inchidea prea repede (nu mai tin minte exact), la Serious Sam BFE era un scorpion rosu invincibil, etc.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate