Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Joc Browser Mafie Silent Assasins

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
KezZzmaNNN

KezZzmaNNN

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.08.2012
Salutari ,a aparut un nou joc online cu mafie!

Jocul este de gen Browser pt moment nu am bagat nici un ban in el dar pe viitor intentionez pt a face jocul tuturor cat mai placut
Imi place foarte mult acest gen de joc si imi doresc sal populez cu ajutorul vostru:)
Pentru referali veti fi rasplatit personal de mine deoarece sistemul de rasplata la referal este cu bani reali si cum am mentionat inca nu am investit
pt un referal veti primi 25 000 RON CASH iar daca acest referal este activ veti mai primi 75 000 RON CASH/odata cu numarl membrilor rasplata va creste incet incet
cei care va inregistrati in urma acestui mesaj datimi un pm in joc si spuneti de unde stiti de joc :) iar eu am sa va dau 25 000 RON
VA MULTUMESC
     SI
VA ASTEPT !!

Own :KezZzmaNNN

http://www.mafia creator .ro /SilentAssasins

imi cer scuze dar nu pot pune linkul intreg

Edited by KezZzmaNNN, 27 August 2012 - 11:04.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate