Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...
 Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri
 Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...
 Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv

Tableta pareri

Musuroi mare
 

prelungire contract

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.629
  • Înscris: 29.12.2006
E posibil cand expira contractul de 2 mb , daca prelungesti, sa ai, in acelasi pret, mai mult? 70mb? daca esti client vechi

#2
tidicristi

tidicristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.276
  • Înscris: 06.08.2007
Pina reusesti un raspuns de la 1930 , poti incerca pe pagina de la ei , ai in functie de adresa sau nr. de telefon .
http://www.romtelecom.ro/acoperire/

#3
vladutgm

vladutgm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.169
  • Înscris: 19.01.2008
Poti sa le sugerezi, la telefon, ca vrei sa inchizi abonamentul si vei fi tratat altfel.
Eu asa am obtinut un abonament de 4 euro (TVA inclus) foarte avantajos. Am uitat sa spun ca asta s-a intamplat la portocala.

Editat de vladutgm, 28 mai 2012 - 07:30.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate