Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen este?

drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 

Parere despre un tutorial

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
t888eddy

t888eddy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 406
  • Înscris: 18.11.2008
Salut! Am facut un tutorial in engleza despre un program, o introducere in acel program si l-am postat pe youtube. As putea sa pun link-ul si apoi sa isi zica fiecare parerea? Nu intentionez sa imi fac publicitate, doar sa aflu niste pareri. :)

#2
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,416
  • Înscris: 15.12.2009
Pune-l, dar pe aria MyVideo

Edited by Ann0nyym0us, 10 December 2011 - 22:46.


#3
ady_95

ady_95

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,474
  • Înscris: 23.12.2009
eu zic sa astepti sa strangi ~500 vizualizari si daca este ceva gresit vei primi sigur comentarii pe respectivele video-uri...

#4
t888eddy

t888eddy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 406
  • Înscris: 18.11.2008

 Ann0nyym0us, on 10th December 2011, 22:46, said:

Pune-l, dar pe aria MyVideo
Ok. :)

Edited by t888eddy, 10 December 2011 - 22:48.


#5
_DelSte_

_DelSte_

    Softpedia Grup

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,751
  • Înscris: 30.07.2009
Si ce te retine sa-l pui? Ar fi doar un alt video pe aceasta arie  care chiar se numeste "Video" si de unde ai putea, de ce nu, primi chiar si pareri/sfaturi/sugestii asa cum ai cerut. Si noi am postat videouri aici si chiar si diverse tutoriale. Eu unul il astept.

#6
_DelSte_

_DelSte_

    Softpedia Grup

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,751
  • Înscris: 30.07.2009
Foarte bun tutorialul si de un real folos pentru toti cei ce inca nu sunt familiarizati cu After Effects. Bravo t888eddy, felicitari si multumiri pentru el. Si chiar nu trebuie trimis pe privat, ci impartit cu toti cei pasionati de acest soft si de video in general.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/PAxpBZD3qDs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#7
t888eddy

t888eddy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 406
  • Înscris: 18.11.2008

 _DelSte_, on 11th December 2011, 21:45, said:

Foarte bun tutorialul si de un real folos pentru toti cei ce inca nu sunt familiarizati cu After Effects. Bravo t888eddy, felicitari si multumiri pentru el. Si chiar nu trebuie trimis pe privat, ci impartit cu toti cei pasionati de acest soft si de video in general.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/PAxpBZD3qDs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Multumesc! Voi uploada si celelalte tutoriale din seria After Effects si ce mai am din alte programe!

Edited by t888eddy, 12 December 2011 - 10:17.


#8
atlet1305

atlet1305

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 22.09.2006
Si pe mine ma intereseaza insa in limba aia a noastra nationala. :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate