Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

O fata de 17 ani a fost violata timp indelungat de catre "tatal?" ei. Violatorul se afla in libertate din lipsa de probe?!? .......

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
150 replies to this topic

#1
ioanaisfetcu

ioanaisfetcu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 23.03.2010
... "Aș vrea să nu mă mai trezesc niciodată"

În acest moment, avem un violator în libertate, care râde în nas românilor putându-le propune să-i urmeze exemplul, și o tânără minoră pângărită și cu sufletul sfârâmat. "Mă simt murdară, nu mai știu ce să mă fac…", a scris tânăra.

În urmă cu două seri, când reporterul EVZ a rugat-o să scrie, pentru a se elibera, avea privirea goală și era palidă ca o stafie. Nu mai dormise de 72 de ore și nu se știe câți ani vor trece până se va vindeca și va putea râde.

"Aș vrea să dorm și să nu mă mai trezesc niciodată. Îmi amintesc ziua în care am plecat de la bunica, ce fericită eram, iar acum stau și plâng. Îmi aduc aminte când râdeam împreună cu familia mea iar acum o urăsc." ...

Scrisoarea fetei de 17 ani a fost publicata aici.

Edited by ioanaisfetcu, 24 November 2011 - 15:47.


#2
RandomHero

RandomHero

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,042
  • Înscris: 22.11.2011
Tras in teapa, ca pe vremea lui Tepes. Tratament barbar pentru oameni barbari.

#3
Uncle_Leo

Uncle_Leo

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 214
  • Înscris: 27.01.2010
Nici o noutate. Doar inca un nemernic in libertate.

#4
MrReason

MrReason

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,266
  • Înscris: 08.10.2010
Si de unde stiti voi ca nu-s minciuni?

Violata "timp indelungat" cica... right! :lol:

Problema infinit mai mare sunt prostii care cred tot felul de lucruri fara nici o proba, decat inchipuitii violatori... ;)

Edited by MrReason, 24 November 2011 - 15:53.


#5
ioanaisfetcu

ioanaisfetcu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 23.03.2010

View PostUncle_Leo, on 24th November 2011, 15:49, said:

Nici o noutate. Doar inca un nemernic in libertate.

Partial gresit! Mai degraba inca un nemernic/a care pune alt nemernic in libertate. "Corb la corb nu-si scoate ochii..."

#6
MrReason

MrReason

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,266
  • Înscris: 08.10.2010

View Postioanaisfetcu, on 24th November 2011, 15:53, said:



Partial gresit! Mai degraba inca un nemernic/a care pune alt nemernic in libertate. "Corb la corb nu-si scoate ochii..."
La puscarie ar trebui sa ajungeti voi astia care acuzati si credeti tot felul de tampenii, fara absolut nici o proba! ;)

#7
ioanaisfetcu

ioanaisfetcu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 23.03.2010

View PostMrReason, on 24th November 2011, 15:51, said:

Si de unde stiti voi ca nu-s minciuni?

Violata "timp indelungat" cica... right! :lol:

Problema infinit mai mare sunt prostii care cred tot felul de lucruri fara nici o proba, decat inchipuitii violatori... ;)

Macar citeste-i scrisoarea. Poate astfel iti vei schimba ochelarii de cal.

...

O! Vai Scuze! Mai bine nu ma pun rau cu pedofilii.

View PostMrReason, on 24th November 2011, 15:56, said:

La puscarie ar trebui sa ajungeti voi astia care acuzati si credeti tot felul de tampenii, fara absolut nici o proba! ;)

Prea mult foc in a apara jigodia. O-i fi tu ala?

#8
MrReason

MrReason

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,266
  • Înscris: 08.10.2010

View Postioanaisfetcu, on 24th November 2011, 15:56, said:

Macar citeste-i scrisoarea. Poate astfel iti vei schimba ochelarii de cal.

...

O! Vai Scuze! Mai bine nu ma pun rau cu pedofilii.
Mda, scrisorile clar probeaza ceva! Iar cine nu crede povesti nemuritoare cu violuri, e pedofil! Sau "ala"! :lol:

Dupa cum am zis, locul astora ca tine e dupa gratii! Sau intr-o camera alba bine capitonata, sa nu-ti spargi capul! :naughty:

Edited by MrReason, 24 November 2011 - 15:58.


#9
clarity

clarity

    Tovaras

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,822
  • Înscris: 02.09.2009

View Postioanaisfetcu, on 24th November 2011, 13:57, said:

Macar citeste-i scrisoarea. Poate astfel iti vei schimba ochelarii de cal.

De cand e o scrisoare proba?

#10
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,878
  • Înscris: 06.01.2008

View PostRandomHero, on 24th November 2011, 15:45, said:

Tras in teapa, ca pe vremea lui Tepes. Tratament barbar pentru oameni barbari.
Sau bagat direct intr-o inchisoare de maxima securitate, fara drept de eliberare conditionata. In general niciun delicvent nu suporta pedofilii, asa ca animalul ar avea de dus in spate 20-30 de ani de suferinta in cel mai pur sens al cuvantului.

Edited by Hider141, 24 November 2011 - 16:01.


#11
RandomHero

RandomHero

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,042
  • Înscris: 22.11.2011

View PostHider141, on 24th November 2011, 16:01, said:

In general niciun delicvent nu suporta pedofilii, asa ca animalul ar avea de dus in spate 20-30 de ani de suferinta in cel mai pur sens al cuvantului.
Depinde daca se sinucide, daca nu e ucis "din intamplare" sau daca e batran. In rest, e perfect. Partea proasta e ca se cheltuie bani grei cu intretinerea unora ca asta, care ar trebui bagati intr-o celula de maxim 2x2 si hraniti cu paine si apa, asta pentru ca nu exista pedeapsa cu moartea...

#12
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,822
  • Înscris: 07.02.2003

View Postioanaisfetcu, on 24th November 2011, 15:57, said:

Macar citeste-i scrisoarea. Poate astfel iti vei schimba ochelarii de cal.
Scrisoarea nu constituie proba, ca sa fim realisti. Este o greseala judiciara sa acuzi pe cineva fara probe... daca faptul e real e imposibil sa nu ai martori sau probe, analize, certificate etc...

Edited by andreic, 24 November 2011 - 16:15.


#13
Wittmann2

Wittmann2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,359
  • Înscris: 25.08.2008
Mai era acum cativa ani un ANIMAL BOLNAV de genul asta... parca Petre Tundrea il chema. Violase si omorase o fata de 14 ani. Mai stie cineva ce s-a intamplat cu el?

#14
Nemesis-

Nemesis-

    Zeitsă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,253
  • Înscris: 23.05.2011
wtf se poate proba usor cu niste analize..

#15
MosNicolae

MosNicolae

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 21.11.2011
Aceeasi situatie se întâlneste si în violurile, raporturile sexuale întretinute de cadre didactice cu elev, acelasi motiv apare pentru care nu se raporteaza violul pe loc.
Prima reactie este soc, nu le vine sa creada ca un om pe care îl stimeaza, simt un fel de afectiune, poate sa le faca ceva inimaginabil de rau, am un lapsus cum se mai spune la sentimentul asta trait format între: Mentor - învatacel, o sa revin cu alta ocazie, cu toate ca urasc genul asta de subiect, societatea în care traim s-a schimbat, angajatorul trateaza de cacat un om de 40-50 de ani, lucru care nu ar trebui sa se întâmple, statul tot asa, facturile curg la posta, toate asta provoaca, declanseaza tot felul de comportamente ciudate, nu mai este vreo granita: copil, elev, fata ta, sânge din sângele tau.
Foarte rau ca a fost la presa, asa cum eram sigur ca o sa fie eliberat, asa se procedeaza, închisorile sunt arhipline, nu mai au loc, nu m-ar surprinde ca violatorul sa se întoarca acasa, sa aibe în întretinere fratele fetei, sau sa ajunga cumva sa locuiasca în casa cu fata violata, s-au mai întâmplat.
Lumea este un loc trist, stiind ce fel de profil au persoanele astea, stiind ca se simt murdare, ca se spala pâna crapa pielea pe ele, ca pe viitor opun rezistenta minima sa scape repede, sa nu afle nimenea, privesc mai distant problema, mai banal.

#16
sfantu.dracu

sfantu.dracu

    Taur de Balaur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,197
  • Înscris: 28.06.2005

View PostWittmann2, on 24th November 2011, 16:15, said:

Mai era acum cativa ani un ANIMAL BOLNAV de genul asta... parca Petre Tundrea il chema. Violase si omorase o fata de 14 ani. Mai stie cineva ce s-a intamplat cu el?

Știi că nenea ăla a fost închis aiurea timp de de 12 ani? Doar pe baza unor probe ipotetice.

#17
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,503
  • Înscris: 13.10.2010
Nu iau apararea tatalui, dar mi se pare cusuta cu ata alba!

Quote

Prima dată a fost după data de 11.09.2011, după ce a venit mătușa mea, nu îmi amintesc exact ziua și data.
Oricine tine minte cand s-a intamplat prima oara!

#18
MrAskMe

MrAskMe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 24.08.2011
E Romania, frate !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate