Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Battlefield 3

- - - - -
  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#109
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009

View Postreddevilnb1, on 7th January 2012, 19:43, said:

Ce tare e clipul acela  :coolspeak:
da, e foarte tare. demonstreaza cat de realist e jocul. toata lumea stie ca poti sari din avione de lupta dupa bunul plac, iar mai apoi sa intri la loc :cool:

#110
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
Realist,nerealist,e distractiv.

Cel mai interesant lucru care poti sa-l faci in mw3 e un 360 no scope.
Cel mai amuzant lucru pe care poti sa-l vezi e cum cade o cutie peste cineva.

BF3 bate MW3 din orice punct de vedere,discutia e inutila.

Edited by Gh3r0m, 07 January 2012 - 21:16.


#111
Sarcastic

Sarcastic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 654
  • Înscris: 13.11.2011
Interesant este ca va simtiti barbati doar in prezenta unui joc.  
Din pacate refuleaza si frustrarile. Lasati deoparte aura de inteligenta artificiala (vezi Doamne, joc bf deci sunt cineva!) si va comportati ca niste kinderi cu coabipiele in formare.


Keep Walking!  :peacefingers:

View PostTurocK, on 7th January 2012, 17:44, said:

Care-i faza cu "Va doare, ha"? dupa cum pui "problema: tind sa cred ca ai maxim 16 ani.
Nu te mai complica, ca e mult mai simplu. Ati trecut la atacuri la persoana (si persoane) imediat ce s-a comentat negativ pe marginea acestui joc.
Bineinteles ca asta e o dovada de maturitate.  -_-

Edited by Sarcastic, 08 January 2012 - 10:33.


#112
Spookzer

Spookzer

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 05.11.2010
Salut! Am si eu o problema, jocul l-am instalat acum o saptamana, folosesc Google Chrome browser, update la placa video - DA, nu am putut sa instalez jocul fara updateul 285.62, folosesc windows 7 ultimate 32bit, astept sa ma lanseze in joc si cand imi intra aud doar sunetul in rest nu vad nimic decat ecranul negru pe partea de multiplayer, practic mi se stinge monitorul, la campaign vad cam atat chestiile alea portocalii se misca si cam atat. Jocul imi merge, am testat cu un BF3 downloadat si mi-a mers excelent. Scriu si configuratia pcului: Proc Dual core 2.6, 3gb ram, nvidia GT430 1gb gddr3. Sper sa gasesc o rezolvare, multumesc anticipat.

#113
Sarcastic

Sarcastic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 654
  • Înscris: 13.11.2011
Incearca beta, desi se pare ca rezolva doar bug-ul artefactelor din acest joc.
Ca idee, il am instalat cam de o saptamana si nu am avut nici o problema de stabilitate cu el pana in prezent.

Edited by Sarcastic, 08 January 2012 - 12:57.


#114
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
si eu am beta-ul asta, dar tot apar artefacte in BF3 si NFS The Run...

#115
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010
BF3 e pe steam? ca nu-l gasesc.

#116
reddevilnb1

reddevilnb1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,246
  • Înscris: 13.12.2007
Se poate cumpara versiunea digitala de pe Origin.
http://www.battlefie...ld3/pc-download

Edited by reddevilnb1, 08 January 2012 - 18:07.


#117
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008

View PostSarcastic, on 8th January 2012, 10:43, said:

Interesant este ca va simtiti barbati doar in prezenta unui joc.  
Din pacate refuleaza si frustrarile. Lasati deoparte aura de inteligenta artificiala (vezi Doamne, joc bf deci sunt cineva!) si va comportati ca niste kinderi cu coabipiele in formare.


Keep Walking!  :peacefingers:


Nu te mai complica, ca e mult mai simplu. Ati trecut la atacuri la persoana (si persoane) imediat ce s-a comentat negativ pe marginea acestui joc.
Bineinteles ca asta e o dovada de maturitate.  -_-
Cat de agarici poti sa fii.
Tu ai fi in stare sa cumperi si un rahat daca este impachetat bine si scrie Cod pe el.
Inteligenta ta ma copleseste.

#118
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010

View PostTurocK, on 8th January 2012, 21:58, said:

Cat de agarici poti sa fii.
Tu ai fi in stare sa cumperi si un rahat daca este impachetat bine si scrie Cod pe el.
Inteligenta ta ma copleseste.
lasa-l in pace,stii cum se zice, gusturile nu se discuta.
Daca lui ii place mortis sa joace un joc care pur si simplu mie imi zgaraie retina ,vb serios,e treaba lui :lol:

#119
fr33pr0d

fr33pr0d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 12.06.2007

View PostTurocK, on 8th January 2012, 18:58, said:

......
Tu ai fi in stare sa cumperi si un rahat daca este impachetat bine si scrie Cod pe el.
......


View Postevon, on 8th January 2012, 19:00, said:

.......
Daca lui ii place mortis sa joace un joc care pur si simplu mie imi zgaraie retina ,vb serios,e treaba lui :lol:
Unde ati vazut voi ca el promoveaza COD in defavoarea BF3? Omu' doar a zis ca deja au loc atacuri la persoana (nu cred ca mai e nevoie de exemple) care nu-si au rostul. Pe langa asta, chiar are dreptate cand a zis vezi Doamne, joc bf deci sunt cineva!, valabil si pentru 'suporterii' COD. Ambele sunt JOCURI. Ca unul arata mai bine decat altul sau ca are povestea mai buna sau mai stiu eu ce, e complet irelevant. E simplu: iti place jocul, il joci. Nu-ti place, nu-l joci. Am vazut si pe forumuri straine 'razboiul' asta si sincer mi se pare o idiotenie asemanatoare cu idiotenia de pe stadioanele de fotbal.

#120
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010

View PostSarcastic, on 8th January 2012, 08:43, said:

Interesant este ca va simtiti barbati doar in prezenta unui joc.  
Din pacate refuleaza si frustrarile. Lasati deoparte aura de inteligenta artificiala (vezi Doamne, joc bf deci sunt cineva!) si va comportati ca niste kinderi cu coabipiele in formare.


Keep Walking!  :peacefingers:


Nu te mai complica, ca e mult mai simplu. Ati trecut la atacuri la persoana (si persoane) imediat ce s-a comentat negativ pe marginea acestui joc.
Bineinteles ca asta e o dovada de maturitate.  -_-
cum vorbesti ma doare capu. Unde fac si eu cursuri ca sa vb asa?

#121
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009

View Postevon, on 8th January 2012, 21:00, said:

lasa-l in pace,stii cum se zice, gusturile nu se discuta.
Daca lui ii place mortis sa joace un joc care pur si simplu mie imi zgaraie retina ,vb serios,e treaba lui :lol:
da, MW3 iti zgarie retina, Metin2 si celelalte rahaturi pe care le joci sunt minunate :first:

View Postwolfyx17, on 9th January 2012, 00:18, said:

cum vorbesti ma doare capu. Unde fac si eu cursuri ca sa vb asa?
poti incerca la scoala. la halu' in care te exprimi in rahaturile alea de videoclipuri ar trebui sa mai repeti de cateva ori clasa a 8-a.

Edited by doctorwho, 09 January 2012 - 11:32.


#122
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010

View Postdoctorwho, on 9th January 2012, 12:32, said:

da, MW3 iti zgarie retina, Metin2 si celelalte rahaturi pe care le joci sunt minunate :first:


poti incerca la scoala. la halu' in care te exprimi in rahaturile alea de videoclipuri ar trebui sa mai repeti de cateva ori clasa a 8-a.
frate stii prea bine ca mmorpg-urile nu stau prea bine cu grafica,dar mw3 e un joc de 2012,care are cerinte mari,si la grafica pe care o are,sincer chiar e de cacat,prefer sa joc cs source decat mw3,pur si simplu ma dispera grafica.

#123
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010

View Postdoctorwho, on 9th January 2012, 09:32, said:

da, MW3 iti zgarie retina, Metin2 si celelalte rahaturi pe care le joci sunt minunate :first:


poti incerca la scoala. la halu' in care te exprimi in rahaturile alea de videoclipuri ar trebui sa mai repeti de cateva ori clasa a 8-a.
vorbeam de Sarcastic destept te  mai crezi

View Postevon, on 9th January 2012, 09:34, said:

frate stii prea bine ca mmorpg-urile nu stau prea bine cu grafica,dar mw3 e un joc de 2012,care are cerinte mari,si la grafica pe care o are,sincer chiar e de cacat,prefer sa joc cs source decat mw3,pur si simplu ma dispera grafica.
u fail me.

#124
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010

View Postwolfyx17, on 9th January 2012, 15:24, said:

vorbeam de Sarcastic destept te  mai crezi


u fail me.
adica? :huh: vrei sa zici ca mmorpg-urile au grafica frumoasa? hai unu doua acolo,dar frate o companie care se respecta pe sine si doreste sa aiba vanzari uriase,nu vinde frate joc cu grafica de 2007.........

#125
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010
What i see in this thread: tot felu de preconceptii retardate despre jocurile fps. Mai mult de 12-13 nu va dau. Daca aveti mai mult deja e tragic.

#126
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010

View Postwolfyx17, on 10th January 2012, 16:45, said:

What i see in this thread: tot felu de preconceptii retardate despre jocurile fps. Mai mult de 12-13 nu va dau. Daca aveti mai mult deja e tragic.
a scris ala care mananca chifle tot timpul cand filmeaza un joc :lol:
ii un adevar.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate