Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

LED TV Westwood FullHD 22V1 LED

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
valerica77

valerica77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 26.12.2010
la un TV Westwood FullHD 22V1 LED am pus pe un stick vreo 7 sau 8  filme toate cu extensia "avi";doar pe unul din ele mi l-a citit,la celelalte imi zice "fisier corupt".pe comp imi merg toate.mai are cineva probleme de genul?

ms

salut

#2
cumanul

cumanul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.12.2010

 valerica77, on 26th December 2010, 17:48, said:

la un TV Westwood FullHD 22V1 LED am pus pe un stick vreo 7 sau 8  filme toate cu extensia "avi";doar pe unul din ele mi l-a citit,la celelalte imi zice "fisier corupt".pe comp imi merg toate.mai are cineva probleme de genul?

ms

salut

salut!

eu tocmai vroiam sa imi iau un televizor ca al tau. sa inteleg ca nu prea il recomanzi in cazul de fata?  :confuzzled:

#3
edigee

edigee

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,178
  • Înscris: 16.10.2008
Am avut si eu un astfel de "televizor" pt. vreo 3 ore. Il cumparasem pt. o camera foarte mica. L-am returnat urgent(vina mea ca nu m-am uitat mai atent in raft la el) pt. ca avea niste unghiuri de vizionare absolut ingrozitoare(cum te asezai pe fotoliu se innegrea imaginea) . Asta e o problema des intalnita la TV-urile cu diagonale sub 26"-chiar la cele de firma: paneluri proaste tip TN -chiar si la acele monitoare cu tuner TV inclus(la toate). Singurele modele de 22" cu unghiuri de vizionare bune (pe testate) sunt Sony 22BX200 si Philips22PFL3405-pe asta din urma l-am si luat.
Nu m-am jucat cu mediaplayerul de pe Westwood cat l-am tinut ,dar am inteles cand l-am returnat ca mai multi utilizatori s-au plans de ceva probleme.

Edited by edigee, 30 December 2010 - 00:03.


#4
valerica77

valerica77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 26.12.2010

 cumanul, on 29th December 2010, 21:58, said:

salut!

eu tocmai vroiam sa imi iau un televizor ca al tau. sa inteleg ca nu prea il recomanzi in cazul de fata?  :confuzzled:


intr-adevar, nu il recomand....eu l-am primit cadou si nu mai am ce face acum.... cu filmele de pe stick nu am gasit inca nici o rezolvare....mai caut.....la fel patesc si cu "mpeg","wmv" sau "mpg".nici nu prea am avut vreme sa caut bine-bine solutii.daca mai stie cineva ceva ....va rog

salut

La Multi Ani si toate cele bune!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate