Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 

Probleme cu driverele pentru MB

- - - - -
  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#19
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Pai din ala cred ca am si eu!!! Tot un Titan, care era intr-o cutie neagra. Modelul nu mai stiu exact care era, ceva de genul D5TB. Are exact specificatiile pe care le spui tu. Sa fie cumva o problema cu procesorul sau cu placa de baza? Zici ca n-ai timp de o bere? Fac cinste!

#20
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001
SORRY MAH, DA' AM LICENTZA PESTE O SAPT .. DIN ALA E ... DA' AI PUS SHI PASTA SILICONICA ?  nU AIA ARGINTIE CU CARE VINE EL (SCUZE CACOFONIA) .. Pune de-aia alba!!1

#21
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Oooooo! Bafta! Atunci berim dupa, ca tot o sa fie motiv! Sa-l intreb pe tipul care l-a montat ca nu imi mai aduc aminte ce tip de pasta e!

#22
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Am vorbit cu tipul si mi-a zis ca am pasta din aia argintie care e la tub, el a zis ca e cea mai buna.

#23
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001
rahat ... NU e buna mah ... daca e aia din pachetul de cooler .. e proasta RAU!

#24
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Da mah, din aia e! De unde iau pasta buna?

#25
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001
pe academiei, vis-a-vis de Spring Time universitate .. e vreo 20 de mii seringa ... shi e buna!

Spor! Acu ma cam duc!

#26
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Misto! E chiar langa biroul meu! Ma duc azi! Dar cum fac sa curat pasta veche de pe CPU?

#27
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001
rabdare mult shi alcool izopropilic ... tot de akolo ... tot vreo 20 de miii!

#28
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Era inchis aseara! Am luat azi solutie, dar nu aveau pasta din aia. Nu stiu unde sa caut pasta Arctic Silver3, cica e cea mai buna.
Si inca ceva: am fost la UltraPro si aveau o multime de coolere, printre care si ca al meu(si al tau). Scrie pe el ca e bun pentru CPU pana la 1,5!!! Mai e unul la fel, doar ca merge la mai multe rotatii si e tot argintiu, nu numai radiatorul. Pe ala scrie ca merge pana la 2,8!!! Si unul care e cu radiator din cupru, dar e mai scump, care merge pana la 2,8! Deci?

#29
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001
Io il am pe ala ARGINTIU TOT!!! deci se pare ca nu vorbeam de acelashi lucru pana acum ...

Ala de are shi cupru ii bun, da' scump al dracu' ...

#30
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Meeeeei, am facut un .......praf, m-am grabit cred, sau n-am ce sa fac. Am cumparat un cooler Taisol, dar nu sunt cine stie ce schimbari. Am impresia ca nu e o problema, cred ca asa arata placa de baza. Nu stiu ce sa zic. Temperatura sistemului sta pana in 33C, iar a procului la 60C, indiferent ce as face. Cred ca arata mai mult decat are. Cand zici ca termini cu licenta?

#31
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Noroc! Revin cu ultimele noutati! Se pare ca problema s-a rezolvat!!!!
Am trimis e-mail la EPoX si mi-au raspuns in mai putin de 1 ora!!!
Mi-au spus ca nu am de ce sa imi fac griji intrucat placa are senzor care citeste temperatura direct din pastila procului si e normal sa imi arate o temperatura mai mare decat la alte modele mai vechi. Deci.....
In rest, nimic de zis. Placa se comporta bine, nici nu ma asteptam la altceva, insa nu prea stiu sa configurez sunetul, tvtunerul chiar deloc......chestii din astea. Poate ma ajuti!

#32
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001
aha ... uitasem ca astea noi au suport de internal-sensor ... atunci e OK ... Numa' sa tzi-o citeasca pe aia ... ca au shi senzor extern ...

#33
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Pai asa a zis tipul de la EPoX. Si daca ei zic....doar nu o fi vorbit prostii!
Daca instalez CPU Cool, programelul asta ce temperatura citeste?
Pe cea interna, sau pe cea externa? Cat de reala e temperatura citita de el?
Si inca ceva! Am vrut sa instalez Dtemp, ca sa vad ce temperatura are HDD-ul. Si imi zice ca nu poate sa-mi ofere informatii pentru ca e pus pe RAID. Si n-am nici un chef sa-l scot si sa il pun iar pe ide, doar ca sa vad la ce temperatura lucreaza. Exista un program si pentru RAID-SCSI?
TVTunerul cum trebuie sa-l pun? Pe PAL D/ K, sau pe PAL B/G?

#34
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001
1. pune MB probe ... uita-te aici ...

aici e pagina oficiala

2. nu shtiu de citire pe raid ...

3. ar fi bune ambele :(

#35
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Cum adica ar fi bune ambele?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate