Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Aur monoatomic

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
the_northpole

the_northpole

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,799
  • Înscris: 10.01.2010
deci,aurul monoatomic, ajuta sistemul imunitar? functioneaza, ce stiti despre el?sunt multe scrise si video-uri despre  el,dar as vrea sa dezbatem acest subiect.

Edited by the_northpole, 30 August 2010 - 20:49.


#2
noShadow

noShadow

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 830
  • Înscris: 20.07.2010
Am citit cate ceva despre acest subiect, pare promitator si de viitor insa eu ma intreb care sunt efectele adverse, care este reversul medaliei, nu am vazut pe nimeni sa spuna ca tratamentele cu aur monoatomic, coloidal au si efecte nedorite.

#3
dan84

dan84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,028
  • Înscris: 25.09.2006
Nu am testat dar din moment ce se face frisca la prajituri din aur si argint coloidal nu vad care e problema. De aurul coloidal stiu ca e foarte bun atata timp cat nu se exagereaza (acum nu stiu cine si-ar putea permite financiar sa exagereze) si sa fie cat mai pur .999!

#4
softpedistul

softpedistul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,515
  • Înscris: 25.01.2011
Redeschid subiectul ca am dat cu ochii peste cercetarea asta care nu este pseudostiintifica.

http://www.jnanobiot.../content/9/1/38

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate