Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 

hotel vogue avantgarde in kemer

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
murakami

murakami

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.07.2010
Salutare tuturor!
As avea nevoie de cateva informatii despre hotelul Vogue Avantgardedin Kemer... Pe siturile de specialitate am gasit opinii pro si contra care m-au cam derutat... Ma poate ajuta cineva?
Multumesc anticipat!

#2
ginette

ginette

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 20.04.2010

View Postmurakami, on 8th July 2010, 18:48, said:

Salutare tuturor!
As avea nevoie de cateva informatii despre hotelul Vogue Avantgarde din Kemer... Pe siturile de specialitate am gasit opinii pro si contra care m-au cam derutat... Ma poate ajuta cineva?
Multumesc anticipat!
Si eu as avea nevoie de ceva informatii despre acest hotel.Preturile afisate de agentii mi se par cat de cat ok in comparatie cu alte hoteluri(ex.Sungate al carui pret a sarit foarte mult fata de 2010).Daca cineva ar putea sa faca o paralela intre cele doua hoteluri(la Sungate am fost in 2010)ii multumesc

#3
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Well

Nu prea putem sa il comparam cu Sungate fiindca Sungate este un hotel de 4 -5 ori mai mare cu mult mai multe facilitati si mai multe restaurante a la carte. Comparabil cu Sungate-ul poate fidoar Rixos Premium


Acum parerile sunt impartite si tin de gustul fiecarei persoane in parte.

Daca aveti intrebari punctuale despre Vogue va ajut cu cea mai mare placere?

Gen (cum e mancarea? cum sunt camerele?)

#4
ginette

ginette

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 20.04.2010

View Postkoder, on 17th January 2011, 17:26, said:

Well

Nu prea putem sa il comparam cu Sungate fiindca Sungate este un hotel de 4 -5 ori mai mare cu mult mai multe facilitati si mai multe restaurante a la carte. Comparabil cu Sungate-ul poate fidoar Rixos Premium


Acum parerile sunt impartite si tin de gustul fiecarei persoane in parte.

Daca aveti intrebari punctuale despre Vogue va ajut cu cea mai mare placere?

Gen (cum e mancarea? cum sunt camerele?)
Ok camere ,mancare,animatie ,spectacole seara,spatiu suficient la piscine

#5
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
1

Atmosfera per total: extrem de relaxata si luxoasa- terase, lobby bar

Camerele sunt spatioase si peste 80 la suta au vedere la mare .Cladirea e in forma de U si camerele de care vorbesc sunt in interiorul acestui U. Majoritatea camerelor sunt cu Twin bed plus o canapea extensibila. Au si camere cu paturi matrimoniale insa nu atat de multe

Mancarea: de la excelent in sus, diversificata iar chelnerii sunt extrem de atenti. Totul de la aperitive la prajituri este gatit cu mare grija
Spectacole au in fiecare seara si anul trecut aveau o echipa de animatie buna


La Piscine sunt locuri insa piscina principala nu este foarte mare si  nu am vazut aglomeratie prea mare...singurul lucur de care mai erau deranjati romanii era prezenta masiva a rusilor (insa rusi vei gasi peste tot in Antalya)

#6
ginette

ginette

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 20.04.2010

View Postkoder, on 17th January 2011, 20:58, said:

1

Atmosfera per total: extrem de relaxata si luxoasa- terase, lobby bar

Camerele sunt spatioase si peste 80 la suta au vedere la mare .Cladirea e in forma de U si camerele de care vorbesc sunt in interiorul acestui U. Majoritatea camerelor sunt cu Twin bed plus o canapea extensibila. Au si camere cu paturi matrimoniale insa nu atat de multe

Mancarea: de la excelent in sus, diversificata iar chelnerii sunt extrem de atenti. Totul de la aperitive la prajituri este gatit cu mare grija
Spectacole au in fiecare seara si anul trecut aveau o echipa de animatie buna


La Piscine sunt locuri insa piscina principala nu este foarte mare si  nu am vazut aglomeratie prea mare...singurul lucur de care mai erau deranjati romanii era prezenta masiva a rusilor (insa rusi vei gasi peste tot in Antalya)
Multumesc pentru raspuns.Rusi am intalnit de-a lungul anilor peste tot unde am fost in Turcia dar am impresia ca la capitolul GALAGIE au fost detronati de iranieni. As mai avea o intrebare:care ar fi ordinea intre AMARA DOLCE VITA,SUSESI , CORNELIA DIAMOND pentru ca anul trecut preturile erau aproximativ aceleasi la toate trei.Anul asta nu am vazut preturile pentru AMARA

#7
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Diamond (in anul 2010 a fost the best from Belek!)

Amara (e vandut numai de un anume tur operator care de fapt este si proprietarul acestui hotel)

Susesi

#8
ssebastian

ssebastian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 25.06.2008
https://picasaweb.go...otelAvantgarde#

https://picasaweb.go...TELAVANTGARDE5#


am gasit niste albume pe picasa cu poze de la vogue, daca mai gasiti si voi alte referinte despre acest hotel va rog sa le postati pe aici

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate