Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 

Teaser Cosmote Romtelecom

- - - - -
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#73
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,824
  • Înscris: 15.03.2009

View PostRaduC_2, on 28th June 2010, 23:45, said:

Adica la Connex vorbeai cu 14 centi in retea si tot cu 14 centi si in reteaua Romtelecom. Mare scofala.


Acum daca primesti un bonus de 2000 minute in retea... poti suna 2000 de minute in RTC.


Situatiile nu sunt deloc similare.

Dar tu ti-ai creeat cont special, ca sa faci aceasta remarca putin nesimtita?! LOL!!!
Principalul nu este numarul minutelor de atunci sau de acum, sau de centii de atunci si de acum principala idee, era ca nu este pentru prima data in Romania, cand tarifele sunt identice, fie 0.14 Euro, fie 0.40 USD!!! Priceput???

Edited by planner26, 28 June 2010 - 22:50.


#74
RaduC_2

RaduC_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 28.06.2010
Pe vremea aia Romtelecom avea un tarif de interconectare de 5-6 centi daca imi aduc eu bine minte.

Deci pe vremea aia nu pupai sa vorbesti cu 1 cent pe minut sau aproape gratis catre Romtelecom.

#75
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,824
  • Înscris: 15.03.2009

View PostRaduC_2, on 28th June 2010, 23:52, said:

Pe vremea aia Romtelecom avea un tarif de interconectare de 5-6 centi daca imi aduc eu bine minte.

Deci pe vremea aia nu pupai sa vorbesti cu 1 cent pe minut sau aproape gratis catre Romtelecom.

Ai si tu o farama de dreptate, dar titlul campaniei, nu e formulat corect! Aici ma refer eu..... Puteau sa zica asa: Pentru prima data in Romania cand vorbesti gratis de pe mobil pe fix (Romtelecom), ceva de genu asta, trebuiau sa fie mai expliciti!.... Ma rog nu ma bag in campania lor, a fost doar o simpla parere personala.... si de apreciat insa aceasta colaborare intre Cosmote si Romtelecom...benefica zic eu pentru clienti

Edited by planner26, 28 June 2010 - 22:58.


#76
d1ab0l33k

d1ab0l33k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 630
  • Înscris: 22.04.2009

View Postplanner26, on 28th June 2010, 23:29, said:

E o treaba buna atat pentru clientii Cosmote, cat si pentru cei ai Romtelecom, insa mi se pare cam aberant titlul campaniei "Pentru prima dată în România, poți suna către Romtelecom la tarif de rețea" pentru ca din ce imi aduc eu aminte, Vodafone pe vreme cand se numea Connex, avea tarifele pentru apeluri catre romtelecom, la acelasi pret ca si apelurile in  retea! Daca ma insel cineva sa ma corecteze! Deci....nu este chiar pentru prima data in Romania, asa cum reiese din titul campaniei....!

Campania se numeste "O singura retea". Connex nu mai exista deci isi permit sa foloseasca aceasta afirmatie ca si material de promovare!
Cati fosti clienti Connex (actuali Vodafone) crezi tu ca stiu ce tarife aveau in retea si Romtelecom acum 5-6 ani?!
Ideea ar fi ca poti sa vorbesti gratis (cat timp ai un plan tarifar cu nelimitat in retea Personal sau Business)!

Edited by d1ab0l33k, 29 June 2010 - 00:32.


#77
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,824
  • Înscris: 15.03.2009

View Postd1ab0l33k, on 29th June 2010, 01:31, said:

Campania se numeste "O singura retea".

Vazand un post pe pagina 4 unde are acest link: http://www.cosmote.r...l...0&cid=20139 am facut o confuzie, crezand ca asa se numeste campania!
Dupa cum ai putut citi si din posturile de mai sus, din punctul meu de vedere, e de apreciat aceasta campanie!

#78
lucext

lucext

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 611
  • Înscris: 08.09.2006
delete

Edited by lucext, 29 June 2010 - 05:57.


#79
dradis

dradis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 891
  • Înscris: 27.08.2009
Pai si dupa 20 August?
"Campania este valabilă până la 20 august 2010."

#80
d1ab0l33k

d1ab0l33k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 630
  • Înscris: 22.04.2009

View Postdradis, on 29th June 2010, 12:33, said:

Pai si dupa 20 August?
"Campania este valabilă până la 20 august 2010."

http://forum.softped...m...t&p=8414194

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate