Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Teaser Cosmote Romtelecom

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
79 răspunsuri în acest subiect

#55
coracao

coracao

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 782
  • Înscris: 25.04.2008

Vizualizare mesajcuculea, pe 9th June 2010, 16:15, a scris:

Ma...una peste alta, incet incet baga oferte comune, se chiunie sa unifice cele doaua companii...dar, "arsura" mea ce mai mare...pe cand draq o sa avem si la Cosmote un site profi, in care sa ne putem plati facturile, sa avem vizibile bonusuri si sa putem cumpara telefoane si accesorii on-line????
Romtelecom au miscat in privinta asta, Cosmote ce naiba nu fac nimic...
daca ai studiat site-urile cosmote din grecia, bulgaria...ele sunt la fel de nasoale...

#56
horia.popescu

horia.popescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.078
  • Înscris: 21.06.2005
Mie site-ul Globul mi se pare foarte ok...

#57
coracao

coracao

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 782
  • Înscris: 25.04.2008

Vizualizare mesajhoria.popescu, pe 10th June 2010, 11:04, a scris:

Mie site-ul Globul mi se pare foarte ok...
dar e exact ca cel cosmote grecia si cosmote romania...

#58
d1ab0l33k

d1ab0l33k

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 630
  • Înscris: 22.04.2009

Vizualizare mesajcoracao, pe 10th June 2010, 12:15, a scris:

dar e exact ca cel cosmote grecia si cosmote romania...

Tema si cam atat... functionalitatea e cu totul si cu totul alta!

#59
gabrielsavin

gabrielsavin

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 565
  • Înscris: 02.01.2010

Vizualizare mesajcuculea, pe 9th June 2010, 16:15, a scris:

Ma...una peste alta, incet incet baga oferte comune, se chiunie sa unifice cele doaua companii...dar, "arsura" mea ce mai mare...pe cand draq o sa avem si la Cosmote un site profi, in care sa ne putem plati facturile, sa avem vizibile bonusuri si sa putem cumpara telefoane si accesorii on-line????
Romtelecom au miscat in privinta asta, Cosmote ce naiba nu fac nimic...
Gata se poate vorbi si din Cosmote in Romtelecom cu minutele sau cu tariful din retea.Am vazut spot la tv.

#60
d1ab0l33k

d1ab0l33k

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 630
  • Înscris: 22.04.2009

Vizualizare mesajgabrielsavin, pe 26th June 2010, 19:57, a scris:

Gata se poate vorbi si din Cosmote in Romtelecom cu minutele sau cu tariful din retea.Am vazut spot la tv.

Este oficial... nu stiu daca au postat inca pe site, dar acum se poate vorbi din minutele incluse in retea pe fix in Romtelecom!

#61
lucext

lucext

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 613
  • Înscris: 08.09.2006

Vizualizare mesajd1ab0l33k, pe 26th June 2010, 23:28, a scris:

Este oficial... nu stiu daca au postat inca pe site, dar acum se poate vorbi din minutele incluse in retea pe fix in Romtelecom!
La 1234 nu se stie absolut nimic. Cum se vor rezolva situatiile cu numerele Romtelecom portate in alte retele? Te vor anunta inaintea apelului? Daca nu se vor pacali o multime...

#62
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.113
  • Înscris: 20.01.2007
La cartele inca nu se poate. Am mai putin de 9 centi si optiunea fresstyle, dar pentru apel in RTC este credit insuficient.
Ma gandesc ca e posibil ca doar la abonamente sa fie valabila oferta asta.

#63
MasterC

MasterC

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.538
  • Înscris: 10.09.2003
Sau poate sunt blegi si au bagat spotul pe TV mai devreme si dau drumu din iulie la apeluri consumate din extraoptiuni.

#64
d1ab0l33k

d1ab0l33k

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 630
  • Înscris: 22.04.2009
"Va informam ca incepand cu data de 28 iunie 2010 va intra in vigoare Campania „O singura
retea”, prin care clientii abonati si utilizatori ai Cartelei COSMOTE vor beneficia de tarife in retea
pentru apelurile de voce in reteaua fixa Romtelecom.
Astfel, apelurile efectuate din reteaua COSMOTE catre reteaua Romtelecom vor fi tratate si tarifate ca
apeluri in reteaua COSMOTE (on-net).
Acest beneficiu va fi disponibil la nivel national tuturor clientilor de voce abonati si utilizatori ai Cartelei
COSMOTE."


Daca mai exista intrebari...

#65
dan965

dan965

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 733
  • Înscris: 13.10.2009

Vizualizare mesajd1ab0l33k, pe 27th June 2010, 12:06, a scris:

Daca mai exista intrebari...

a aparut undeva anuntul?
maine este in 28 iunie.

#66
bello1

bello1

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 793
  • Înscris: 29.11.2009
Apare maine anuntul , doar nu au oameni care sa faca update la site duminica....

#67
d1ab0l33k

d1ab0l33k

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 630
  • Înscris: 22.04.2009

Vizualizare mesajdan965, pe 27th June 2010, 13:16, a scris:

a aparut undeva anuntul?
maine este in 28 iunie.

Reteaua de retail Cosmote/Germanos!
Mentionez ca aceasta campanie este valabila pana pe 20.08.2010 (urmand sa se prelungeasca)! Pana la finalizarea integrarii celor 4 companii se va merge pe campanii/promotii intre RTC si CST!

Editat de d1ab0l33k, 27 iunie 2010 - 13:47.


#68
dan_ionescu

dan_ionescu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 420
  • Înscris: 04.04.2010

Vizualizare mesajbello1, pe 27th June 2010, 13:45, a scris:

Apare maine anuntul , doar nu au oameni care sa faca update la site duminica....
In Typo 3 exista optiunea de a (re)publica automat tot site-ul sau de a actualiza automat o parte din el (inclusiv stirea in cauza) la o ora predefinita. Acum, daca nu ai inteles din prima -chestie 99% posibila- nu pot sa iti fa un desen cu procesul in cauza, asta e. Multumeste-te cu explicatia in sine.

Editat de danMembruAnonimescu, 27 iunie 2010 - 13:42.


#69
mike77

mike77

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 681
  • Înscris: 04.09.2008
Minunea sa produs!
Au aparut reclamele la TV, a aparut si la cost control anuntul ca minutele in retea se pot folosii si catre destinatia Romtelecom...
Iar pe site am gasit "Pentru prima dată în România, poți suna către Romtelecom la tarif de rețea" click aici

#70
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.824
  • Înscris: 15.03.2009
E o treaba buna atat pentru clientii Cosmote, cat si pentru cei ai Romtelecom, insa mi se pare cam aberant titlul campaniei "Pentru prima dată în România, poți suna către Romtelecom la tarif de rețea" pentru ca din ce imi aduc eu aminte, Vodafone pe vreme cand se numea Connex, avea tarifele pentru apeluri catre romtelecom, la acelasi pret ca si apelurile in  retea! Daca ma insel cineva sa ma corecteze! Deci....nu este chiar pentru prima data in Romania, asa cum reiese din titul campaniei....!

Editat de planner26, 28 iunie 2010 - 22:31.


#71
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.022
  • Înscris: 08.06.2003

Vizualizare mesajplanner26, pe 28th June 2010, 21:29, a scris:

insa mi se pare cam aberant titlul campaniei "Pentru prima dată în România, poți suna către Romtelecom la tarif de rețea" pentru ca din ce imi aduc eu aminte, Vodafone pe vreme cand se numea Connex, avea tarifele pentru apeluri catre romtelecom, la acelasi pret ca si apelurile in  retea!
Corect, atât pe abonamente cât si pe noua lansata Cartela Connex.

#72
RaduC_2

RaduC_2

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 423
  • Înscris: 28.06.2010

Vizualizare mesajplanner26, pe 28th June 2010, 23:29, a scris:

E o treaba buna atat pentru clientii Cosmote, cat si pentru cei ai Romtelecom, insa mi se pare cam aberant titlul campaniei "Pentru prima dată în România, poți suna către Romtelecom la tarif de rețea" pentru ca din ce imi aduc eu aminte, Vodafone pe vreme cand se numea Connex, avea tarifele pentru apeluri catre romtelecom, la acelasi pret ca si apelurile in  retea!


Vizualizare mesajCosconor, pe 28th June 2010, 23:33, a scris:

Corect, atât pe abonamente cât si pe noua lansata Cartela Connex.


Adica la Connex vorbeai cu 14 centi in retea si tot cu 14 centi si in reteaua Romtelecom. Mare scofala.


Acum daca primesti un bonus de 2000 minute in retea... poti suna 2000 de minute in RTC.


Situatiile nu sunt deloc similare.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate