Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Gigabyte GSmart S1205 Cougar

- - - - -
  • Please log in to reply
117 replies to this topic

#109
alex123

alex123

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 24.08.2005

View PostPitbullboy22, on 14th December 2010, 12:32, said:

Salut, eu cand patesc asta , sting si aprind telefonul. Dupa ce se aprinde merge fara probleme. N-am reusit sa-mi dau seama de ce face asa.

Si eu fac la fel. Din cand in cand mai am si mesaj de "out of memory" si atunci rezolvarea e aceiasi. Inchiderea si deschiderea telefonului
Mai nou vad ca Igo8-ul nu ocupa tot ecranul. Se rezolva cum e scris mai sus???
A folosit cineva programul de back-up.  Eu l-am incercat pe al lui dar am o mica problema. Nu tine minte setarile conturilor de email. Recomanda cineva altul?

Merci

#110
aishe

aishe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.12.2009
Mi-am cumparat si eu acest telefon in urma cu o saptamana. Eu una sunt multumita de el:) Totusi, as avea o nelamurire: m-am conectat la wi-fi-ul din casa insa daca vreau sa intru pe messenger sau pe net in general imi apare urmatorul mesaj:
There's a connectivity problem. Make sure you're in an area with good reception and try again.
De la ce este problema? Are legatura cu GPS-ul? Daca stie cineva cum sa rezolv ar fi super..
Multumesc! :kisstogether:

#111
Adal0303

Adal0303

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 08.12.2006
Sigur nu are legatura cu GPS-ul. Vezi conexiunea Wi-Fi. Se activeaza din meniul wireless network din ecranul principal. Dupa ce iti vede routerul iti cere parola si apoi te poti conecta. LED-ul se face albastru si sus, intre semnalele de la retele, iti apare o antena care arata taria semnalului. Apoi te conectezi cu Internet Explorer sau cu Opera (daca ai instalat). Din browser apoi mergi la messenger. Succes!

#112
aishe

aishe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.12.2009
Atunci e ceva suspect.. Am Wi-Fi-ul deschis, ma conectez la wireless, cu parola, tot ce trebuie, LED-ul mi se aprinde, semnalul mi se afiseaza pe ecran langa iconita de la GPS.. dar nimic! Mi-am downloadat Opera-nu merge. Am incercat sa intru pe mess-iar nimic... Ce sa-i mai fac?! <_<

#113
Mofa

Mofa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.08.2009
A incercat cineva sa instaleze vreun program de citit barcode? Eu am incercat vreo 4 variante dar nu am putut citi codurile de bara. Daca cineva a reusit il rog sa ma ajute. Dau o bere   :P

Edited by Mofa, 13 May 2011 - 17:33.


#114
lrak

lrak

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 28.04.2010

View Postaishe, on 12th March 2011, 17:41, said:

Atunci e ceva suspect.. Am Wi-Fi-ul deschis, ma conectez la wireless, cu parola, tot ce trebuie, LED-ul mi se aprinde, semnalul mi se afiseaza pe ecran langa iconita de la GPS.. dar nimic! Mi-am downloadat Opera-nu merge. Am incercat sa intru pe mess-iar nimic... Ce sa-i mai fac?! <_<
Probabil acea retea are setari wireless securizate cu wpa. Sunt mai multe varianta de wpa si stiu ca si eu am avut probleme cu o retea securizata astfel si nu am avut chef/timp sa rog proprietarul sa testeze cu alte tipuri de wpa sa vad care merge sau nu... Daca e reteaua ta selecteaza wep sau la wpa alege altceva (tkip sau aes sau ce alte optiuni mai ai acolo)

View PostMofa, on 13th May 2011, 18:33, said:

A incercat cineva sa instaleze vreun program de citit barcode? Eu am incercat vreo 4 variante dar nu am putut citi codurile de bara. Daca cineva a reusit il rog sa ma ajute. Dau o bere   :P
Ce programe ai testat sa incerc si eu?...

#115
Mofa

Mofa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.08.2009
Am incercat:
BarcodeZilla
BeeTagg Reader
QuickMark
i-nigma

#116
Mofa

Mofa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.08.2009

View PostMofa, on 23rd May 2011, 14:08, said:

Am incercat:
BarcodeZilla
BeeTagg Reader
QuickMark
i-nigma
Din cate mi-am dat seama sunt diferite tipuri de coduri de bare. Eu am nevoie de un cititor de cod pentru codul Aztec, dar dupa cate se pare nu exista numic gratuit pe piata.

#117
pacepa

pacepa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 20.10.2008
De 2 saptamani sunt si yo posesor al acestui telefon si il recomand cu caldura
nu mi-a dat nici o problema pana acum, raport pret calitate mie mi se pare ok
folosesc aplicatii spb care isi merita toti banii

#118
sorel2003

sorel2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 29.06.2005
Am vazut ca au aparut doua modele noi de dual sim cu android tot de la Gigabyte, Gsmart G1317D si G1310, m-ar tenta si pe mine unul dintre ele, are cineva unul dintre ele macar sa imi zica si mie daca e ok?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate