Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?
 Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia
 Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...
 Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv

Tableta pareri
 

injectoare common rail bosch

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
nimos

nimos

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 26.04.2009
As dori si eu sa stiu etaple de montare ale unui injector common rail bosch la un Citroen C5 :D

#2
ioannes

ioannes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 177
  • Înscris: 04.01.2009

View Postnimos, on 15th April 2010, 22:46, said:

As dori si eu sa stiu etaple de montare ale unui injector common rail bosch la un Citroen C5 :D
verifica manualul masinii,ptr ca acolo se arata schema.asta e cea mai importanta.din vorbe se pot face greseli,sau omisiuni asa cu desenu in fata nu ai cum sa gresesti.ptr citroen se gasesc manuale cu gramada.spor.

#3
dan210

dan210

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,323
  • Înscris: 24.06.2006

View Postioannes, on 21st April 2010, 22:10, said:

verifica manualul masinii,ptr ca acolo se arata schema.asta e cea mai importanta.din vorbe se pot face greseli,sau omisiuni asa cu desenu in fata nu ai cum sa gresesti.ptr Citroen se gasesc manuale cu gramada.spor.
tu vorbesti serios?

#4
ioannes

ioannes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 177
  • Înscris: 04.01.2009

View Postdan210, on 22nd April 2010, 21:06, said:

tu vorbesti serios?
Nu,imi place sa-mi bat joc de oameni pe forumuri.TU ce crezi???ai vazut vreo carte de service ptr un automobil???Io nush ce masina ai (daca ai ) insa personal pot sa-ti zic ca am la masina o carte mai groasa ca ........ .Se explica tot in ea ,absolut tot.de la schimbarea unui bec (si ce tip de bec sa cumperi) pana la schimbarea placuteleor de frana,garniturii de chiuloasa etc.Daca nu i-au dat cand a cumparat masina se poate scoate de pe net (cei drept tresa mai dai si cativa $).

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate