Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen este?

drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 

"relatia" cu vecinii"

- - - - -
  • Please log in to reply
180 replies to this topic

#181
lelali

lelali

    Vrăjeală, multă vrăjeală!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,645
  • Înscris: 07.11.2009

View Postsfantu.dracu, on 1st July 2012, 23:11, said:

Un' te grăbești?
Fuck! :mellow:
Nici dracu' nu ma mai ia! :sadwalk:
Spoiler

View PostAlka10, on 2nd July 2012, 10:03, said:

Dumnezeule, dupa 2 ani, aceleasi probleme... :console:

Noi am rezolvat-o cu vecinii (eram in postura vecinei tale ca sa zic asa, cel mic de sus ne teroriza cu alergatul si batutul mingii in casa in conditiile in care aveam parc vis-a-vis de bloc, dar sarmanul de el era "bolnavicios" si-l tineau in clopot de sticla), ne-am mutat la casa.  :rolleyes:
Nope, dupa 2 ani nu avem aceeasi problema - buba a fost ca eu mi-am permis sa dau la 8 jumate seara cu aspiratorul, intelegi? :D

Cat despre fii-miu, are cam acelasi comportament, numai ca noa, teme, pictat
Spoiler
etc - nu e robot sa topaie la nesfarsit. Asta incercam sa transmit si atunci insa peretii nu m-au inteles.
Cu mingea prin casa, in nici un caz.

Oricum, peste alti 2 ani probabil va ajunge si el sa vada pe vizor si nu va mai deschide usa din curiozitate. :D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate