Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inlocuitor pentru Real VNC remote...

Neg sau altceva...

Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...
 Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Casa construita la o distanta mai...

Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)
 Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...
 Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri
 

Rataciti in Panama

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
6230 replies to this topic

#6211

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
gata! le-am vazut pe toate!m-au amuzat rau tocantins si samoa,datorita lui coach si lui russel...le gasiti pe y.u t.be....am vazut chiar si primele 2 episoade,la cald,din heroes vs villains...

#6212
scorpyo13

scorpyo13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.12.2009

View Postmihaolga, on 22nd February 2010, 14:15, said:

gata! le-am vazut pe toate!m-au amuzat rau tocantins si samoa,datorita lui coach si lui russel...le gasiti pe y.u t.be....am vazut chiar si primele 2 episoade,la cald,din heroes vs villains...

Ce mai faci miha? Ai ramas singura. s-a spart gasca RIP. de fapt acum imi dau seama ca nu a fost niciuna. pacat

#6213
ofe

ofe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.12.2009

View PostGoldHe, on 21st February 2010, 18:17, said:

da, se iau cate 100.000$ pt locul 2 , 85.000$ locul 3, 65.000$ locul 4 pana la 2.500$ primul iesit
Super fain. Merita sa participi.

View Postmihaolga, on 22nd February 2010, 14:15, said:

gata! le-am vazut pe toate!m-au amuzat rau tocantins si samoa,datorita lui coach si lui russel...le gasiti pe y.u t.be....am vazut chiar si primele 2 episoade,la cald,din heroes vs villains...
Ma duc si eu sa caut. Merci de informatie.

View Postscorpyo13, on 22nd February 2010, 20:23, said:

Ce mai faci miha? Ai ramas singura. s-a spart gasca RIP. de fapt acum imi dau seama ca nu a fost niciuna. pacat
Aia cu gura mai mare au disparut primii. Eu ma trec din cand in cand pe aici, dar din pacate nu se mai intampla nimic.

#6214

  • Grup: Guests
  • Înscris: --

View Postscorpyo13, on 22nd February 2010, 20:23, said:

Ce mai faci miha? Ai ramas singura. s-a spart gasca RIP. de fapt acum imi dau seama ca nu a fost niciuna. pacat
vorbesc singura ca televizorul....intretin topicul poate se intorc oitele ratacite

#6215
feel_the_bit

feel_the_bit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 392
  • Înscris: 07.01.2008
senzatie domne' :D

#6216
scorpyo13

scorpyo13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.12.2009

View Postmihaolga, on 23rd February 2010, 08:33, said:

vorbesc singura ca televizorul....intretin topicul poate se intorc oitele ratacite


Totul a fost o pacaleala. Dragos avea dreptate(din pacate). Aly putea sa mai intre, macar din curiozitate. Katala fel.molia,alinutza....

#6217

  • Grup: Guests
  • Înscris: --

View Postscorpyo13, on 25th February 2010, 19:53, said:

Totul a fost o pacaleala. Dragos avea dreptate(din pacate). Aly putea sa mai intre, macar din curiozitate. Katala fel.molia,alinutza....
n-a fost nici-o pacaleala, cred ca aproape toti cei care au intrat pe forum au fost insufletiti, ca si noi,de fenomenul rip,dupa ce s-a terminat fiecare si-a vazut de treaba lui...eu, ca o gospodina plictisita ce sunt(cum spunea Dragos :lol: ....uite, aici avea dreptate)am timp berechet si mai bantui forumul...
maine merg la paulesti, la bowling...poate vii si tu cu familia

#6218
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,090
  • Înscris: 22.06.2004
s a inchis baraca?

#6219
Aha_24

Aha_24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 08.12.2009

View Postscorpyo13, on 25th February 2010, 19:53, said:

Totul a fost o pacaleala. Dragos avea dreptate(din pacate). Aly putea sa mai intre, macar din curiozitate. Katala fel.molia,alinutza....


uofffff


dupa atata timp nici nu stiu ce sa va mai zic, as putea incepe prin a'mi cere scuze ca nu am mai postat nik pe aici, nici eu nu stiu de ce ca sa va spun sincer, tot ce va pot spune este ca am avut niste probleme si ink le am, am pasit in noul an cu 100 de picioare stangi, daca nu am postat nu inseamna ca nu v'am citit :D , am fost prezenta la raport in fiecare seara si v'am citit dar m'a cam obosit treaba cu survivor'ul, m'a obosit de nervi ca eu nu'l puteam urmari in pas cu voi
nu de alta....:D ...mi'e tare dor de voi toti si de atmosfera serilor RIP, pentru mine au fost niste seri minunate

sunt profund dejamagita de aly, suna cam aiurea venind tocmai din partea mea dar ma rog, nu ma asteptam sa nu mai intre nici makr odata de la finala, pacat...dar deh...cine stie ce a ascuns defapt aceasta emisiune...

va pupic pe toti cei care am inemnat gask RIP si sper sa ne mai citim...

apropo...kata cu cine s'a mai certat???si'a luat ban vesnic ca si pe KD???

#6220

  • Grup: Guests
  • Înscris: --

View PostAha_24, on 8th March 2010, 22:16, said:

uofffff


dupa atata timp nici nu stiu ce sa va mai zic, as putea incepe prin a'mi cere scuze ca nu am mai postat nik pe aici, nici eu nu stiu de ce ca sa va spun sincer, tot ce va pot spune este ca am avut niste probleme si ink le am, am pasit in noul an cu 100 de picioare stangi, daca nu am postat nu inseamna ca nu v'am citit :D , am fost prezenta la raport in fiecare seara si v'am citit dar m'a cam obosit treaba cu survivor'ul, m'a obosit de nervi ca eu nu'l puteam urmari in pas cu voi
nu de alta....:D ...mi'e tare dor de voi toti si de atmosfera serilor RIP, pentru mine au fost niste seri minunate

sunt profund dejamagita de aly, suna cam aiurea venind tocmai din partea mea dar ma rog, nu ma asteptam sa nu mai intre nici makr odata de la finala, pacat...dar deh...cine stie ce a ascuns defapt aceasta emisiune...

va pupic pe toti cei care am inemnat gask RIP si sper sa ne mai citim...

apropo...kata cu cine s'a mai certat???si'a luat ban vesnic ca si pe KD???
buna,Alinuta!iti doresc sa treci cu bine de probleme si sa-ti fie bine...si pentru mine a fost minunat ce s-a intamplat pe forumul rip,eu, care nu intram pe net decat sa caut informatii,sau sa-mi citesc mail-urile...am cunoscut oameni deosebiti... poate intram sa ne salutam din cand in cand si sa tinem legatura,asa, firava cum e ..cine stie....poate ne vom reuni vreodata...nu cu ocazia rip 2,sigur nu va mai exista,din pacate....va pup pe toti! :)
am uitat sa te intreb de superslim...cum a fost? ai slabit?

Edited by mihaolga, 09 March 2010 - 16:58.


#6221

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
nu mai pot vedea pe y.u t.be survivor 20...au scos episoadele!stie cineva unde le pot gasi? ma intereseaza ep 6,din 18 martie...please :)

#6222

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Attached File  2010felicitarePaste_03.jpg   62.51K   4 downloads

#6223
scorpyo13

scorpyo13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.12.2009
Sarbatori fericite!
pup Miha si Alinutza

#6224

  • Grup: Guests
  • Înscris: --

View Postscorpyo13, on 2nd April 2010, 15:19, said:

Sarbatori fericite!
pup Miha si Alinutza

Ufffffffff, v-am gasit!!!!
ce mai faaaaaaceti? Doamne, ce mi-ati lipsit.
Am citi ce ati mai scris. mihaolga, scorpy, Aha, cum putem sa tinem legatura? ca uite, am pierdut linkul la site-ul asta si v-am pierdut. but, now, I am back!

#6225

  • Grup: Guests
  • Înscris: --

View PostFialminda, on 15th April 2010, 13:50, said:

Ufffffffff, v-am gasit!!!!
ce mai faaaaaaceti? Doamne, ce mi-ati lipsit.
Am citi ce ati mai scris. mihaolga, scorpy, Aha, cum putem sa tinem legatura? ca uite, am pierdut linkul la site-ul asta si v-am pierdut. but, now, I am back!

Buna,Fia!am tot intrat,in speranta ca mai scrie cineva ceva,dar nimica,nimicuta :huh: ma bucur mult ca ne-ai gasit,poate reanimam forumul :)

#6226

  • Grup: Guests
  • Înscris: --

View Postjojo8218, on 1st February 2010, 10:44, said:

Neata! Eu din pacate nu mai am net acasa:(, asa ca nu pot intra decat de la munca si asta doar cand am timp. Nu am mai apucat sa urmaresc Suv. Astept sa am si eu net din nou si ma apuc din nou de el. Doamne cat va invidiez ca ati vazut All Stars :P . Va pupic pe toti! Sa aveti o zi frumoasa!

jojo, verifica-ti mesajele, te rog.
incercam sa stabilim o legatura, cumva.


dragilor,
eu incerc sa restabilesc legatura, pentru ca imi lipsiti, m-am obisnuit cu voi si nu vreau sa ma dezobisnuiesc. v-am pierdut un timp, (bineinteles pb cu netul) dar m-am intors. nu stiu daca am voie sa-mi dau emailul, il gasiti la profil.
hai sa vedem daca merge!
va rog, scrieti la subiect "Rataciti in Panama"

Edited by Fialminda, 19 April 2010 - 10:52.


#6227
jojo8218

jojo8218

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.06.2009

View PostFialminda, on 19th April 2010, 10:46, said:

jojo, verifica-ti mesajele, te rog.
incercam sa stabilim o legatura, cumva.


dragilor,
eu incerc sa restabilesc legatura, pentru ca imi lipsiti, m-am obisnuit cu voi si nu vreau sa ma dezobisnuiesc. v-am pierdut un timp, (bineinteles pb cu netul) dar m-am intors. nu stiu daca am voie sa-mi dau emailul, il gasiti la profil.
hai sa vedem daca merge!
va rog, scrieti la subiect "Rataciti in Panama"

hello, all! Am tot intrat sa va mai citesc, dar nu am mai postat pentru ca nu m-am mai uitat la Survivor, iar voi erati cu muuuult inaintea mea:p. Plus ca anul asta se anunta cel mai urat an de pana acum pentru mine. Dar ma rog! probleme avem toti, asta nu e scuza. Va pupic pe toti si promit sa incerc sa mai postez din cand in cand!!!!!

#6228

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
mi-am pus si eu adresa de mail la profil, pentru cine doreste :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate