Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...
 Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 

intrebari de baraj

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
liviu_np

liviu_np

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,195
  • Înscris: 05.06.2006
Baieti, sunteti in concediu si stati acasa??? Cu modestie va spun ca azi am facut si un ostropel cu ficatei de pui. Bineinteles, vasele spalate.

#20
jumborom

jumborom

    E bine așa cum e.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,617
  • Înscris: 25.11.2007
Bravo liviu, hai baietii !   :first: Daca te incumeti pune reteta pe "Ce mai gatiti azi", ca sa ramana pentru posteritate. "Concediu in fiecare zi" este deviza noastra.  :coolspeak:

ofra, sa faci lucruri bune este doar o chestiune de timp: de zile, de ani sau poate chiar secole; dupa cum vezi, nu prea ai cum sa nu reusesti.  :)

#21
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
pai ce sa mai zic, nu sunt prea vorbaret, n-am gasit dar o sa mai caut, sper sa fie adevarat ca se gasesc. Da, si chestia cu femeile putine aici e chiar ciudata, am vazut-o pe Ofra raspunzand aici dar n-am inteles ce a zis, n-a bagat in seama faptul ca ne consideram cei mai tari in bucatarie ^_^

Edited by bubu™, 12 August 2009 - 23:29.


#22
iordake_nl

iordake_nl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 766
  • Înscris: 06.06.2009

 jumborom, on 12th August 2009, 20:37, said:

Eh, particip la concursul "Barbatul lunii" organizat pe scara noastra si trebuie sa fac cat mai multe lucruri bune.  :thumbup:

Aveti cumva, pe scara voastra, si concursul "barbatul maricicii"?

#23
ofra

ofra

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 15.06.2009

 bubu™, on 13th August 2009, 00:27, said:

pai ce sa mai zic, nu sunt prea vorbaret, n-am gasit dar o sa mai caut, sper sa fie adevarat ca se gasesc. Da, si chestia cu femeile putine aici e chiar ciudata, am vazut-o pe Ofra raspunzand aici dar n-am inteles ce a zis, n-a bagat in seama faptul ca ne consideram cei mai tari in bucatarie ^_^
Pai sunteti cei mai tari. Mai ales in bucatarie. Stiu io pe unul, care cica face painica, curcan umplut, cozonac, placinta cu branza dulce, da' nu stie sa faca icre de stiuca. ;)  Si toate astea, in afara de momentele cand vreti sa ne reduceti la tacere. Numai ca reteta asta necesita mult timp de "coacere la foc mic", iar rezultatul este extrem de otravitor. Uneori se dovedeste a fi o strategie eficienta, dar intr-o maniera absolut perversa. :rolleyes:

Edited by ofra, 18 August 2009 - 18:40.


#24
portocaLeu

portocaLeu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 16.08.2008
Ar fi fost altceva daca maestrul ar fi vrut dulceata de castraveti. Asta da, cred ca nu se gaseste in RO.
[/quote]
Sau de gogonele.Ori de coaja de pepene verde (partea alba). Eu am facut candva din amandoua dar nu consider ca merita sa va pierdeti timpul si banii cu prepararea lor.
Cu dulceata de toporasi, da - dar de unde toporasi?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate