Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 

camine private cluj napoca

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
adelynna

adelynna

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.09.2009

View Postolgutzza, on 21st September 2009, 08:07, said:

fetele, care cautati chirie, ati gasit cum sa va cuplati? Nici eu nu am prins camin, asa ca m-ar interesa sa vb ca sa cautam ceva de inchiriat. Va las id-ul meu: olgutza16
buna!am intrat la facultatea de drept din cluj si nu am gasit camera la camin...dak mai aveti nevoie de colega de kmera pt apart inkiriat sau garsoniera va las id-ul meu sa vb...pytyka_ade

#20
adelynna

adelynna

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.09.2009

View Postolgutzza, on 21st September 2009, 08:07, said:

fetele, care cautati chirie, ati gasit cum sa va cuplati? Nici eu nu am prins camin, asa ca m-ar interesa sa vb ca sa cautam ceva de inchiriat. Va las id-ul meu: olgutza16
olgutza am vazut k ai intrat pe id-ul meu dar nu am reusit sa vb k tn....poate k aici vezi mai rpd....eu am gasit o garsoniera la 100 de euro si daca mai esti interesata te rog mult sa ma anunti si pe mine...sa stiu pe ce drum o iau...eu zic k ar fi rentabil dak am fi 2...akm ramane sa te gandesti si vezi ce hotarasti.ast rasp tau

#21
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 23.04.2006
dar de ce doar fete?
I mean..... si eu tre sa stau undeva si avand in vedere ca vine iarna, faza cu cortul in padure cam pica... :)

#22
dragoshnycky

dragoshnycky

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 22.09.2009
dap..si eu am intrat la Fsega cu 9.74 si sa aflu azi cu stupoare ca nu am prins loc la camin ..ultima medie fiind 9.78. si cik daca stau pana marti ..se poate sa prind se poate sa nu ...si noi de luni incepem facultatea..mda..dc naiba nu or facut listele astea mai devreme ..macar stiam cum sa ataci /// Nu mi-am luat nici o masura de precautie ..greseala mea dar cand am auzit k inaugureaa si economica2 ma gandeam ca sigur avem locuri ....ce am observat e faptul ca pe persoanele de la facultate nu ii intereseaza deloc sa te tina ca student daca esti la stat ...si normal ...doar ptimesc mai multi bani de la cei cu plata ...tin minte prime zi knd am fost sa ma inscriu toata lumea fericita si nustiu ce pana aflau ce medie am ....dupa aia ..zice k erau ..sa nu  mai zic ...vorba buna cea a lui Mircea Badea .."traim in Romania si asta ne ocupa tot timpu " ce sa mai ....eu zic , parerea mea ..poti face rost de camin ...mergi la administrator sau stiu eu ...ii bagi plicu si ai unde sa dormi ..daca nu bagi plicu iti bagi ....stiti voi ...in fine ..daca lor si la stat implicit nu le pasa de noi ...cum zic ei frate "viitorul Romaniei " ..atunci dupa ce asteapta ca noi sa ramanem in tara si sa facem ce va bun knd ne trateaza k dracu ? defapt asta ii intrebare retorica...oricum astept sa vad ce mai fac si altii sa vad ,,daca nu va trebui sa imi caut si eu o garsoniera sau un ap cu 2 camere.

#23
amalya_91

amalya_91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 23.12.2009
Mi s-a spus la inscriere ca toti studentii din anul I de la FSEGA  primesc camin.....eu am media 9.60 si nu am primit camin..... asta nu m-ar deranja atat de mult daca nu as fi fost anuntata de asta cu 2 ZILE INAINTE SA INCEAPA FACULTATEA! asa ceva e . :nonobad: ..........caut si eu acum loc de cazare, camin privat, colegi de chirie:)) lucruri din astea... :cursing: ......cine e in aceeasi situatie ID meu amalya_1991


Apropo! FSEGA scopul lor sa iti ia banii!

Edited by amalya_91, 24 September 2010 - 18:45.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate