Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 

Cum a fost banat romaximusro

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,974
  • Înscris: 03.12.2005
Ca sa incheiam o data pentru totdeauna discutiile, hai sa facem o treaba clara. Asa cum afirma aici, aici, aici, aici, aici, aici si aici romaximusro, acusila, sau cum isi mai spune zilele astea sustine ca eu l-am banat, sau am cerut banarea sa.

Acest lucru nu este adevarat, si acum urmeaza argumentatia:

1. Desi aveam de 2 ori ocazia sa-l banez, nu numai ca n-am facut-o, dar am si convenit cu Marius sa-i scadem din warn de sarbatori. Aveti mai jos istoricul warnului de pe contul romaximusro de la valoarea de 80% in sus. In mod normal inca de la 90% il puteam bana, dar nu, am ales sa-l las la 100% de 2 ori, si doar cu suspend, cand trebuia sa-l fi banat deja.

Attached File  rmr.jpg   84.71K   1320 downloads

Se poate observa cum de 2 ori am scazut warnul, si de la cine si-a luat si ultimul ban, precum se poate observa si aici:

View PostMonitox, on Jan 4 2009, 16:07, said:

ADIO! Prea multe flame-uri generate, prea mult scandal, prea multa ura... mergi pe alte meleaguri!
Nu se poate ca un OM sa fie atat de rau, sa aiba atat venin in el si sa caute atat de mult scandalul cu orice pret...  :rolleyes:

Se mai poate vedea de asemenea ca sub user sta scris in partea stanga "Banned by moderators" un lucru pe care noi nu avem puterea sa-l facem, ci numai adminii, trecandu-i pe respectivii in grupul de banati.

Posturile pentru care a luat romaximusro banul sunt ultimele sale 3 posturi, aici, aici si aici, al caror continut am sa il reproduc mai jos:

Quote

da bre, stii ca pe acolo teroristii au si ei mandria lor si nu se arunca in aer niciodata intr-un opel/chevrolet/daewoo? :))))

View Postromaximusro, on Jan 3 2009, 22:32, said:

eu nu stiu de ce il bagi in seama pe motan. ca sa iti dai seama cine este uite aici: http://www.gmclub.ro...t...22787&st=20 si http://www.clubmerce...298p2.html?amp; , e un om care minte de stinge, viseaza ca are masini care nu exista ,vorba unui ins de pe daciaclub (unde a mintit la fel de mult) e ca omul e mitoman. Nu are rost sa iti faci sange rece in privinta lui,ignora-l. In mod sigur esti peste el, faptul ca el se crede mare si tare ca mamica si taticu i-au luat chevrolet captiva nu inseamna ca e ceva de capul lui.

View Postromaximusro, on Jan 3 2009, 22:33, said:

hhohoh, nici nu stii cata dreptate ai in cazul lui tomcat (lemondemon) (mai putin studiile in strainatate)  :rolleyes: masina in cauza e insa un chevrolet captiva :lol:

Se poate observa ca posturile respective sunt facute pe o arie unde eu nu moderez, nici Marius, si in general nimeni de la auto.

In plus, desi deviza ariei banati este

Quote

Gata.. pentru tine s-a terminat. O iei de la capat cu un nou nick si esti civilizat sau vei fi din nou banat chiar si pe IP.

atunci cand romaximusro si-a facut aparitia cu al doilea cont reactia mea a fost cea de aici:

View Postsebulbus, on Feb 6 2009, 01:33, said:

Maximusule, n-am nimic impotriva sa dai cu subsemnatu' iar pe-aici, dar sa nu mai faci ce-ai facut. Deal?

Cum nu s-a potolit, i-am aplicat un warn pe care il veti vedea in istoricul de mai jos, insotit de suspend, asa cum i-am promis pentru ca deja era tolerat, pentru postul de aici.

In loc sa se potoleasca, de cum a scapat de suspend a continuat cu alte posturi pentru care eu la ora 22.51 doar il amenintam cu suspend aici, dar pe care deja il rezolvase pentru 7 zile Administrator inca de la 22.30:

View Postsebulbus, on Feb 20 2009, 22:51, said:

Vezi cum cauti flame si pe-aici, maximel, poate rezolvam si Dragobetele tot ca de Ballantinesday.


Ultimul suspend, cel pentru care a inceput taraboiul l-a luat pentru dedicatia primita de cum a scapat de suspendul dat de Administrator, cel caruia ii datoram tot taraboiul din ultimele zile, acest topic, si absenta sa prelungita ce va urma.

Attached File  acusila.jpg   42.08K   814 downloads




Acestea fiind spuse, pentru calomnie si acuzatii false il voi premia pe mai nou acusila cu 90 de zile suspend, cealalta clona banata, toate balariile din ultimele zile sterse, si de maine se da militaria jos din pod, precum va urma sa stabilim. Intrucat nu e nimic negociabil in acest topic, ramane inchis si sticky pentru a fi mai usor observabil de catre cei interesati.
Nu am dorit sa particip la circul creat de el, dar cred ca acuzatiile astea au mers destul de departe incat sa facem totul clar o data si pentru totdeauna.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate