Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 

Nokia 5130 XpressMusic

- - - - -
  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#37
aNa_01

aNa_01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.08.2009

View PostOvy123456789, on 25th August 2009, 15:47, said:

Incearca cu Nokia Pc Suite.Trebuie sa ai cd de la telefon.

Deja am programul , dar nu ma descurc deloc cu el .. nu gasesc..

#38
bogdyy68

bogdyy68

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 23.08.2009
nokia pc suite il poate downloada de pe saitul nokia .rom(daca nu are cd-ul)

#39
Blue Wings

Blue Wings

    Nevăstuică deraiantă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,832
  • Înscris: 01.03.2007

View PostaNa_01, on 25th August 2009, 15:43, said:

Nu am incercat sa folosesc un card mai mare,dar cineva de aici spunea ca ar merge. :)
Poti sa ma ajuti si pe mine ..:D
Cum sa transfer melodii de pe calculator pe telefon?! :)

Hei .. :(
Scuze, eu folosesc Blue Soleil :(

#40
mihay93

mihay93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 03.11.2008

View PostaNa_01, on 25th August 2009, 15:43, said:

Nu am incercat sa folosesc un card mai mare,dar cineva de aici spunea ca ar merge. :)
Poti sa ma ajuti si pe mine ..:D
Cum sa transfer melodii de pe calculator pe telefon?! :)

Hei .. :(
nu e nevoie de nici un program.conectezi telefonul la pc si daca ai cardul bagat in telefon iti va vedea telefonul ca pe un stick USB si ti va aparea in my computer o noua partitie gen Cartela memorie(H:).melodiile le pui usor prin copy-paste.

Edited by mihay93, 31 August 2009 - 10:02.


#41
cocor

cocor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 13.04.2008
Telefoane cu probleme grave  http://www.evz.ro/ar...probleme-grave/

#42
mihay93

mihay93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 03.11.2008

View Postcocor, on 2nd September 2009, 00:00, said:

Telefoane cu probleme grave  http://www.evz.ro/ar...probleme-grave/
al meu este fabricat tot in Romania dar n-am avut pana acum probleme cu el. B)

#43
boss_mihai

boss_mihai

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 10.04.2008
stie cineva un program cu care se pot face teme cu ceasuri digitale sau analogice

#44
mihay93

mihay93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 03.11.2008

View Postboss_mihai, on 5th September 2009, 18:29, said:

stie cineva un program cu care se pot face teme cu ceasuri digitale sau analogice
poti incerca cu nokia theme studio pentru serie 40.

#45
Ade_Dear

Ade_Dear

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 23.03.2007
din neatentie am reusit astazi sa imi fac un tunning nedorit la telefon: niste zgarieturi adanci pe ecran :cursing: . stie cineva daca pot sa le remiedez cumva? se poate schimba fata telefonului? sau ce alceva as putea face?
multumesc anticipat.

#46
mihay93

mihay93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 03.11.2008

View PostAde_Dear, on 8th September 2009, 14:21, said:

din neatentie am reusit astazi sa imi fac un tunning nedorit la telefon: niste zgarieturi adanci pe ecran :cursing: . stie cineva daca pot sa le remiedez cumva? se poate schimba fata telefonului? sau ce alceva as putea face?
multumesc anticipat.
nu cred ca le poti remedia.fata telefonului se poate schimba:http://www.gsmnet.ro...original--10135

#47
rayman

rayman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 27.09.2004
ecranul telefonului mi se cojeste. Si DA, e "de la ei", eu nu i-am facut nimic.

functioneaza ok, doar ca il am de cateva luni doar si zici arata ca trecut prin razboi.

cred ca o sa ii schimb si eu fata. Lasand la o parte ca nush cum sa reusesc, capacul de peste baterie fiind ca sudat :))

Great. Cu greu l-am desfacut ca sa constat ca preaminunata "carcasa" se refera doar la capacul din spate si la bandoul argintiu de pe margine.

O sa ma duc (din nou) sa le dau cu el in cap celor de la Agress. M-am mai certat odata cu ei ca mi-au spus ca eu am varsat ceva pe telefon. Fals. Niste boi.

#48
delilu

delilu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 30.07.2008
AM luat si eu astazi un Nokia 5130 express muzic si m-am speriat de ce scrie despre cele fabricate in Romania. Deocamdata nu am motive sa ma plang. Arata bine, castile merg bine, se aude stereo, sunetul e bun, cand suna se aude foarte tare, sa vedem cat tine bateria..Sper sa nu aiba defecte de fabricatie asa cum se spunea mai sus...

#49
dragon_sam

dragon_sam

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 09.08.2007
Am si eu telefonul de vreo 2 luni dar pot sa zic ca nu sunt prea multumit de el. Se blocheaza prin meniu si plus de asta bateria a inceput sa tina doar 1 - 2 zile(la inceput tinea si o saptamana si o saptamana jumatate si asta la o utilizare moderata) si asta de multe ori fara sa vorbesc la el sau sa ascult muzica. Am pus si ultimul soft pe el dar sau rezolvat numai problemele de blocare , bateria tot nu tine mai mult de cc 1 zi. Ma gandeam sa ii schimb bateria dar nu stiu daca o sa se rezolve sau o sa dau numai banii pe ea.In esenta poate este vina telefonului sau a acumulatorului de tine asa putin.(A si telefonul este Made in Romania)

Edited by dragon_sam, 04 October 2009 - 11:26.


#50
valyvis10

valyvis10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,630
  • Înscris: 05.11.2005
Am pus si ultimul soft pe el

Unde ai gasit ultimul soft, ca pe site-ul nokia nu este?

#51
dragon_sam

dragon_sam

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 09.08.2007

View Postvalyvis10, on 4th October 2009, 15:44, said:

Unde ai gasit ultimul soft, ca pe site-ul nokia nu este?

Pai la un service mi l-au resoftat cu ultima versiune. Stiu si eu ca pe site la nokia nu este. Mergi si tu la un service si te rezolva cu update-u.

#52
mihay93

mihay93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 03.11.2008

View Postdragon_sam, on 5th October 2009, 00:18, said:

Pai la un service mi l-au resoftat cu ultima versiune. Stiu si eu ca pe site la nokia nu este. Mergi si tu la un service si te rezolva cu update-u.
Ce versiune ai?eu am v 6.65 si rm-495.Si cu ce ti se pare mai bun softul pe care il ai acum decat cel de dinainte?

#53
dragon_sam

dragon_sam

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 09.08.2007

View Postmihay93, on 5th October 2009, 08:57, said:

Ce versiune ai?eu am v 6.65 si rm-495.Si cu ce ti se pare mai bun softul pe care il ai acum decat cel de dinainte?

Eu am 6.94 acum, inainte am avut 5.80 si rm-495 este codul telefonului care este pentru toate 5130. Eu am observat ca merge mai usor, raspunde mai rapid la comenzi si nu se mai blocheaza prin meniu sau in aplicatii.Plus ca vechiul soft avea prostul obicei ca in momentul in care salva pozele pe card in format nrw nu le transforma in jpeg si daca vream sa le sterg se bloca tot telefonul. Acum nu mai are nici problema asta.

Edited by dragon_sam, 05 October 2009 - 12:05.


#54
alphabluesky

alphabluesky

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 19.12.2006
cel mai prost telefon mie mi-a crapat displayul dupa 2 zile dupa ce l-am cumparat fara sa il fii scapat pe jos sau lovit

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate