Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...
 Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 

Nokia 5130 XpressMusic

- - - - -
  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#127
missionnad

missionnad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,496
  • Înscris: 13.11.2011
Dupa cum vezi nu prea ai la ce sa te uiti,in cazul meu singurele diferente au fost la scrisul NOKIA unde la cea originala e o idee mai ingrosat,in rest sunt identice dupa cum vezi in poze.
Rascoleste netul poate gasesti ambalata in blister de carton,dar si asa daca a stat 3-4-5 ani prin depozite, acumulatorii nefolositi se deterioreaza daca nu sunt utilizati.

#128
Ghiordi

Ghiordi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,894
  • Înscris: 04.03.2016

 missionnad, on 18 martie 2016 - 13:39, said:

Dupa cum vezi nu prea ai la ce sa te uiti,in cazul meu singurele diferente au fost la scrisul NOKIA unde la cea originala e o idee mai ingrosat,in rest sunt identice dupa cum vezi in poze.
Rascoleste netul poate gasesti ambalata in blister de carton,dar si asa daca a stat 3-4-5 ani prin depozite, acumulatorii nefolositi se deterioreaza daca nu sunt utilizati.

Acum cum o fi norocul... e pentru telefonul mamei ... daca iau teapa cu bateria am sa ii cumpar altul nou si gata :)
Eu am S5 ma doare undeva momentan de piese etc ....

#129
Adi blondu

Adi blondu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,724
  • Înscris: 05.01.2007

 Ghiordi, on 18 martie 2016 - 13:21, said:

Doar 2G
Daca nu e codat pe o retea anume sigur merge si Digi
Ms ptr informatie.Posted Image

Edited by Adi blondu, 18 March 2016 - 14:14.


#130
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,883
  • Înscris: 25.01.2007
digi iti blocheaza dupa un timp cartela, daca stai numai in 2g. reteaua lor e 3g, daca pui cartela in telefon 2g, de fapt stai in reteaua vodafone, in roaming.

#131
missionnad

missionnad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,496
  • Înscris: 13.11.2011

 Ghiordi, on 18 martie 2016 - 14:02, said:

Acum cum o fi norocul... e pentru telefonul mamei ... daca iau teapa cu bateria am sa ii cumpar altul nou si gata Posted Image
Eu am S5 ma doare undeva momentan de piese etc ....
Eu ma multumesc in continuare cu un S4,acel Nokia N82 vroiam sa I-l dau tatalui dar vazand cum sta treaba cu bateria I-am luat alt telefon nou.

#132
Adi blondu

Adi blondu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,724
  • Înscris: 05.01.2007
Imi recomanda cineva un  telefon cu tastatura (pentru seniori),care merge cu cartela Digi-RDS? Am inteles ca trebuie sa suporte 3G 2100 MHz.

Edited by Adi blondu, 18 March 2016 - 17:12.


#133
dragosmacovei

dragosmacovei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 30.12.2013
Vezi pe-aici: http://www.evomag.ro...e:PretCrescator

#134
Adi blondu

Adi blondu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,724
  • Înscris: 05.01.2007
Ms Dragos.Am sa studiez telefoanele,poate ma convinge vreunul sa-l iau.Posted Image

#135
dragosmacovei

dragosmacovei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 30.12.2013
Din pacate Nokia nu mai face telefoane clasice cu 3G... astea sunt cele mai recente, dar nu se mai gasesc prin magazine http://www.gsmarena....idTouchscreen=2

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate