Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

problema paypal

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Nightstalkero

Nightstalkero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 23.12.2008
de curand mi-am facut un cont paypal... am introdus toate datele bla bla... nu am avut probleme cu cardul... am platit cei 1.5$ sau euro... am facut rost de ultimele 4 cifre din extrasul de cont... acum problema este urmatoare... unde dumnezeu introduc aceste 4 cifre pentru a putea " confirma " cardul? am cautat peste tot... nicaieri nu gasesc unde sa bag codu asta:)

multumesc anticipat:D

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,673
  • Înscris: 26.11.2001
In contul Paypal, vezi unde sunt listate cardurile.

Cum te loghezi, ar trebui sa fii in pagina My Account Overview, unde exista un link Status:
Daca nu, vezi in Profile

#3
Nightstalkero

Nightstalkero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 23.12.2008
Status: Unverified

dau unverified si imi apare...


Link and confirm your debit or credit card


--------------------------------------------------------------------------------



Complete the following steps to lift your Sending, Receiving and Withdrawal limits. Learn more


Card number:XXXX-XXXX-XXXX-xxx5

Change


When you click Save and Continue, your debit or credit card will be charged ?1.50 EUR. We will refund this amount to your PayPal account after your card has been confirmed.


am dat save, am platit cei 1.5, am luat codul de 4 cifre de pe extrasul de cont... insa pe pagina asta imi apare tot ce imi aparea la inceput pentru cardul asta... daca bag aceleasi detalii imi zice...That card number is already registered with PayPal. Please enter a different number.



.._____________.

in profile la add/edit cards... am la action... Edit | Remove
| Link and Confirm My Card

daca dau link and confirm my card... iar ma duce la chestia cu Card number:XXXX-XXXX-XXXX-xxx5

Change


Billing address:

Change.


deci sunt cam stuck la Link my card, nu inteleg de ce nu pot trece la Confirm my card





Later Edit... incerc sa dau un remove la card si sa il bag iara...

On Dec. 23, 2008, the credit card ending in xxx5 was removed from your PayPal account.


Sincerely,
PayPal

apoi...This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.


super tare... prima data imi accepta cardul... apoi ..

Edited by Nightstalkero, 23 December 2008 - 19:03.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate