Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 

vreau sa-mi fac un site in php

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
ingerpazit

ingerpazit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 30.05.2008
salutare, cateva intrebari... eu vreau sa-mi fac un site business , mai exact este vorba de un proiect mare pe firma ,sa pot actualiza usor siteul cu date , fie vorba fisere text si in mod excesiv voi pune filme , sa trec la subiect, am gasit gazduirea domeniului care i-mi ofera 140 Gb ,treaba cu spatiul am rezolvat .problema este siteul, stiu html, nu sunt the best , sunt novice , dar php sunt ca gigi cu oile... de unde am luat gazduirea are si functii cum ar fi site building functii mail , mysquil sau cum se spune.am auzit de joomla este tot asemanator ca site building`ul pe care il au astia dar joomla am auzit si am vazut ca este usor de utilizat. ce parere imi dati ,cu ce sa fac ?
http://www.gazduire-...g.eu/power.html este siteul, puteti vedea si lucra cu site building ala , este un cont demo.

#2
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Ala e site la nivelul anilor '90...

#3
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
... Poate ca firma are traditie ...

#4
ingerpazit

ingerpazit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 30.05.2008

View Postlord_ice, on Oct 8 2008, 19:11, said:

Ala e site la nivelul anilor '90...
de ce este la nivelul anilor 90 ? ,pe mine ma intereseaza sa pot sa-mi fac treaba.... o luam asa.. unde ma sfatuiti sa fac ?

#5
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,131
  • Înscris: 03.07.2008
Pai daca vrei sa-l administrezi tu si nu prea le ai cu php-ul poate ca ar trebui sa incerci Joomla.

#6
detective

detective

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,097
  • Înscris: 24.03.2007
Oh man, sincer si fara suparare, pentru dumnezeu site-ul ala arata jaaalnic, mai bine folosesti si Wordpress, mult mai bine ar fi iesit, cauti o "theme" mai unica, sau Joomla si iese ceva frumos macar estetic, stiu firme destul de mari care au site-uri bazate pe Joomla, nu e nici o rusine sa ai un site la o firma mare bazata pe un CMS, ba chiar eu consider ca e ceva inteligent, sa nu arunci banii aluda daca site-ul respectiv e doar de prezentare, sau nu prea complex.

Si "Beginer" se scrie cu 2 "n"

#7
mdf

mdf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 11.01.2007

View Postdetective, on Oct 9 2008, 12:12, said:

Oh man, sincer si fara suparare, pentru dumnezeu site-ul ala arata jaaalnic, mai bine folosesti si Wordpress, mult mai bine ar fi iesit, cauti o "theme" mai unica, sau Joomla si iese ceva frumos macar estetic, stiu firme destul de mari care au site-uri bazate pe Joomla, nu e nici o rusine sa ai un site la o firma mare bazata pe un CMS, ba chiar eu consider ca e ceva inteligent, sa nu arunci banii aluda daca site-ul respectiv e doar de prezentare, sau nu prea complex.

Si "Beginer" se scrie cu 2 "n"
Pai nu cred ca ala este site-ul lui, de la astia a cumparat el host, cel putin asa am inteles eu.

#8
detective

detective

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,097
  • Înscris: 24.03.2007

View Postmdf, on Oct 9 2008, 16:28, said:

Pai nu cred ca ala este site-ul lui, de la astia a cumparat el host, cel putin asa am inteles eu.
Atunci e bai de tot

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate