Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie
 Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986
 

Masterat la zi in alt oras decat cel de domiciliu

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
wizi

wizi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 08.11.2003
Esti cineva la master(ZI) in alt oras decat cel de domiciliu dar fara sa locuiasca in orasul unde face master-ul? Adica sa va duceti la master(zi) doar la examene, in sesiune..gen de 2-3 ori pe an.  :D  aveti probleme cu profii? au pretentii sa vii in fiecare saptamana la cursuri..etc?  :mellow:

Concret , eu am terminat facultatea in Galati si vreau sa urmez master-ul in alt alt oras. De ce? La Galati nu sunt specializari pentru care as fi dorit eu sa optez. (publicitate, comunicare, media, relatii publice etc.) Totusi nu vreau sa parasesc orasul pt ca am un job stabil. De asemenea nu prea as opta nici pentru ID(unde sunt mult mai putine specializari fata de zi). <_<

As vrea sa fac master-ul undeva in Iasi sau Bucuresti dar, de la Galati :D adica sa ma duc la scoala doar atunci cand este cazul. Adica la examene, in sesiune si atunci cand un profesor cere prezenta obligatorie. Stiu ca asta depinde mult de profesori si din aceasta cauza as vrea sa prezentati si situatia voastra.  ^_^

Puteti sa imi recomandati de asemenea si un masterat in domeniile pe care le-am specificat mai sus, in Bucuresti sau in Iasi. (publicitate, comunicare, media, relatii publice etc.) Multumesc  ^_^

#2
istocescu

istocescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 09.08.2008
Am avut o colega, la master (in Bucuresti), din Galati.
Nu venea la absolut toate cursurile (pentru ca avea si serviciu, acolo, la Galati), dar de 3-4 ori pe luna tot venea. Si apoi la examene. Avea o prietena, care ii scria cursurile si i le trimitea prin e-mail sau posta... terestra... Asadar, se poate!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate