Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Max Payne The Movie (2008)

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
DiXu

DiXu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 05.04.2008
Tare traileru` ... o sa fie tare ... si muzica c smechera e

#20
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 02.01.2007
Intr-adevar, cel mai mult seamana cu Knoxville, dar dintre propunerile voastre cred ca Michael Madsen ar fi fost intr-adevar perfect pt rol. Si Wahlberg imi place si cred ca merge din ce vad eu in trailer si poze.

Vin Diesel? :lol:  Ma abtin de la comentarii, dar daca il propuneti si pe Dwayne Johnson nu raspund de cat am sa rad :lol:

James McCaffrey nu cred totusi ca are fata. Voce da, dar...

#21
DiXu

DiXu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 05.04.2008
Putin cam gras Michael Madsen :P

#22
Stan P.

Stan P.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 368
  • Înscris: 03.10.2006
Da, Michael Madsen mai tanar ar fi fost foarte potrivit... Iar dupa opinia mea umila, Sebastian Spence ar fi mers de senzatie...
Dar toate astea sunt opiniile noastre. Filmul mai mult ca sigur va fi o prostie tipic hollywoodiana, care va dezamagi atat fanii jocurilor, cat si criticii, precum si oricine are cat de cat pretentii. Sa dea Dumnezeu sa fie un film bun, dar credc ca nu sunt sanse pentru asta. Si aceasta pentru ca jocurile sunt create de Sam Lake, pe cand filmul, nu.
E ca si cum ar incerca Sergiu Nicolaescu sa faca film dupa Pac-Man: o sa distreze pustii de 11 ani, dar n-o sa fie Pac-Man.

#23
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
wahlberg e cit de cit actor, madsen e doar un tip care sta si face pe interesantul in fata camerei. wahlberg nu e CHIAR asa de scund, dar nu stiu, poate ca sint eu nebun si toti romanii au peste 1,80. ca sa nu mai zic ca inca n-am vazut film cu wahlberg la care sa pot zice "moama, ce film prost" (cu madsen sint tone, cu vin diesel la fel, plus ca ala e chel si are voce de ginsac sau cam asa ceva)

edit: am mintit, a fost "the italian job", dar acolo erau mai multi, asa ca nu se pune :w00t:

Edited by Mosotti, 21 July 2008 - 12:13.


#24
aleksutzu07

aleksutzu07

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 13.01.2007
Release Date:
17 October 2008 (Romania).
Eu abia astept sa apara. Pentru mine, Hitman a fost o dezamagire.

#25
chesterb

chesterb

    Șefu' la bani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 23.11.2007

View Postaleksutzu07, on Sep 17 2008, 14:54, said:

Release Date:
17 October 2008 (Romania).
Eu abia astept sa apara. Pentru mine, Hitman a fost o dezamagire.
Sper sa fie mai atractiv decat hitman. Chiar ca a fost o dezamagire, am vazut doar primele 20 de minute ca m-a plictisit.

#26
Skelet

Skelet

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 30.11.2003
l-ati vazut? ce parere aveti ? merita sa merg la cinema au ba? am vazut pe IMDB ca la multi nu le-a placut filmul.

#27
ammon06

ammon06

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,139
  • Înscris: 28.04.2006

View PostSkelet, on Oct 23 2008, 17:05, said:

l-ati vazut? ce parere aveti ? merita sa merg la cinema au ba? am vazut pe IMDB ca la multi nu le-a placut filmul.
Depinde la ce anume te astepti..
Daca vrei actiune, urmariri si impuscaturi, atunci mai bine stai acasa  :D
Au fost momente in care simteam ca filmul stagneaza si parca nu se mai intampla nimic.. pur si simplu asteptam sa se termine. Dar per ansamblu a fost ceea ce ma asteptam.. o poveste mai lunga, fara prea multa actiune si asemanatoare cat de cat ca si realizare cu jocul..

Deci.. ca sa-ti raspund.. du-te la cinema, dar nu la Plaza.. in felul asta n-o sa regreti ca ai dat mult pe bilet  :lol:

#28
the_nightfly

the_nightfly

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,128
  • Înscris: 27.12.2006
Daca vrei sa vezi un film care are legatura cu jocul, eu zic sa nu te duci deloc. Asemanarile dintre joc si film sunt doar la nivel superficial, exceptand decorurile si cinematografia.

Edited by the_nightfly, 23 October 2008 - 20:41.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate