Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)
 Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...
 Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri
 Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...
 

De pe concursuri foto

- - - - -
  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1
euu

euu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 25.11.2005

View PostPac_Man, on Mar 25 2008, 10:59, said:

euu:

Eu vad cel putin 2 motive:

1. Prevenirea clonelor. Pot sa apara tot felul de useri cu 1 post care vor pune poze "de pe net" doar asa ca sa incurce lucrurile la "fraerii" aia care-si bat capul cu fotografia.

2. Concursurile softpedia sunt pt membrii SP. Membrii trebuie sa fie activi si sa contribuie si ei cu ceva constructiv la comunitate...

PS: 50/100 de posturi se pot face incredibil de usor (si chiar constructiv). Urmeaza exemplul lui coy0te.

Sau se poate intimpla ca cei care vor sa participe la concurs dar nu au 50 de posturi sa aiba tendinta de a posta "pe banda" ...sa faca baremul.  :D

UIte ...o situatie de acum 10 min ;)
Attached File  Postare_pe_banda_fara_nume_.jpg   168.77K   189 downloads

Ghici ce...Capsunica si Popescu au 24 respectiv 29 de posturi ;)

bafta

#2
idiot_allergy

idiot_allergy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 14.03.2008

View Posteuu, on Mar 25 2008, 13:07, said:

Sau se poate intimpla ca cei care vor sa participe la concurs dar nu au 50 de posturi sa aiba tendinta de a posta "pe banda" ...sa faca baremul.  :D

vai cata importanta acorzi, cumva ai crede ca softpedia e un club exclusivist si daca totusi indraznesti, pentru a posta trebuie sa fii atent in ce moment (nu cand ai timp) ci cand da bine sa nu fie prea "pe banda" ca deranjeaza........  :roflmaofast: omfg

whatever

scuze de off-topic

Edited by idiot_allergy, 25 March 2008 - 13:16.


#3
Tudor_DX

Tudor_DX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,551
  • Înscris: 07.09.2005

View Posteuu, on Mar 25 2008, 13:07, said:

Sau se poate intimpla ca cei care vor sa participe la concurs dar nu au 50 de posturi sa aiba tendinta de a posta "pe banda" ...sa faca baremul.  :D

UIte ...o situatie de acum 10 min ;)
Attachment Postare_...ra_nume_.jpg

Ghici ce...Capsunica si Popescu au 24 respectiv 29 de posturi ;)

bafta


Man, care e problema ta? Au postat imagini pentru critica, nu au dat raspunsuri monosilabice. Pe tine cine te impiedica? Posturile aiurea vor fi sterse.

#4
euu

euu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 25.11.2005

View PostTudor_DX, on Mar 25 2008, 13:16, said:

Man, care e problema ta? Au postat imagini pentru critica, nu au dat raspunsuri monosilabice. Pe tine cine te impiedica? Posturile aiurea vor fi sterse.

LOL...eu n-am absolut nici-o problema ;)

era doar o discutie de principiu [daca cineva poate citi si printre rinduri], nu ma plingeam de nimic, nu ma impiedica nimic.
cit priveste "raspunsurile monosilabice"...cred ca alea citeodata pot ajuta mult mai mult decit [sa zicem :) ] o poza foooarte reusita cu niste...detalii ;)

P.S. intre timp caspunica [sau popescu] a mai facut un postulet...se facura 10 pe azi :D

bafta

#5
Tudor_DX

Tudor_DX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,551
  • Înscris: 07.09.2005

View Posteuu, on Mar 25 2008, 13:28, said:

LOL...eu n-am absolut nici-o problema ;)

era doar o discutie de principiu [daca cineva poate citi si printre rinduri], nu ma plingeam de nimic, nu ma impiedica nimic.
cit priveste "raspunsurile monosilabice"...cred ca alea citeodata pot ajuta mult mai mult decit [sa zicem :) ] o poza foooarte reusita cu niste...detalii ;)

P.S. intre timp caspunica [sau popescu] a mai facut un postulet...se facura 10 pe azi :D

bafta

Se mai si sterg si se primeste si suspend pe postat aiurea.  ;)

#6
euu

euu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 25.11.2005

View PostTudor_DX, on Mar 25 2008, 13:33, said:

Se mai si sterg si se primeste si suspend pe postat aiurea.  ;)

Tot nu ma fac inteles :D  Nu asta era scopul\problema\solutia.


Pac-man a zis:

View PostPac_Man, on Mar 25 2008, 10:59, said:

2. Concursurile softpedia sunt pt membrii SP. Membrii trebuie sa fie activi si sa contribuie si ei cu ceva constructiv la comunitate...
PS: 50/100 de posturi se pot face incredibil de usor (si chiar constructiv).

Parerea mea e ca nu intotdeauna este valabila faza cu "contributia constructiva"...si cu atit mai putin atunci cind cele 50 de posturi constructive sint fortate de realizarea unui barem minim [cantitate].Atita tot.
N-am zis ca cine posteaza 4-5 mesaje la rind este neaparat in goana dupa posturi [d'aia n-am dat nici nume ] dar am zis ca se poate intimpla si asta .


bafta

Edited by euu, 25 March 2008 - 13:47.


#7
Andi P

Andi P

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 07.10.2007
Bah da pe fiecare topic va gasiti din astia viteji care tot aveti de comentat!
Cu ce te deranjeaza pe tine capsunica si popescu si dracu mai stie cine?
Mai bine vezi-ti de ale tale si cius!

Edited by Andi P, 25 March 2008 - 16:48.


#8
euu

euu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 25.11.2005

View PostAndi P, on Mar 25 2008, 16:47, said:

Bah da pe fiecare topic va gasiti din astia viteji care tot aveti de comentat!
E valabil si cu baietasii care vorbesc frumos... ca moldovenii'n gara ;)


View PostAndi P, on Mar 25 2008, 16:47, said:

Cu ce te deranjeaza pe tine capsunica si popescu si dracu mai stie cine?
Mai bine vezi-ti de ale tale si cius!

Daca ai fi citit ce am scris mai sus cu citeva posturi [si ai fi si inteles], ...ti-ai fi dat seama ca NU ma deranjeaza cu nimic . Chiar am propus sa fie lasata toata lumea [si popestii si capsunicii] sa participe la concurs chiar si cu un singur post ;)
Acum, daca ai inteles [sper] de unde s-a plecat, ma gindesc ca o sa pui cap-la-cap totul  si-o sa-ti ceri si scuze pt atitudinea ta gratuita  :D:)

Daca tot nu intelegi...o sa-ti trimit "firul naratiunii" pe PM eventual .

P.S.    Cius e un fel de... jet ???
P.S 2. "bah" sa vb cu prietenii tai de la care ai imprumutat atitudinea asta de superioritate ;) :D

cius

#9
klaudiakrueger

klaudiakrueger

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 26.02.2007
ca sa ramanem off topic, in idea:

View PostTudor_DX, on Mar 18 2008, 15:53, said:

Discutiile generatoare de flame-uri vor fi sanctionate cu suspendarea pe 3 zile a contului indiferent de vechimea utilizatorului.

hmm, userul euu primeste ceva :ban: ?  

:angel: :D

Edited by klaudiakrueger, 25 March 2008 - 18:49.


#10
euu

euu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 25.11.2005

View Postklaudiakrueger, on Mar 25 2008, 18:48, said:

Quote

(Tudor_DX @ Mar 18 2008, 15:53)
Discutiile generatoare de flame-uri vor fi sanctionate cu suspendarea pe 3 zile a contului indiferent de vechimea utilizatorului.

hmm, userul euu primeste ceva :ban: ?


Trebuia sa dai quote  postul co-oraseanului tau in cazul asta ;)


tot banatu-i fruncea :)

Edited by euu, 25 March 2008 - 18:59.


#11
twins1

twins1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,518
  • Înscris: 24.01.2007

View Posteuu, on Mar 25 2008, 18:57, said:

hmm, userul euu primeste ceva :ban: ?


Trebuia sa dai quote  postul co-oraseanului tau in cazul asta ;)


tot banatu-i fruncea :)

Off: Dar unii zic ca mintea-i dupa frunte  ;)

#12
Andi P

Andi P

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 07.10.2007
See you on the field... acolo unde fotografiile "vorbesc"...

#13
euu

euu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 25.11.2005
bad post :D

Edited by euu, 26 March 2008 - 03:30.


#14
florinel

florinel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,126
  • Înscris: 29.06.2005

View Posteuu, on Mar 25 2008, 18:33, said:

E valabil si cu baietasii care vorbesc frumos... ca moldovenii'n gara ;)




Daca ai fi citit ce am scris mai sus cu citeva posturi [si ai fi si inteles], ...ti-ai fi dat seama ca NU ma deranjeaza cu nimic . Chiar am propus sa fie lasata toata lumea [si popestii si capsunicii] sa participe la concurs chiar si cu un singur post ;)
Acum, daca ai inteles [sper] de unde s-a plecat, ma gindesc ca o sa pui cap-la-cap totul  si-o sa-ti ceri si scuze pt atitudinea ta gratuita  :D:)

Daca tot nu intelegi...o sa-ti trimit "firul naratiunii" pe PM eventual .

P.S.    Cius e un fel de... jet ???
P.S 2. "bah" sa vb cu prietenii tai de la care ai imprumutat atitudinea asta de superioritate ;) :D

cius

Da` ce-ai ma cu moldovenii? sau cu Banatu`? aia is mai prosti, sau mai tarani in comparatie cu tine?  Imi place ca "este multi" din astia care "stie sa vorbeste" mult. Si atat. La sarmale inainte.......

#15
klaudiakrueger

klaudiakrueger

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 26.02.2007
Recomand sa-l ignorati pe "euu" asa cum merita, mai ales ca are si prostul obicei de a da mesaje private "fascinante" prin care continua sa isi dovedeasca "inteligenta" debordanta :))
La urma urmei e doar un instigator amarat si daca nu e bagat in seama o sa se duca sa caute scandal pe altundeva.
Tschüss ;)

#16
euu

euu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 25.11.2005

View Postklaudiakrueger, on Mar 26 2008, 08:10, said:

Recomand sa-l ignorati pe "euu" asa cum merita, mai ales ca are si prostul obicei de a da mesaje private "fascinante" prin care continua sa isi dovedeasca "inteligenta" debordanta :))
La urma urmei e doar un instigator amarat si daca nu e bagat in seama o sa se duca sa caute scandal pe altundeva.
Tschüss ;)

Si eu recomand sa ignoram userii care fac posturi doar de dragu' de a se face si ei putin remarcati. Si . in lipsa de ceva inteligent de spus apeleaza la d'astea cu " tovarasa invatatoare...ia uitati ce-a facut\spus cutarica, dati-i 4444 lovituri de bici repede". Si macar, daca tot o fac, s-o faca discret [functia REPORT] ,  corect si impartial. [ a se vedea semantica cuvintului a genera ;) ]

Asta era si esenta si intentia absconsa a acestei discutii. Eu doar am propus ca userii sa poata participa la concurs si fara sa fie nevoiti sa faca 50 posturi, pentru ca daca cineva posteaza obligat fiind sa realizeze un barem, se poate sa nu fie chiar foarte interesat de CE spune ci doar de CIT.

Privatul era menit sa scuteasca lumea de discutiile astea sensless pe care le tot provoci.Si inca ceva ...folosesti cuvinte cam dure pentru cineva care striga ca din gura de sarpe  mai devreme sa se dea ban pentru discutii generatoare de flame :D

View Postflorinel, on Mar 26 2008, 07:43, said:

Da` ce-ai ma cu moldovenii? sau cu Banatu`? aia is mai prosti, sau mai tarani in comparatie cu tine?  Imi place ca "este multi" din astia care "stie sa vorbeste" mult. Si atat. La sarmale inainte.......

Sorry daca asa s-a inteles, n-am nimic nici cu moldovenii nici cu nimeni. Era doar o vorba, care cel putin partial tre' sa recunosti ca este adevarata. [aia cu vorbitul urit ca moldovenii in gara]. Aia cu banatul era trimitere la faptul ca papusa [ma rog..] care a sarit cu banuu, dati-i banuu ! este din acelasi oras si [IMHO] cred ca a facut-o doar minata de solidaritate regionala ;)

N-am zis ca-s mai prosti [nu-mi pune cuvinte in gura] si nici n-am facut mistouri ieftine de genu' "e multi", "e prosti" , "nu stie sa vorbeste"...ca de-abea atunci aratam ca ii consider mai prosti....si mie nu-mi sta in caracter ;) in schimb altii....

Imi cer scuze daca cineva se simte atacat de expresii de genu' celei cu moldovenii in gara ...sint  doar niste vorbe ;)

bafta

#17
MikaEL

MikaEL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 25.08.2003
de regula nu am postat decat cand chiar era un topi, tema in care stiu ce vorbesc sau ma interesa mult subiectul... acum vad ca trebuie sa am un numar minim de post-uri sa pot participa la un concurs... poate ar putea fi luata in considerare si vechimea user-ului... uite-asa intru si eu in discutie :)

#18
calintwf

calintwf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 06.09.2006
unu

doi


trei

numaram posturile. nu cresc. S**t!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate