Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 

Fiat Bravo vs Kia cee'd

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#91
ozrind

ozrind

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 02.12.2006
Pai asteptam sa se adevereasca previziunile lui Maximus :)
Intre timp eu rup masina in doua si inca mai merge.
Hai sa fac eu un pic de critica, mi s-a rupt musamaua de la schimbatorul de viteze, de fapt s-a rupt de ceva timp dar acum s-a marit gaura si ma enerveaza, nu ar tb sa se intample asta asa repede, cand o sa am timp o sa o scot si am sa pun ceva din piele.
Daca vrei consum bun trebuie sa mergi pana in 3000 de ture, e cam plictisitor, in afara inseamna 120 Km/h.
Ma mai enerveaza ca are tendinta sa plece cu scartait de roti, o fi mai spectaculos (pentru unii) dar pleci mai incet asa.
Si ma enerveaza taximetristi, dar aici incepe sa fie reciproc.


LE: mai undercoverbrother dar aici e Bravo vs Ceed, nu doar Ceed :)

Edited by ozrind, 23 April 2008 - 13:19.


#92
Genesis

Genesis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,044
  • Înscris: 02.07.2007
am vazut pe clubul Kia ca a venit o comisie din Slovacia sa vada treaba cu puntea spate. Cica la directie au gasit deja problema, era o piesa ieftina si au rezolvat-o. In alta ordine de idei, s-a umplut orasul de ceed-uri, cel putin bucuresti:) Pe Maniu, intre Veteranilor si Gorjului, o distanta de vreo 200 metri sunt vreo 7 ceed-uri parcate. Arata bine masinuta.
Apropo si la Bravo sunt reducerile alea beton, un t-jet echipare dynamic e 14168E. Si are tot ce iti trebuie in afara de jante si airbag-uri perdea. Iar la Fiat nu sunt scumpe optionalele. Deci e o varianta demna de luat in seama. Eu chiar sunt in cumpana, ca trebuie sa imi iau alta masina acum in mai, si cum astra si focus am avut, parca nu mi-as lua iar focus, cum intentionam. Ceva nou ar fi binevenit. Golf-ul si leon-ul nu imi plac in interior, iar Mazda 3 au deja prea multi cunoscuti:) Variante ar ramane ceed, bravo, lancer, auris si 308, dar ultimele 2 sunt nesimtit de scumpe.

Edited by Genesis, 23 April 2008 - 15:26.


#93
A_Ionut

A_Ionut

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 652
  • Înscris: 05.08.2007
Mergi pe lancer, cel putin la exterior e superb.

#94
Genesis

Genesis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,044
  • Înscris: 02.07.2007
mda, nu am mers cu el inca, dar pe verdictoncars l-au cam matrasit, a luat doar 3 stele. Doar Auris mai are 3 stele, restul au 4 minim. Iar oamenii aia cam ce spun pe la fiecare review asa si e, in opinia mea e cel mai obiectiv loc pt o parere auto.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate