Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986
 Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...
 Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 

Adaugare Certificat Aplicatiilor Destinate Telefoanelor Symbian S60v3

- - - - -
  • Please log in to reply
156 replies to this topic

#91
blkwidow

blkwidow

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.04.2008
salut.imi poti face si mie un .cer si .key pt imei-ul 352764016268125 ? sau ce anume imi trebuie sa semnez aplicatii pe urma.nu as vrea sa te deranjez de fiecare data pt o aplicatie.

#92
dan1307

dan1307

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.11.2006
imi poate semna cineva si mie pt irremote cu imei:  353546020828583 am atasat ....multumesc mult

Attached Files



#93
KenYa

KenYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 11.11.2007
Vreau si eu un .CER pentru IMEI-ul 352757017249094.Va rog mult,key-ul il am.

#94
ArGinTTT

ArGinTTT

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.11.2007
Am nevoie de un certificat pentru un Nokia 5500D pls ,va rog frumos din tot sufletul,nu pot instala nici o aplicatzie :((((   :mellow:  imei:351855012156537 , MULTZUMesk


Am nevoie de un certificat si key si parola  pentru un Nokia 5500D pls ,va rog frumos din tot sufletul,nu pot instala nici o aplicatzie (((  imei:351855012156537 , MULTZUMesk

#95
robobo

robobo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.03.2007
salutare vreau sa imi semneze si mie cineva psiloc ir remote pentru n80 si am auzit ka merge RotateMe pe n80 am incercat si nu vrea da erore am luat mai multe versiuni si nmik va rog kare stiti ceva pls help !
imei: 352764011924128

multumesc mult!

Attached Files



#96
fular

fular

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 20.01.2008
salut vreau shi eu sa-mi semneze si mie cineva rotate me plsss ptr un n73 , vas fi tare recunoscator. IMEI: 353546020755687

un  .CER ptr n73 imi trb shi mie

un  .CER ptr n73 imi trb shi mie

Edited by antidote, 01 August 2012 - 08:54.


#97
KenYa

KenYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 11.11.2007
S-a discutat de n ori pe forum cum poti sa faci rost de un certificat.Vrei totul mura-n gura? Arunca un ochi aici

#98
calininiofotbalistul

calininiofotbalistul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 30.04.2008
vreau si eu un certificat pt un n73 imei:356438012055986 multumesc....  aaaaa si mai am o intrebare ,imi pot face singut un certificat ? si daca da, cum?
oricum va multumesc foarte mult! :D

#99
KenYa

KenYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 11.11.2007
Frate tu nu citesti inainte sa postezi?? S-au dat o gramada de metode de a lua un .cer. Poti sa semnezi aplicatiile online aici sau sa urmezi tutorialul asta.

#100
calininiofotbalistul

calininiofotbalistul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 30.04.2008
VREAU si eu certificat pt un n73 imei :356438012055986 merci !
aaaaaa si mai doresc si sa imi semnati si mie rotate me pt. n73  (acelasi imei)

#101
mariocezar

mariocezar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 16.08.2007
Salut, poate sa ma ajute si pe mine cineva cu IrRemote pentru Nokia E50 cu imei-ul 353672013861140 , va multumensc nespus . adresa mea e [email protected]

as vrea si eu un videoringtone care sa mearga pe E50.

nu pot sa instalez acest program " ROCK.YOUR.MOBILE.VIDEORINGTONES.V1.00.INCL.DESKTOP.S60V3.SYMBIANOS9.1.CRACKED-BINPDA.SiGNED" , poate ma ajuta cineva. imi da nu se poate instala eroare de certificat. am schimbat si data a. setat si telefonul cum trebuie la man. aplicatii si tot nu merge

#102
gebar

gebar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 08.02.2008

 politsai, on Feb 26 2008, 19:30, said:

Salut ma poate ajuta si pe mine cineva cu aplicatia nokmote ,am incercat sa o semnez cu Dev Cert Request ,sign Sis miam facut si cont pe symbiansignet si tot nu am reusit (constrained by certificate).... :(  IMEI : 356983018311230
TI AM SEMNAT- O EU  ,,,,,

Attached Files



#103
britinelul

britinelul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 13.04.2008
Va rog mult,din februarie tot incerc si eu sa imi semnez nokmote si rotate me pentru telefon.....ma poate ajuta si pe mine cineva?????
Am un NOKIA N95
IMEI: 352255017405865
Am tot cautat si nu ma ajuta nimeni daca se poate pe [email protected]
Sper sa ma puteti ajuta voi si sa nu ma prinda Craciunul cautand:)
Va multumesc!

#104
Steauaboy95

Steauaboy95

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 03.12.2007
Poate Cineva Sa-mi semneze si mie un RotateMe si un IRemote pt N73 IMEI: 352916028158989 ? Raman dator :D

Edited by Steauaboy95, 11 May 2008 - 11:02.


#105
legalizes_crime

legalizes_crime

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 13.08.2006
salut
imi poate da cineva key pt nokia 95-8gb,opera
imei 352061026880530
multumesc

#106
pitbullnegru

pitbullnegru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.05.2008
va rog frumos am si io un tel nokia 6120clasic si vreu si eu sa bag Sygic.Mobile.v7.0.89.S60v3.
va rog cine poate sa i-mi semneze si mie ca nu stiu sunt si eu mic si nu stiu pls, IMEI 358640014727532
va multumesc anticipat

Attached Files



#107
Chevelle

Chevelle

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 22.04.2008
[quote name='anderssen' date='Dec 4 2007, 09:33' post='3739052']
imi da eroarea "constrained by the certificate"..dupa ce instaleaza applicatia.pe tel :(
[/quot


Salut! Uita de toate metodele de semnat online! Daca incerci pe vreun site sa semnezi un program mai special , e posibil sa iti iei ban IMEI timp de 3 ani adica sa nu mai potzi semana online nici un progrma timp de 3 ani!Plus ca pe symbiansigned.com  nu potzi sa-ti faci cont pt ca nu accepta nici o adressa de mail publica! Poti sa-ti faci cont de mail si din Somalia! Eu am un N73 ME si tocmai am reusit sa-l scap de restrictii fara symbiansigned.com ! A mai zis cineva de metoda asta e cea cu Active Python-ul ala si mie mi-a mers si nici nu mi-am stricat tel! Nu stiu cum sa pun link asa ca atasez un notepad cu linku respectiv unde va arata pas cu pas ce sa facetzi! Insa ca sa meraga am facut cateva modificari ( am invatzat din greseli) ! Cand Downloadati in PC fisierul Hack Perms o sa va apara multe randuri de program ca in C++. Datzi ctrl+A si il copiati intr-un notepad pe care il redenumitzi astfel: hack_perms_s60v3.py .Apoi cand ajungetzi sa dati save la acest fisier dupa ce l-atzi modificat, daca datzi dublu click pe el o sa va apara o fereastra din aia de comand prompt in care se executa ceva! Chiar daca va apare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!candidate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nu inchidetzi fereastra! Lasa-ti-o sa se inchida singura! Apoi urmati mai departe pasii si va instalatzi programele alea Caps On si OFF , dar sa facetzi exact ce scrie acolo in ordinea aia! Apoi mai facetzi ce scrie la :" O alta metoda sa puteti instala orice aplicatie in telefon care e nesemnata este sa folositi asta. Arhiva contine 3 fisiere. un *.cer un *.key si un un fisier 00000001 . Pe asta din urma il puneti in C:\resource\swicertstore\dat\ .In cazul meu C:\resource exista deja dar era cu litere mari.In el am creat swicertstore\dat\ cu X-plore.acel fisier 0000001 puneti-l in folderul -dat- din -swicertstore- si setati-l ca read-only. Nu puteti face astea daca nu aveti securitatea "la pamant", adica trebuie sa faceti si ce am explicat in celelalte posturi. Din acest moment aveti un .cer si un .key cu care puteti semna orice aplicatie vreti pt ca telefonul se va folosi de noile reguli care le-ati impus deci va merge. parola la key cred ca e 12345 sau 012345 ". La mine a mers cu parola 0000. E chair tare tutorialul ala.  Scuze ca am postat acelasi lucru si in topicul inceput de costelmarius: "Tutorial  semnare aplicatii Symbian" , dar poate nu l-a vazut toata lumea! PS: Cu metoda asta poti sa semnezi oricate aplicatii vrei (dar pt versiunea voastra de symbian) si e un singur cerificat si un singur key pt toata lumea, doar ca fisierele pe care le instalati in mem tel anuleaza restrictiile puse de fabricant! urmati tutorialul si explicatiile pe care vi le-am dat si o sa va mearga!

Attached Files



#108
bogdan78

bogdan78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 29.06.2005

 Chevelle, on May 20 2008, 22:09, said:

Salut! Uita de toate metodele de semnat online! Daca incerci pe vreun site sa semnezi un program mai special , e posibil sa iti iei ban IMEI timp de 3 ani adica sa nu mai potzi semana online nici un progrma timp de 3 ani!Plus ca pe symbiansigned.com  nu potzi sa-ti faci cont pt ca nu accepta nici o adressa de mail publica! Poti sa-ti faci cont de mail si din Somalia! Eu am un N73 ME si tocmai am reusit sa-l scap de restrictii fara symbiansigned.com ! A mai zis cineva de metoda asta e cea cu Active Python-ul ala si mie mi-a mers si nici nu mi-am stricat tel! Nu stiu cum sa pun link asa ca atasez un notepad cu linku respectiv unde va arata pas cu pas ce sa facetzi! Insa ca sa meraga am facut cateva modificari ( am invatzat din greseli) ! Cand Downloadati in PC fisierul Hack Perms o sa va apara multe randuri de program ca in C++. Datzi ctrl+A si il copiati intr-un notepad pe care il redenumitzi astfel: hack_perms_s60v3.py .Apoi cand ajungetzi sa dati save la acest fisier dupa ce l-atzi modificat, daca datzi dublu click pe el o sa va apara o fereastra din aia de comand prompt in care se executa ceva! Chiar daca va apare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!candidate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nu inchidetzi fereastra! Lasa-ti-o sa se inchida singura! Apoi urmati mai departe pasii si va instalatzi programele alea Caps On si OFF , dar sa facetzi exact ce scrie acolo in ordinea aia! Apoi mai facetzi ce scrie la :" O alta metoda sa puteti instala orice aplicatie in telefon care e nesemnata este sa folositi asta. Arhiva contine 3 fisiere. un *.cer un *.key si un un fisier 00000001 . Pe asta din urma il puneti in C:\resource\swicertstore\dat\ .In cazul meu C:\resource exista deja dar era cu litere mari.In el am creat swicertstore\dat\ cu X-plore.acel fisier 0000001 puneti-l in folderul -dat- din -swicertstore- si setati-l ca read-only. Nu puteti face astea daca nu aveti securitatea "la pamant", adica trebuie sa faceti si ce am explicat in celelalte posturi. Din acest moment aveti un .cer si un .key cu care puteti semna orice aplicatie vreti pt ca telefonul se va folosi de noile reguli care le-ati impus deci va merge. parola la key cred ca e 12345 sau 012345 ". La mine a mers cu parola 0000. E chair tare tutorialul ala.  Scuze ca am postat acelasi lucru si in topicul inceput de costelmarius: "Tutorial  semnare aplicatii Symbian" , dar poate nu l-a vazut toata lumea! PS: Cu metoda asta poti sa semnezi oricate aplicatii vrei (dar pt versiunea voastra de symbian) si e un singur cerificat si un singur key pt toata lumea, doar ca fisierele pe care le instalati in mem tel anuleaza restrictiile puse de fabricant! urmati tutorialul si explicatiile pe care vi le-am dat si o sa va mearga!

Eu m-am blocat la un pas. Dupa ce imi apare in fereastra de cmd mesajul acela : !!!!candidate!!!! Nu pot vizualiza toate fisierele din telefon ( am un nokia E51 ) si ca atare nu pot copia fisierul acela cu extensia .ldd. Si acum nu pot sterge din telefon nici aplicatia Rom Patcher. Mi se restarteaza telefonul cand incerc asta. Mai incerc inca o data sa reiau etapele.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate