Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)
 Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...
 Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri
 Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...
 

Televizor LCD;rezolutie1366x768,contrast500:1,luminozitate500cd/mp

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
silvia71

silvia71

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.06.2007
Nu ma pricep deloc!Va rog mult ajutati-ma!
Doresc sa il folosesc pe post de monitor intr-o vitrina.Preturile videoproiectoarelor sunt foarte mari si investitia nu renteaza pt. ceea ce doresc eu.Insa pretul acestui TV cu diagonala de 106 cm ma tenteaza(este vorba de o oferta, nu spun numele magazinului pt a nu face reclama).
Intrebarea mea este daca acest televizor cu aceste caracteristici tehnice este cat de cat performant?

PS.Stiu ca intrebarea mea va starnii zambete printre "profesionisti",insa nu uitati va rog nu toti ne putem pricepe la toate...(ca la fotbal,muzica si...femei :D )

#2
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Trebuia sa dai un link ca sa vedem si noi exact, modelul.

enjoy,
Mtz

#3
TinYman

TinYman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 19.07.2006

View Postsilvia71, on Nov 20 2007, 10:53, said:

Nu ma pricep deloc!Va rog mult ajutati-ma!
Doresc sa il folosesc pe post de monitor intr-o vitrina.Preturile videoproiectoarelor sunt foarte mari si investitia nu renteaza pt. ceea ce doresc eu.Insa pretul acestui TV cu diagonala de 106 cm ma tenteaza(este vorba de o oferta, nu spun numele magazinului pt a nu face reclama).
Intrebarea mea este daca acest televizor cu aceste caracteristici tehnice este cat de cat performant?

PS.Stiu ca intrebarea mea va starnii zambete printre "profesionisti",insa nu uitati va rog nu toti ne putem pricepe la toate...(ca la fotbal,muzica si...femei :D )

pai zi firma, cat costa si apoi izi zicem daca merita

contrastul este cam mic ,luminozitatea ii buna,iar rezolutia ii aceeasi ca si la un monitor de 32" sau 46"

Edited by TinYman, 20 November 2007 - 15:18.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate