Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...
 Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...
 Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...
 

HTC Touch P3450

- - - - -
  • Please log in to reply
84 replies to this topic

#55
ady_uaic

ady_uaic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 517
  • Înscris: 01.05.2006
simplu. selectezi un oras (nu stiu franceza), si apoi isi face singur update daca e conectat la pc, daca nu (daca ai setat apn internet sau wap - conexiune de "internet" prin operatorul de telefonie mobila) isi/ii faci in functie de cartela care o ai.

#56
giovani20x

giovani20x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 07.02.2008
Salut..tocmai mi-am luat un HTC p3450 si nu am facut rost si de cd..de unde pot lua si eu un program de conectare la pc..am incercat cu active sync de la microsoft dar nu imi vede..imi cauta COM1, COM2...etc si nu imi gaseste telefonul. Eu am instalat pe el versiunea 6.5 da la windows mobile..sa fie asta problema?? incerc sa fac rost de un program ca sa imi pot baga si eu windows 6 mobile caci cu el m-am obisnuit.

#57
giovani20x

giovani20x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 07.02.2008
Salut..tocmai mi-am luat un HTC p3450 si nu am facut rost si de cd..de unde pot lua si eu un program de conectare la pc..am incercat cu active sync de la microsoft dar nu imi vede..imi cauta COM1, COM2...etc si nu imi gaseste telefonul. Eu am instalat pe el versiunea 6.5 da la windows mobile..sa fie asta problema?? incerc sa fac rost de un program ca sa imi pot baga si eu windows 6 mobile caci cu el m-am obisnuit.

#58
ady_uaic

ady_uaic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 517
  • Înscris: 01.05.2006
nu, ce v. de activesync ai descarcat? nu are cum sa nu mearga. schimba portul usb, descarca 4.5

#59
giovani20x

giovani20x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 07.02.2008

View Postady_uaic, on Feb 21 2009, 19:07, said:

nu, ce v. de activesync ai descarcat? nu are cum sa nu mearga. schimba portul usb, descarca 4.5
am dat jos versiunea 4.5

#60
giovani20x

giovani20x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 07.02.2008
Salut..am si eu un HTC touch (p3450) si are pe el instalat windows mobile 6.5 ..as vrea sa instalez windows mobile 6.1 pe el..va rog sa imi spuneti si mie cum se instaleaza si de unde pot sa iau versiunea asta( 6.1 ),sa o dau si eu jos..ma chinui de cateva zile si nu gasesc. VA ROG MULT DE TOT SA MA AJUTATI SI PE MINE..multumesc

#61
giovani20x

giovani20x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 07.02.2008
Salut..am si eu un HTC touch (p3450) si are pe el instalat windows mobile 6.5 ..as vrea sa instalez windows mobile 6.1 pe el..va rog sa imi spuneti si mie cum se instaleaza si de unde pot sa iau versiunea asta( 6.1 ),sa o dau si eu jos..ma chinui de cateva zile si nu gasesc. VA ROG MULT DE TOT SA MA AJUTATI SI PE MINE..multumesc

#62
sexycomy

sexycomy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 20.07.2006
dar cum pot selecta orasul meu Resita sa imi apara ca nu sunt decat cateva orase si mai ceva.. unde pot configura programul asta sa fie legat la internet ca nu gasesc .. imi merge numai cu acel cablu USB in el .. te rog mult .. id mess   [email protected]   . te rog sa ma ajuti. mai vreau sa vb. ceau

#63
nightfiret

nightfiret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 24.04.2009
Stiu ca s-a mai discutat despre asta, dar nu am inteles exact cum fac sa imi pun ce melodie vreau eu la alarma. V-as fi foarte recunoscator daca m-ati ajuta.

#64
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,264
  • Înscris: 24.01.2008
Pui melodia in folderul in "My Documents", daca vrei s-o folosesti ca alarma, sau in "My Ringtones", daca prin alarma intelegi cumva ton de apel.

#65
nightfiret

nightfiret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 24.04.2009

View Postbarboso, on Apr 24 2009, 21:30, said:

Pui melodia in folderul in "My Documents", daca vrei s-o folosesti ca alarma, sau in "My Ringtones", daca prin alarma intelegi cumva ton de apel.


nu ...ca alarma inteleg alarma de la ceasu desteptator ...ca la ton de apel m-am descurcat ...bine ...ar mai fi si melodia de la sms, care nu stiu sa o pun nici pe aia altade decat cele prestabilite

#66
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,264
  • Înscris: 24.01.2008
La fel si pt. SMS, in My Documents; eu, pt. ca nu prea am ureche muzicala, si as fi folosit degeaba tonuri personalizate, m-am inregistrat spunand: "SMS nou", "Online", "Apel pierdut", etc, pt tot ce am vrut sa aiba o alarma pe care s-o recunosc...

#67
nightfiret

nightfiret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 24.04.2009

View Postbarboso, on Apr 24 2009, 22:02, said:

La fel si pt. SMS, in My Documents; eu, pt. ca nu prea am ureche muzicala, si as fi folosit degeaba tonuri personalizate, m-am inregistrat spunand: "SMS nou", "Online", "Apel pierdut", etc, pt tot ce am vrut sa aiba o alarma pe care s-o recunosc...

merci ...la sms s-a rezolvat ....dar la alarma de la ceas tot nu merge ....trebuie un fisier anume de o anumita dimensiune ?

#68
giovani20x

giovani20x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 07.02.2008

View Postady_uaic, on Dec 13 2008, 11:38, said:

salut. da, trebuie setat portul, ori il setezi din sys.txt (care e in folderul igo) ori din setarile igo-ului (te duci in setari/gps/si dai cautare automata, si iti va arata portul si bandrate-ul).

ca sa iti mearga trebuie sa intri la comm manager ala, activeaza bluethooth-ul si apoi la setarile de la bluethooth dai BLE TO OTHER DEVICES..apoi mergi la programul IGO la setari si dai cautare automata la porturi..si va merge garantat...

#69
nightfiret

nightfiret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 24.04.2009

View Postnightfiret, on Apr 24 2009, 22:08, said:

merci ...la sms s-a rezolvat ....dar la alarma de la ceas tot nu merge ....trebuie un fisier anume de o anumita dimensiune ?


gata am rezolvat si la alarm clock. Ca sa poti sa iti pui ce melodie vrei tu la alarma folosind softu telefonului trebuie sa transformi melodia din mp3 in .wav, altfel nu va merge. Melodia in format .wav trebuie copiata in fisierul Windows. Problema cea mai mare e ca o melodia .wav ocupa foarte mult spatiu ...adik dintr-un mp3 de ~5mb, s-a transformat intr-un .wav de ~50 mb, lucru care nu prea mi-a convenit ...asa ca am luat de pe net un program numit Spb Time care te lasa sa faci ce vrei tu in ceea ce priveste alarma ...poti pune mp3, cate alarme vrei tu ...are muulte setari ..:P ...sper ca e de ajutor postu meu  :D ...

Edited by nightfiret, 29 April 2009 - 14:28.


#70
cristi_21us

cristi_21us

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 21.04.2008
Buna ziua,

Am cumparat un HTC P3450 de la un prieten si as vrea sa ii dau o formatre completa.Adica sa il fac exact cum a fost din fabrica.Cum se face aceasta operatie?
Va multumesc

#71
cristi_21us

cristi_21us

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 21.04.2008
Cum pot scoate de pe ecran ceasul ala mare si cu restul informatiilor.as vrea sa scot ce este pe ecran.Se poate sa elimin ceasul ala mare si sa pot schimba imaginea de background?

#72
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,264
  • Înscris: 24.01.2008
Faci Hard-Rest, este o combinatie de butoane, difera de la aparat la aparat, da in search pe Google.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate