Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?
 Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia
 Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...
 Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv

Tableta pareri
 

ce sa fak ?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
6am30v3r

6am30v3r

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 15
  • Înscris: 27.10.2007
sall all sunt nou pe aici ... as vrea sa ma ajutati cu ceva va rog mult din suflet .. .: mi`am luat unu psp ... si akum am dowloadat versiunea 3.71 si am instalat`o dar la jocurile luate dp net imi zice Corput File plsss am auzit ca este un patch sau versiunea 2.00 care nu iti mai zice corput ... imi puteti spune un link sau cumva cum sa fak sa imi mearga va raman recunoscator ... si daka e nevoie de un jok va fak rost de el orice ar fii ...

#2
Mos_Ilie

Mos_Ilie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 13.522
  • Înscris: 31.12.2006
Salut,
Ce joc e ala de iti da "Corput File" ?.
Incearca macar sa copii corect daca nu stii sa scrii.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate