Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon
 Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!
 La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof

Problema card reader Sandisk
 Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...

PC-ul nu booteaza
 

Sygic GPS Software

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
2234 replies to this topic

#2233
marcopolo80

marcopolo80

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,451
  • Înscris: 09.02.2004

View PostVlad_22, on 12 august 2023 - 19:14, said:

Nu... Păi ce nevoie ai de ea?
E o golaneala, aveam și eu Premium Full+World Lifetime sau cum se numea și de 1-2 ani sau de când au băgat abonament, chiar dacă ai licență deja...

Când ai Maps, Waze, Tomtom, Here Maps, Magic Earth etc., nu ai nevoie de altceva.
Fiecare soft are plusuri si minusuri. Sygic ramane un soft pe care te poti baza si asta o vezi cand mergi prin Europa sau la drumuri de 1000+ km. Accesul la net mi se pare obligatoriu, te ajuta la cautare plus trafic info. Nu ai vrea sa intri in ambuscade de zeci de km sau sa mergi ca melcul pe autostrada cand poti merge paralel pe DN mai rapid. Singurul care mi se pare peste este TomTom si este logic. Waze sau Gmap sunt o mizerie. Waze o fi bun in orase in Romania, afara e in general useles.Magic Earth e bun afara in anumite tari (ex daca faci curierat in Austria e priceless din cauza sistemului imbecil de asignare a numerelor la cladiri. Cel mai imbecil ever!!! Ati intalnit undeva in lume o strada pe care sa ai numere cu sot si fara sot pe aceeasi parte a strazii? In Austria exista. Chiar si asa si magic earth o mai da de pereti, te duce cel mai aproape de cladire, chiar daca din acel punct nu poti ajunge la cladire decat sarind gardul :)) Dar utilizabil daca ii intelegi logica stramba. Ultima versiune de Sygic chiar face sa merite cei 50 de lei pt licenta lifetime. La tomTom am prins promotie cu 1E/12 luni. Am si variantele "doctoricite", inclusiv Sygic truck, care arata si functioneaza super in ultima versune.

#2234
lg

lg

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,752
  • Înscris: 20.08.2004
Am cumparat cu multi ani in urma o licenta, dar categoric nu merita. Nu stie numere le de strada, nu gaseste obiective dupa nume (de ex. Gara de Nord), iar harta are niste aberatii cat casa. Aberatii!
Toate cele enumerate nu sunt nicio problema in Google Maps, pe care am ajuns sa o folosesc exclusiv. Sygic ramane instalata pe telefon dar e doar balast.

#2235
raducanu969

raducanu969

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.06.2023
pt lg - De curiozitate, am cautat Gara de Nord si mi-a afisat. Poate ai vreo setare facuta aiurea sau poate nu ai versiunea full a harti! Am atasat un print

Edited by raducanu969, Today, 13:14.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate