Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...
 

UNDE se gasesc margele la kilogram ?

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#37
michella

michella

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 17.09.2005
Margelele de care iti spuneam la acel pret le gasiti in Constanta pe Str. Cuza-Voda (in centrul orasului), unde pe o parte si pe alta, de-a lungul strazii sunt numai mercerii.

Edited by michella, 28 April 2007 - 14:19.


#38
mma

mma

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 13.09.2002
si eu caut margele dar cantitati mai mici ca sa confectionez bijuterii pentru mine
unde pot gasi in bucuresti ?

#39
macrina

macrina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 13.12.2004

 michella, on Apr 28 2007, 15:19, said:

Margelele de care iti spuneam la acel pret le gasiti in Constanta pe Str. Cuza-Voda (in centrul orasului), unde pe o parte si pe alta, de-a lungul strazii sunt numai mercerii.
Multumesc, am retinut, cand ajung acolo ma reped pe Cuza Voda.

#40
margele.coliere

margele.coliere

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 24.05.2007
Si eu confectionez bijuterii de catva timp. Este un hobby, care te motiveaza sa incerci sa lucrezi din ce in ce mai mult. Este o placere sa creezi cu mainele tale, propriile tale modele, sa le porti, sa fi admirat si sa le vezi apoi la gatul, mainile si urechile altor doamne si domnisoare. Este ceva uluitor si minunat. Iti da un sentiment de satisfactie aproape deplina.
Am si eu cateva produse pentru crearea de bijuterii (margele, accesorii), precum si produse finite. Cine doreste poate sa ma contacteze.

#41
KATALINA20

KATALINA20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.06.2007
BUNA SI MIE IMI PLACE  SA MA JOC CU MARGELELE CINE E CURIOS SA VADA PUTETI ACCESA http://katacreatii.blogspot.com/ :notangel:

#42
karmin

karmin

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.01.2007
Margele la kg si accesorii pentru confectionarea bijuteriilor gasiti la www.vanzaremargele.com. Livrare in toata tara. Te si invatam cum sa le folosesti.

#43
edithbrosch

edithbrosch

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.07.2007
SC BROSCH & Co-> Importator direct Swarovski. Avem margele, pendante, accesorii, bijuterii de telefon etc. Vindem en-gros margele din ccristale la cele mai bune preturi din tara.Cautam reprezentante zonale (dupa sistem AVON) Relatii: 0721.44.22.82, [email protected]; WWW.CRYSTAL-FASHION.EU

Attached Files



#44
macrina

macrina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 13.12.2004
Margele la kg...de fapt la gramaj si nu numai, precum si tot felul de accesorii la www.mariashop.ro
Site-ul e inca in costructie dar se poate comanda sau macar face o idee.

Attached Files



#45
margele.coliere

margele.coliere

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 24.05.2007
Margele si accesorii pentru confectionare bijuterii gasiti si la noul magazin www.lucille.ro

#46
cris_bostina

cris_bostina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 12.05.2007
Pe margelutze.ro gasiti atat  bijuterii finite cat si margele si accesorii pentru realizarea lor.

#47
bijuteriifantezie

bijuteriifantezie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.02.2008
vand bijuterii fantezie-caut comercianti.Preturile de pe site sunt pentru vanzarea cu amanuntul,pentru en-gross sunt mult mai mici.Contactati-ma pentru a intra in posesia listei de preturi.www.bijuterii.blogulmeu.net

Attached Files



#48
melynda

melynda

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.02.2008
bijuterii confectionate manual puteti gasi pe http://www.margele-bijuterii.ro seturi, colier, pandative, cercei, bratari si inele toate din margele de nisip, sticla si pietre semipretioase

Attached Files



#49
macrina

macrina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 13.12.2004
Sa ma laud si eu cu ceva bijuterici?
[ http://i177.photobucket.com/albums/w228/Marmi_album/IMGP0380.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://i177.photobucket.com/albums/w228/Marmi_album/IMGP0373.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Materia prima pentru ele o gasiti la www.mariashop.ro

#50
margele.coliere

margele.coliere

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 24.05.2007
Margele si accesorii pentru confectionare bijuterii gasiti si aici

#51
edithbrosch

edithbrosch

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.07.2007

 moartea, on Jun 27 2004, 14:33, said:

UNDE se gasesc margele la kilogram ?


va invitam pe :www. Crystal-Fashion.eu  :coolspeak: , importator direct de margele cristale etc...cele mai mici preturi....
magazin: CENTRAL, Cluj, et 1, corp nou, din sept.

Attached Files


Edited by edithbrosch, 30 June 2008 - 14:14.


#52
macrina

macrina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 13.12.2004
Chiar ne putem lauda ca avem cel mai tare magazin cu margele si accesorii, dar e simplu sa va convingeti daca intrati aici

#53
gbogdanv

gbogdanv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 17.01.2006
La magazinul asta: www.ambra-bijuterii.ro stiu sigur ca materia prima e adusa din vreo 3-4 tari membre ue si din state. Incercati si asa...dar..probabil costa :peacefingers:

Edited by gbogdanv, 14 January 2009 - 00:54.


#54
irina76

irina76

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.01.2009
Margele o sa gasiti si pe site-ul www.margeluta.com.Vor fi preturi mici pentru oameni talentati.Va asteptam in februarie!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate