Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Casa construita la o distanta mai...
 Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 

GPS Allview 8801

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
bogdanvn

bogdanvn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.08.2008
are cineva allview 8801 ro+mre? face banii? merci anticipat de raspuns. sunt novice in domeniul GPS-urilor si as dori sa achizitionez unul. cele mai bune oferte mi se par allview 8801 ro+mre la 520 ron sau un my guide 3160 full eu la 650 ron la carrefour. poate cineva sa dea un sfat pt ca la caracteristici sta mai bine allview (si la pret).

#20
Adrian P.

Adrian P.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,666
  • Înscris: 05.04.2006

View Postbogdanvn, on Aug 10 2008, 19:37, said:

are cineva allview 8801 ro+mre? face banii? merci anticipat de raspuns. sunt novice in domeniul GPS-urilor si as dori sa achizitionez unul. cele mai bune oferte mi se par allview 8801 ro+mre la 520 ron sau un my guide 3160 full eu la 650 ron la carrefour. poate cineva sa dea un sfat pt ca la caracteristici sta mai bine allview (si la pret).
Eu zic:
1. Sa nu-ti iei allview. Softul lor este la ora actuala pe linie moarta. Firma care l-a dezvoltat (Sygic) are acum (din mai) un alt soft McGuider pe care-l comercializeaza prin TeleAtlas, dar nu in Romania. Harta de la allview, atat cea a Ro (veche de 1 an) cat si celelalte din Europa sunt deja vechi si nu vor mai fi actualizate (pentru versiunea de soft de pe allview). Vezi si thrtead-ul de la software despre Sygic:
http://forum.softped...howtopic=298528
2. Sa te documentezi, chiar de pe acest forum.
3. Daca iei ceva sa fii sigur ca este bazat pe IGo sau Garmin, celelalte solutii neavand inca harti detaliate si actualizate pentru Romania.
4. Esti sigur ca vrei PNA? si ca nu vrei, dupa aceea, sa-l deblochezi? Mai gandeste-te, poate vrei un PDA. Daca vrei sa-l deblochezi, asigura-te ca se poate inainte de a-l cumpara.

#21
Obivankenobi

Obivankenobi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 25.07.2008
Subscriu postul de mai sus. Ia-ti ceva cu Win net 4.2 sau 5 ori windows mobil 5 sau 6. Se poate pune IGo8 sau miomap..... Ce e ieftin in general are si calitate scazuta.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate