Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie
 

Placebo

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
85 replies to this topic

#1
MrMxyzptlk

MrMxyzptlk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 30.08.2003
Conform site-ului oficial Placebo, pe data de 13 august 2006 va fi concert in Arenele Romane. Ce stiti? Unde se gasesc bilete in tara (diverta?) si cat costa?

http://www.placebowo...tour/index.html

#2
placebo87

placebo87

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.04.2006
Wow ,abia astept :D .
Din pacate nici eu nu cunosc prea multe detalii ...

#3
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,064
  • Înscris: 10.04.2006
www.bilete.ro si din cate vad trebuie sa fii client Orange sa poti cumpara

#4
Dana_H

Dana_H

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,264
  • Înscris: 27.11.2005
:crybaby: La ora aia voi fi in Bulgaria, fir-ar...i-am scapat la Budapesta, ii scap si aici... :huh:

Nu putem sa convingem organizatorii sa amane pana in septembrie, cand mai vine lumea din concedii ?!  :D

#5
azertiti

azertiti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 03.08.2003
Doar ce am vrut eu sa comand de acolo si mai erau 1800 disponibile. Sfat, nu incercati sa platiti cu cardul, dupa ce am dat sa efectueze transferul nu a mai afisat nici o pagina....aparent nu s-a facut comanda si in plus m-am ales eu cu un drum pe la banca maine dimineata sa vad daca nu s-au servit cu bani degeaba  :cursing:

#6
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
treaba cu placebo e in felul urmator: la ei pe sait zice ca vin. ei au zis ca nu vin, ei stiu ca ajung doar la sziget  :huh: apoi in presa apar anunturi si afise. se pun bilete in vanzare. sper ca nu e vreo teapa gigantica, eu una am de gand sa ma duc, nu-s client orange si planuiesc sa-mi iau bilet d ela muzica. sper sa nu fie vreo prostie gen " doar pentru clientii orange", ca sa le dea la aia cu vodafone peste nas....

#7
azertiti

azertiti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 03.08.2003
Clientii orange au putut sa cumpere bilete inaintea celorlalti, acum sunt puse la vanzare pentru oricine.

#8
shah

shah

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 05.07.2005
mi-au venit si mie azi bilete  :w00t: spre surprinderea mea in ceva mai mult de 24 ore de la primirea mailului de confirmare a comenzii. progreseaza si tara asta incet incet! deci daca nu aveti diverta in orasul vostru sau drum in alt oras in care e diverta recomand comandarea biletelor pe bilete.ro

#9
danburzo

danburzo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 436
  • Înscris: 12.06.2005
nu pot sa ma duc. am murit un pic in interior.

#10
mihaiplacebo

mihaiplacebo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.08.2006
vand 3 bilete la placebo --75 ron/buc-atat am dat pe ele-0748362205 mihai-seriozitate

#11
pure_placebo

pure_placebo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.08.2006
IS TOO GOOD TO BE TRUE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Acum ca a luat sfarsit concertul pot spune cu parere de rau ca regreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet ca s-a terminat si ca mai vreau inca pe atat si inca si inca o data...sunt reali, sunt UP, sunt ADEVARATI...canta NEBUNESTE. De la concertul asta iesi doar cu "DAMN, I WANT SOME MORE!!!!"
:crybaby:

Anyway I'm speachless ..BLESS YOU!!!

#12
molkomania

molkomania

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.08.2006
Mai mult decat FANTASTIC ...n-ai ce sa mai zici...
Imi venea sa plec la Sziget chiar dupa concert...
A...si sa nu uit:...parca mi s-a parut mie ca Brian a spus ca vor veni again...."you 'll see....soon.."
Alte pareri?

#13
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
poze ceva? :photo:

#14
molkomania

molkomania

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.08.2006

View PostkraMMer, on Aug 14 2006, 10:42, said:

poze ceva? :photo:

Gramezi chiar...dar nu acum acum..
A reusit un amic descurcaret sa-i "faca" pe security aia de la poarta si a intrat cu un superaparat...vreo 160 de poze zoomuri..toate alea... Mi-a promis ca le arde pe un CD pe care mi-l inmaneaza... Cum l-am saltat cum le sheruiesc..

#15
pure_morning

pure_morning

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.08.2006

View Postmolkomania, on Aug 14 2006, 10:47, said:

Gramezi chiar...dar nu acum acum..
A reusit un amic descurcaret sa-i "faca" pe security aia de la poarta si a intrat cu un superaparat...vreo 160 de poze zoomuri..toate alea... Mi-a promis ca le arde pe un CD pe care mi-l inmaneaza... Cum l-am saltat cum le sheruiesc..

asteptam  :D  :D  :D  :D

#16
Jubilee

Jubilee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 04.07.2005
A fost superb concertul, mi-a placut la nebunie atmosfera. Imi pare rau totusi ca nu am stat un pic mai in fata  :P . M-a enervat la culme faptul ca nu ne-au dat drumul in arene la ora stabilita si a trebuit sa stam acolo super inghiesuiti pana sa ne lase ei sa intram  :angry: ...  Trecand peste toate sper din tot sufletul  ca Placebo sa mai vina in Romania.

#17
pure_placebo

pure_placebo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.08.2006
salutare..din linkul asta am inteles ca vor reveni anul viitor intr-un turneu special in Europa de Est si vor incepe cu ROMANIA!!!!!!!! Asta o spune unul dintre organizatori .sa speram ca asa va fi si ca nu ne vor uita !!!!

Oricum cititi mai multe aici  http://www3.ziare.ro....php/1155591881

#18
Florin2003

Florin2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 20.01.2006

View PostJubilee, on Aug 15 2006, 12:32, said:

A fost superb concertul, mi-a placut la nebunie atmosfera. Imi pare rau totusi ca nu am stat un pic mai in fata  :P . M-a enervat la culme faptul ca nu ne-au dat drumul in arene la ora stabilita si a trebuit sa stam acolo super inghiesuiti pana sa ne lase ei sa intram  :angry: ...  Trecand peste toate sper din tot sufletul  ca Placebo sa mai vina in Romania.

Eu am intrat prin spate...si am ramas si cu biletul intreg :D:D:D:D Daca vreti sa vedeti poze de la concert intrati pe grupul asta http://www.hi5.com/f...groupId=1073885

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate