Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...
 Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...
 

dati si voi un sfat....

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
silver2

silver2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 04.01.2004
Vreau sa imi iau un telefon si ma incadrez in maxim 150 de euro, am vreo sansa sa iau ceva bun, poate si cu camera foto...? :0 nu trebuie sa fie nou, poate sa fie si de la baieti....voi ce sfat imi dat?

#2
MrMxyzptlk

MrMxyzptlk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 30.08.2003
vrei sa faci abonament sau ai deja? daca ai unde si de cat timp? teoretic se poate...

#3
silver2

silver2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 04.01.2004
la liber caut, abonament am pe orange (de la firma) si de la conex (personal) de vreo juma de an...

#4
Raccoon

Raccoon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 18.12.2002
Oferta este destul de larga la banii astia:
Siemens M55
Siemens C60
Nokia 3100
Nokia 3510i
Sony-Ericson T68i
Samsung X100
Panasonic GD68

Intra pe www.gsmarena.com si studiaza parametrii fiecarui telefon in parte ca sa vezi care te multumeste.

Mai multe detalii despre preturi  gasesti la www.mobilegsm.ro  . Aceleasi preturi pe care le afiseaza cei de acolo le gasesti si in Cocor .... ah dar vad cu tu nu esti din Bucuresti. :(

#5
Sioux

Sioux

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 13.01.2004
Nokia: 6100, 7210, 6610,6310 le poti lua SH la banii astia
De la Samsung nu cunosc aproape nimic color in banii astia, poate un T100 iar alte telefoane nu iti pot recomanda pt ca nu mi-au trecut prin mana.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate