Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

sa va feriti cat puteti de protos ltd din brasov

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
zapacitulrew

zapacitulrew

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.04.2007
Salut forumistilor, nu stiu daca am pus topicul asta exact unde trebuia in forum, dar cred ca nu ar fi rau sa stiti de ce ar trebui sa va feriti in cazul in care vrei sa plecati din tara prin firma protos din brasov.

Am aplicat la ei undeva la inceputul lunii decembrie 2006, pentru programul Disney Florida, dupa ce m-am frecat cu spe mii de acte sa le trimit, sa le duc si personal la brasov, sa ma plimb si prin bucuresti pe la interviuri, ma trezesc azi 17 aprilie 2007 ca anunta ca nu se mai fac plecari la acest program.......nu stiu pe ce motiv....puteti verifica www.protos.ro.

AAA.....era sa uit, am sunat ieri la ei, am vb cu cineva de acolo si mi-a zis ca pe data de 20-25 aprilie 2007 sa ma pregatesc ca trebuie sa ma prezint la Ambasada Americii pentru viza.......si ca plecarea are loc prin luna mai.

Pentru mai multe detalii.......putem tine legatura pe forum (am draci de mor acum)........ :((

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate