Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986
 Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...
 Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 

Nokia 5700

- - - - -
  • Please log in to reply
90 replies to this topic

#37
Punkomatu

Punkomatu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 31.01.2008
ce e chestia aia ca nu prea am inteles?  :worthy:

#38
eugigigigi

eugigigigi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 24.07.2007
e un fisier.. vezi cum se rezolva problema cu "certificate error " ...si eu am acea problema la 5700 meu ...da imi treb cer si key...si nu le gasesc..oricum...telefonu e fain...dak ii mai bagi si smart movie...si un video avi...se vede fain...si cu tastatura 90 de grade.....super.....

#39
Punkomatu

Punkomatu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 31.01.2008
stiti cumva cum se numeste programu ala de iti intoarce ecranu la 90 de grade si poti sa folosesti telu mereu asa? ca parca am inteles ca e unu  :worthy:

#40
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostPunkomatu, on Jun 4 2008, 21:17, said:

stiti cumva cum se numeste programu ala de iti intoarce ecranu la 90 de grade si poti sa folosesti telu mereu asa? ca parca am inteles ca e unu  :worthy:
rotate me si landscape pro

#41
Punkomatu

Punkomatu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 31.01.2008
merci mult de tot  :cheers: da il are cineva ca yo nu il gasesc l am cautat si nush de unde sa il iau si sa fie si bun  :D

Edited by Punkomatu, 05 June 2008 - 09:01.


#42
pity98

pity98

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 30.07.2007

View PostPunkomatu, on Jun 5 2008, 09:31, said:

merci mult de tot  :cheers: da il are cineva ca yo nu il gasesc l am cautat si nush de unde sa il iau si sa fie si bun  :D
Pe Nokia 5700 nu merg programele .. adica ele pot fi instalate nu se pot folosi .. poti sa intori telefonu cum vrei tu :)


si pentru cel care vroia un program sa tina blitu aprins .. se poate si fara .. faci asa :
dai drumu sa faci poza .. dar fara sa rotesti tastatura .. intri prin meniu la camera
setezi blitu sa fie Activat
dai sa faci poza .. si atunci rotesti tastatura ca si cum ai da la aparat foto .. si iti va ramane blitu aprins .. succes

#43
Punkomatu

Punkomatu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 31.01.2008
tare maneeee merci ptr chestia cu blitzul  :cheers:  da sa sti ca la chestia cu programele te inseli ca yo am o gramada de programe pe el si toate merg deci cred ca trebuie sa mearga si rotate me aaaaaa si pun si eu un programel interesant care l am descoperit de curand   :D care iti arata mai detaliat modul de asteptare

Attached Files



#44
pity98

pity98

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 30.07.2007

View PostPunkomatu, on Jun 6 2008, 23:24, said:

tare maneeee merci ptr chestia cu blitzul  :cheers:  da sa sti ca la chestia cu programele te inseli ca yo am o gramada de programe pe el si toate merg deci cred ca trebuie sa mearga si rotate me aaaaaa si pun si eu un programel interesant care l am descoperit de curand   :D care iti arata mai detaliat modul de asteptare
am programul .. oricum ms mult .. si incearca sa pui rotate me sau landscape pe el si sa le poti folosi .. ca de mers ele merg puse .. dar degeaba rotesti telefonu ca meniul ramane la fel .. nu se intoarce .. daca tu reusesti .. sa ma anunti .. np pt blitz :D

Edited by pity98, 06 June 2008 - 23:37.


#45
Punkomatu

Punkomatu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 31.01.2008
poi mah yo nu am nici landscape nici rotate me care sa mearga instalat pentru ca yo cand vreau sa le instalez pe astea care le am,zice certificate expired....bla bla bla,daca ai u si iti merge tie instalat punel si u pe aici sa fac o proba si yo :D sau daca mai ai programe interesante mai pune si u :P

#46
pity98

pity98

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 30.07.2007

View PostPunkomatu, on Jun 9 2008, 21:28, said:

poi mah yo nu am nici landscape nici rotate me care sa mearga instalat pentru ca yo cand vreau sa le instalez pe astea care le am,zice certificate expired....bla bla bla,daca ai u si iti merge tie instalat punel si u pe aici sa fac o proba si yo :D sau daca mai ai programe interesante mai pune si u :P
la fel zice si la mine .. si nici semnate pentru IMEI`ul telefonului nu merg .. pentru ca nu se potrivescu cu modelu telefonului .. nu am nimic pe el pus interesant :| si eu astept :D

#47
eugigigigi

eugigigigi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 24.07.2007
schimbi data inapoi ca sa nu mai dea certificate expired

#48
pity98

pity98

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 30.07.2007

View Posteugigigigi, on Jun 21 2008, 02:29, said:

schimbi data inapoi ca sa nu mai dea certificate expired
a incercat in toate felurile si tot nu merg astea 2 progr (landscape si roataME)

#49
ro_3x

ro_3x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 25.02.2008
Ce`i aia symbian?

#50
B0gdy

B0gdy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 05.02.2007

View Postpity98, on Jun 21 2008, 13:12, said:

a incercat in toate felurile si tot nu merg astea 2 progr (landscape si roataME)
Eu zic ca trebuie semnate aplicatiile. Daca nu doresti sa te mai intrebe de aplicatii semnate cauta pe topicul n73 pe la paginile 150-160 acolo era explicat cum sa faci sa nu te mai deranjeze.

Quote

Ce`i aia symbian?
:) Glumesti nu? :) E un sistem de operare pentru telefoane ca si Windows Mobile.

#51
polstel

polstel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 18.03.2007
Am deschis un topic aici http://forum.softped...p;#entry3731225 care a fost inchis pana la urma. Intre timp am mai scris in alt topic despre problema mea cu nokia 5700 aici http://forum.softped...p;#entry5263315.
Din cand in cand vad un mesaj pe telefon, in momentul in care accesez calendarul si anume: "Unul sau mai multe alarme pierdute datorita schimbarii orei"
I s-a mai intamplat cuiva asa ceva? Mie asta mi se intampla de mult timp, dar nu i-am dat importanta.
In legatura cu ziua care "ramane in urma" asta e alta treaba, dar poate au legatura. Cine mai stie de asa ceva sa impartasim.

#52
rares815

rares815

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,437
  • Înscris: 26.08.2008
Salutare. Imi doresc un nou telefon (pe langa Nokia 1112) si m-am oprit la asta. Mi se pare dotat din toate punctele de vedere: camera, sistem de operare, sunet etc. Am cautat pe internet si am gasit pareri pro si contra (ca orice telefon de altfel). As dori un posesor sa-mi spuna parerile lui despre sunet (difuzor si casti), sistem de operare, cum ies pozele, cat de rezistenta este tastatura rotativa si alte chestii pe care probabil eu nu le stiu. Daca e chiar mult de scris pe forum, bagati id-ul meu de mess "rares815" in lista (specificati ca sunteti de pe forum softpedia atat :D). O zi buna!

#53
rares815

rares815

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,437
  • Înscris: 26.08.2008
Chiar nimeni nu vrea sa ma ajute  :mellow:  :( ? Putin ajutor, nu cred ca cer mult.

#54
andreea_mmatei

andreea_mmatei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 31.08.2008

View Postrares815, on Dec 3 2008, 15:57, said:

Salutare. Imi doresc un nou telefon (pe langa Nokia 1112) si m-am oprit la asta. Mi se pare dotat din toate punctele de vedere: camera, sistem de operare, sunet etc. Am cautat pe internet si am gasit pareri pro si contra (ca orice telefon de altfel). As dori un posesor sa-mi spuna parerile lui despre sunet (difuzor si casti), sistem de operare, cum ies pozele, cat de rezistenta este tastatura rotativa si alte chestii pe care probabil eu nu le stiu. Daca e chiar mult de scris pe forum, bagati id-ul meu de mess "rares815" in lista (specificati ca sunteti de pe forum softpedia atat :D). O zi buna!
Doar ca si curiozitate: de ce te-ai oprit la 5700? E un model care nu se mai fabrica de ceva vreme... Versiunea de soft e antica si de demult(versiunile actuale de soft sunt mai bine lucrate si optimizate astfel incat sa nu incarce foarte mult si sa se sature cu cat mai putina baterie), se misca destul de incet. Intr-adevar ca si music player e ok, dar mult mai ok ar fi dupa mine un 5320, actualul XpressMusic de la Nokia.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate