Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Provoc Intelect

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#19
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
buey, ce e pe IRQ ala 180 ? :huh:

#20
lolek4u

lolek4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 23.03.2007
Eu nu pricep ce geniu e ăla care se autoproclamă astfel. Un geniu lipsit de falsă modestie, va zice el. Da' ce fel de geniu e ăla care simte nevoia să spună altora că sunt prosti? Un geniu care n-are altceva mai bun de făcut. Da' un geniu ar trebui să aibă oricând ceva mai bun de făcut, nu? Altfel se irosește. Puiuț, du-te de fii genial în plata Domnului, nu te mai irosi pe noi proștii, că cele o mie de pagini nu se scriu singure.

#21
lolek4u

lolek4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 23.03.2007
M-am mai gândit și vreau să-i cer scuze micuțului geniu pentru că l-am repezit. Sunt sigură că ești un copil inteligent, iar atitudinea ta aș spune că te plasează undeva pe la 16-17 ani. Mai toți am trecut prin asta în liceu. La vârsta ta ai mintea plină de idei și dacă se grefează pe o anumită cultură, atunci poate ieși ceva interesant. Evidenta lipsă de maturitate și de alte lucruri care se clădesc în timp te-a adus în situația de față.
Sfat:
Dacă chiar ești genial, stai liniștit, cineva o să remarce și fără să te expui în asemenea fel penibil și fără să împroști cu insulte în jurul tău .
Dacă doar te crezi genial doar pentru că nu ți-ai aflat încă limitele, stai liniștit, o să-ți treacă cu timpul.
Dacă ai trecut de mult de vârsta adolescenței, chiar crezi că vei lua premiul Nobel, dar nu te-ai hotărât încă în ce domeniu, iar blogul respectiv este singura ta manifestare genială, stai liniștit și încearcă să interacționezi cât mai puțin. Nu cred că o să te simți mai bine, dar măcar o să fii mai calm...

#22
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
De ajuns!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate